صفحه 537 از 715 نخستنخست ... 37437487527528529530531532533534535536537538539540541542543544545546547587637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,361 تا 5,370 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Senior Member bayazee آواتار ها

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    ببخشید شما این موضوع رو از کجا متوجه شدید؟ منبع خبر کجاست؟ میشه منبع خبر رو برای ما هم بزارید.
    ممنون
    یه جستجو کنید می یاد تو اخبار. موقتی بوده و احتمالا همون دیروز یا نهایتا امروز و فردا. جای نگرانی نداره.

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    ببخشید شما این موضوع رو از کجا متوجه شدید؟ منبع خبر کجاست؟ میشه منبع خبر رو برای ما هم بزارید.
    ممنون
    hangnakhaei

Junior Member
    تاریخ عضویتNov 2012ارسال‌ها14
    پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

امروز رفتم سوالامو از سفارت بپرسم که بخاطر اتفاق تلخ پلاسکو سفارت تخلیه شده بود

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    hangnakhaei

Junior Member
    تاریخ عضویتNov 2012ارسال‌ها14
    پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)
    امروز رفتم سوالامو از سفارت بپرسم که بخاطر اتفاق تلخ پلاسکو سفارت تخلیه شده بود
    دوست عزیز سفارت کلن جمعه و شنبه ها تعطیله.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali66h نمایش پست ها
    دوست عزیز سفارت کلن جمعه و شنبه ها تعطیله.
    بله میدونم اون ارسال مال یه دوست دیگه بود که پنجشنبه رفته بود من نقل قول ایشونو از تایپیک ویزا گذاشتم

سلام کسی می دونه به خاطر آتش سوزی پلاسکو سفارت چه وضعیتی داره؟

Junior Member

سلام دوستان. واسه ویزای "جاب سیکر" کسی میدونه موقع گرفتن وقت سفارت باید کدوم گزینه رو انتخاب کنم؟ ویزای شنگن یا سایر موارد؟؟ و اینکه دوستایی که تجربه دارن کلا نکته ی دیگه ای واسه اینکار وجود داره یا ساده میشه انجامش داد
    با تشکر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MOHSEN_330 نمایش پست ها
    سلام دوستان. واسه ویزای "جاب سیکر" کسی میدونه موقع گرفتن وقت سفارت باید کدوم گزینه رو انتخاب کنم؟ ویزای شنگن یا سایر موارد؟؟ و اینکه دوستایی که تجربه دارن کلا نکته ی دیگه ای واسه اینکار وجود داره یا ساده میشه انجامش داد
    با تشکر
    روی لینک 4 (اخری) باید کلیک کنید گزینشو زیر گذاشتم در مورد قسمت دوم سوالتون من چون تا حالا با این سیستم وقت نگرفتم اطلاع ندارم
    Registration to apply for a long-term residence permit for reasons other than family reunification or marriage (for stays exceeding 90 days)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Power

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    بله میدونم اون ارسال مال یه دوست دیگه بود که پنجشنبه رفته بود من نقل قول ایشونو از تایپیک ویزا گذاشتم
    باعرض سلام وادب دوستانی که دوشنبه 23 ژانویه وقت سفارت دارند طی تماس با سفارت به اطلاع میرساند سفارت فردا باز بوده و صرفا مسیر دسترسی ها محدود شده

Junior Member

سلام وقت همگی بخیر
    کسی امروز ایمیل دوم وقت ویزای دانشجویی دریافت نکرده؟

Junior Member

سلام کسی وقت مصاحبه همراه براش نیومده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)