صفحه 249 از 715 نخستنخست ... 149199239240241242243244245246247248249250251252253254255256257258259299349 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,481 تا 2,490 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Junior Member persephone آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارتباط تصویری دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام دوستان!!! من نتونستم همچنان وقت بگیرم برای همسرم!! چرا اینقدر سریع پر شد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

بچه ها من قبلا ایمیل زده بودم و وقت سفارت رو کنسل کرده بودم ولی تاییدی نفرستادن
    الان که می خوام دوباره وقت بگیرم این پیغام خطا رو میده:
    This entry needs to be unique. A different Appointment with the same entry was already booked

نقل قول نوشته اصلی توسط saman2n نمایش پست ها
    آها، ممنون از راهنمایی، برای منم رفته تو پوشه اسپم ها، ممنون که راهنمایی کردید، راستی می گم همین که ایمیل زدم اطلاعات وقت رو و پاسپورت رو فرستادم کافیه؟
    البته بعدش یه ایمیل اتوماتیک اومد که اگه این کار رو کردید کانفرم میشه وقتتون
    خواهش می‌کنم. بله کافیه، منم همین کارو کردم فقط!

Junior Member persephone آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارتباط تصویری دانشگاه تهران

سلام دوستان! اینجا کسی هست که بخواد برای "می" وقت بگیره؟؟؟ اگه آره، لطفا پیام خصوصی بده، تا تو وایبر عضو گروه بشه. تا بتونیم باز شدن وقت ها رو اطلاع بدیم. ممنون.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط persephone نمایش پست ها
    سلام دوستان! اینجا کسی هست که بخواد برای "می" وقت بگیره؟؟؟ اگه آره، لطفا پیام خصوصی بده، تا تو وایبر عضو گروه بشه. تا بتونیم باز شدن وقت ها رو اطلاع بدیم. ممنون.
    وقتهایی که بخواد باز میشه، معمولا یکشنبه از صبح ساعت 8 چک کنین تا 5 بعد از ظهر !
    اگه یکشنبه باز نشه، دوشنبه باز میشه !
    البته نمیشه یه ساعت قطعی گفت، ممکنه همین لحظه هم چند تا وقت رو که توسط سایرین کنسل شده رو باز کنن !

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

پیش فرض وقت گرفتن از سفارت آلمان برای ویزای دانشجویی

سلام خدمت دوستان.

در حین سربازی برای من پذیرش رسید. اما برای ترخیص شدن از سربازی وقت زیادی ازم رفت. بعد از ترخیص شدن، سعی کردم وقت سفارت بگیرم که 8 آپریل تونستم بگیرم. از اونجایی که ثبت نام دانشگاه 15 آپریل هست، با ایمیل زدن به pr-100@tehe.auswaertiges-amt.de و توضیح دادن شرایطم درخواست وقت اضطراری دادم که با ku-10@tehe.auswaertiges-amt.de جوابم رو دادن که وقت اضطراری داده نمیشه و سعی کنم که از وقت های زودتری که به صورت ناگهانی احتمال باز شدنشون هست استفاده کنم. به نظرتون وقتی که گرفتم رو کنسل کنم و امیدم به وقت های کنسلی بقیه باشه؟ کار دیگه ای میتونم انجام بدم؟

ممنون میشم اگه کمکم کنید.

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان برای ویزای دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط nimapouya90 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان.

در حین سربازی برای من پذیرش رسید. اما برای ترخیص شدن از سربازی وقت زیادی ازم رفت. بعد از ترخیص شدن، سعی کردم وقت سفارت بگیرم که 8 آپریل تونستم بگیرم. از اونجایی که ثبت نام دانشگاه 15 آپریل هست، با ایمیل زدن به pr-100@tehe.auswaertiges-amt.de و توضیح دادن شرایطم درخواست وقت اضطراری دادم که با ku-10@tehe.auswaertiges-amt.de جوابم رو دادن که وقت اضطراری داده نمیشه و سعی کنم که از وقت های زودتری که به صورت ناگهانی احتمال باز شدنشون هست استفاده کنم. به نظرتون وقتی که گرفتم رو کنسل کنم و امیدم به وقت های کنسلی بقیه باشه؟ کار دیگه ای میتونم انجام بدم؟

ممنون میشم اگه کمکم کنید.
    شما بهتره با دانشگاه مکاتبه کنین و ازشون بپرسین تا کی برای ثبت نام و شرکت در کلاس فرصت دارید.
    اگه دانشگاه اوکی داد، میتونین با همین وقت 8 آپریل کارهاتون رو جلو ببرین !
    ولی یه کم دیر میرسین دیگه !

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Unhappy پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhgank نمایش پست ها
    بچه ها من قبلا ایمیل زده بودم و وقت سفارت رو کنسل کرده بودم ولی تاییدی نفرستادن
    الان که می خوام دوباره وقت بگیرم این پیغام خطا رو میده:
    This entry needs to be unique. A different Appointment with the same entry was already booked

منم دقیقا همین مشکل رو دارم!دوبار هم ایمیل فرستام و جوابی نگرفتم . البته من برای گرفتن ویزای شینگن وقت گرفتم ولی اسکن پاسم رو نفرستادم و طبق گفته ی سایت خودبخود میبایست وقتم لغو میشد! ولی دوبار هم با سفارت تماس گرفتم گفتم این پیغام رو میگیرم هر بار یک جواب متفاوت گرفتم! بار دوم به من گفتن یک هفته بعد از رسیدنه وقتم از سیستم حذف میشم و میتونم وقت دوباره بگیرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط golbahar2012 نمایش پست ها
    منم دقیقا همین مشکل رو دارم!دوبار هم ایمیل فرستام و جوابی نگرفتم . البته من برای گرفتن ویزای شینگن وقت گرفتم ولی اسکن پاسم رو نفرستادم و طبق گفته ی سایت خودبخود میبایست وقتم لغو میشد! ولی دوبار هم با سفارت تماس گرفتم گفتم این پیغام رو میگیرم هر بار یک جواب متفاوت گرفتم! بار دوم به من گفتن یک هفته بعد از رسیدنه وقتم از سیستم حذف میشم و میتونم وقت دوباره بگیرم
    من توی هفته گذشته رفتم سفارت. اما اصلا پاسخگو نبودن. در کمال بی احترامی نگهبان دم در گفتن اگه لغو نشد همون روز بیا و بگو مدارکت ناقصه!

Junior Member f1996 آواتار ها

با سلام
    دوستان یه سوال خیلی مهم دارم خدمتتون

ببیند من هفته ی دوم اردیبهشت دعوت نامه میرسه دستم (بازدید از بستگان) بعد من میخام وقت بگیرم از سفارت باید دعوت نامه را نشان بدم؟
    چون من اگر بخوام اردیبهشت وقت بگیرم و تا نوبتم بشه و روز مصاحبه و صبر تا جواب وامدن فکرکنم میشه شهریور یا مهر
    چون من میخام اواخر تیر یا اوایل امرداد به امید خدا اونجا باشم
    میخاستم بدونم من وقت بگیرم از سفارت دعوت نامه را باید نشون بدم؟
    و بهترین موقع کی است؟
    همون اینترنیته دیگه؟
    سپاس اگــــر جوابم رو بدید مهمه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)