صفحه 493 از 715 نخستنخست ... 393443483484485486487488489490491492493494495496497498499500501502503543593 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,921 تا 4,930 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand1147 نمایش پست ها
    امروز هی برا من این صفحه خطا رو میاورد. یعنی هیچکس با این مشکل مواجه نشد؟؟؟؟

با فایرفاکس مشکلی نبود اما با کروم این خطا رو میده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    master software-tehran north branch

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

اقای میلاد من واقعا متاسفم و نمیدونم اخه این چه طور داستانیه..من خودم چهارهفته تو نوبتم اما نوبت نمیگیرم.کدوم دانشگاهین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadibmo نمایش پست ها
    میشه یکم توضیح بدید که چجوری گرفتید؟ چون من فرم رو در کمتر از 5 ثانیه پر کردم ولی هی صفحه رو از اول میاورد واسم همه چیز هم درست بود
    من هم کمتر از 5 ثانیه زدم. با کروم و autofill. بعد از 9 هفته بالاخره اوکی شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط cybermilad نمایش پست ها
    با فایرفاکس مشکلی نبود اما با کروم این خطا رو میده.
    درسته، بهترین مرورگر برای باز کردن سایت مخصوصاً موقع آزاد شدن وقتهای جدید فایرفاکس هست بعد کروم بعد اکسپلورر

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_z نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

خیلی ممنونم از پاسخ سریع و کاملت

البته چون مطمئن نیستم سوالم دقیقا مربوط به تاپیک این فروم میشه یا نه (متاسفانه فرومِ مربوط به تقاضای ویزای پست داک یا کاری از آلمان رو پیدا نکردم)، از مدیر محترم فروم خواهش میکنم در صورت تعارض سوالم با موضوعِ این تالار بنده رو راهنمایی کنند که سوالاتم رو در کدام فروم مطرح کنم.

تو فایلی که لطف کردین و برای من ضمیمه کردین، نوشته شده "مدرکی دال بر دانستن زبانِ آلمانی یا انگلیسی"

آیا در مورد جزئیاتش اطلاعی دارین که بهم بدین؟ مثلا اینکه مدرک زبان انگلیسی باید IELTS باشه یا Toefl ؟ و مینیمم امتیاز مورد نظر از نظر سفارت چقدر باید باشه؟ (استاد و دانشگاه که هیچ مدرکی دال بر دانستن زبان انگلیسی یا آلمانی از من نخواستند). و اینکه کسی بدون داشتن مدرک زبانِ معتبر (یعنی حداکثر دو سال از گرفتنش گذشته باشه) ویزای پست داک بگیره؟
    من ویزای کاری اقدام‌ کردم و از تافلم بیشتر از دو‌سال گذشته بود ولی بردم همونو بهتره جای مدرک زبانتون خالی نباشه یه‌چیزی ببرین ولی باز بودن دوستای من که پست داک بودن و هیچی‌نبردن و گرفتن ویزا رو. من حتی سابقه کار و بیمه رو هم که در مدارک اومده رو نبردم گفتم وقت نشد بگیرم. ولی حساب کتاب ندارن مثلا از من فقط و فقط مدرک‌آخر رو بدون ریزنمره گرفت ولی از دوست دیگه ام همه ی مدارکشو.

Junior Member

سلام، یکی از دوستای من آفر از max planck institute برای دوره دکترا گرفته با حقوق، اسم دانشگاهی در میان نیست، میخواست بدونه کدوم ویزا باید اقدام کنه؟

Work Visa 1

employment contract or letter of intent from your future employer inGermany including details about salary and working hours as well as full address ofthe employer

2 Research Visa

2 copies of the Hosting agreement/Contract for issuance of a residence permitaccording to Section 20 of the German Residence Act

3 Study visa / visa for applicants for a place at university

copies of the letter of acceptance from a German university

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط terry123 نمایش پست ها
    سلام، یکی از دوستای من آفر از max planck institute برای دوره دکترا گرفته با حقوق، اسم دانشگاهی در میان نیست، میخواست بدونه کدوم ویزا باید اقدام کنه؟

Work Visa 1

employment contract or letter of intent from your future employer inGermany including details about salary and working hours as well as full address ofthe employer

2 Research Visa

2 copies of the Hosting agreement/Contract for issuance of a residence permitaccording to Section 20 of the German Residence Act

3 Study visa / visa for applicants for a place at university

copies of the letter of acceptance from a German university
    سلام
    اگه قرارداد کاری امضا کرده، می تونه برای ویزای کار اقدام کنه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of konstanz-sports science

دوستان کسی عکس فرم این هفته رو داره؟

همونیکه صفحه۴۸۸ گذاشتم بود تغییر خاصی نداشت.

Junior Member

سلام من از max planck institute ادمیشن گرفتم و درخواست ویزای کار دادم الن فهمیدم باید درخواست ویزای تحقیقی میدادم میشه دیگه اپلای نکنم و همون ویزا رو یک تغییر کوچولو بدم ؟
    Work Visa 1

2 Research Visa

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)