صفحه 611 از 715 نخستنخست ... 111511561601602603604605606607608609610611612613614615616617618619620621661711 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,101 تا 6,110 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع

نقل قول نوشته اصلی توسط dg20 نمایش پست ها
    بله همون ایمیل اول پایینش به آلمانی نوشته Stornolink روی اون بزنی وارد صفحه ای میشی که میتونی وقتت رو کنسل کنی

شک کردن سفارت و .... حرف بی اساسی هست سفارت از خداش هم هست تو این اوضاع شلوغی یه نفر کنسل کنه !!!

در نظر داشته باشید اگر الان ثبت نام کنید برای وقت سفارت باید چندین ماه صبر کنید تا نوبتتون بشه ....
    من برای ترم زمستون میخوام اپلای کنم، بنابراین وقت زیاد دارم، از طرفی همونطور که قبلا هم گفتم، چیزیه که باید انجام بشه، نمیتونم بهشون اعتماد کنم.
    ترم زمستون ، حدودا فوریه و مارچ شروع میشه، درسته؟ پس من حدودا پنج شیش ماه وقت دارم
    لطفا اگر زمانبندیم اشتباهه بهم بگید.

نقل قول نوشته اصلی توسط zizipampam نمایش پست ها
    من برای ترم زمستون میخوام اپلای کنم، بنابراین وقت زیاد دارم، از طرفی همونطور که قبلا هم گفتم، چیزیه که باید انجام بشه، نمیتونم بهشون اعتماد کنم.
    ترم زمستون ، حدودا فوریه و مارچ شروع میشه، درسته؟ پس من حدودا پنج شیش ماه وقت دارم
    لطفا اگر زمانبندیم اشتباهه بهم بگید.
    این مورد ربطی به این تاپیک ندارد فقط جهت اطلاعتون
    ترم زمستان بر خلاف اسمش پاییز /اکتبر حدودن شروع میشود و قطعن به این ترم نمیرسید
    ترم تابستان هم بهار شروع میشود که با این وضع سفارت همین حالا هم ثبت نام کنید با اما و اگر ممکنه برسید ...

بله همون ایمیل اول پایینش به آلمانی نوشته Stornolink روی اون بزنی وارد صفحه ای میشی که میتونی وقتت رو کنسل کنی

شک کردن سفارت و .... حرف بی اساسی هست سفارت از خداش هم هست تو این اوضاع شلوغی یه نفر کنسل کنه !!!

در نظر داشته باشید اگر الان ثبت نام کنید برای وقت سفارت باید چندین ماه صبر کنید تا نوبتتون بشه ....
    ممنون از یادآوریتون
    من برای ترم زمستان میخوام اپلای کنم، بنابراین فکر میکنم وقت کافی داشته باشم، الان هم برای سفارت اقدام کنم تا زمانیکه ان شاالله آفرم دستم باشه ، تا اون موقع وقت سفارت هم اوکی شده دیگه،
    اگر زمان بندیم مشکل داره بگید که فکر دیگه ای کنم.
    بازم ممنون

Junior Member

سلام به همگی
    دوستان ببخشید یه سوال دارم. با توجه به مشکلات مرتبط با رزو وقت سفارت آلمان توی ایران، آیا امکانش هست که وقت مصاحبه رو از سفارت آلمان توی یکی از کشورهای همسایه بگیریم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnoud نمایش پست ها
    سلام به همگی
    دوستان ببخشید یه سوال دارم. با توجه به مشکلات مرتبط با رزو وقت سفارت آلمان توی ایران، آیا امکانش هست که وقت مصاحبه رو از سفارت آلمان توی یکی از کشورهای همسایه بگیریم؟
    خیر، فقط یکی از دوستان میگفت اگه اقامت کشور دیگه ای رو داشته باشید و بیشتر از 3 ماه اون کشور زندگی کرده باشید میتونید برید کشور همسایه برای مصاحبه !

Junior Member

دوستان یک سوال
    الان با توجه به این PDF جدیدی که سفارت گذاشته آیا واقعا 8 ماه بعد وقت سفارت میدن؟
    خوب اینجوری که نمیشه حتی به ترم spring رسید!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام،من اواسط می ایمیل اول رو دریافت کردم.اون موقع توی سایت سفارت زده بود وقت ها واسه آگوست هست.الان زده واسه دسامبر و نوامبر واسه کسایی که می ایمیل اول رو دریافت کردن. آیا مسئولین سفارت این نکته رو نمیدونن که وقت مصاحبه واسه اون موقع بدرد دانشجو نمیخوره؟ اخه کدوم دانشگاهی اون موقع شروع میشه که وقت ها واسه اون ماه ها هست. واقعا باید یکاری کرد.

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid005 نمایش پست ها
    سلام،من اواسط می ایمیل اول رو دریافت کردم.اون موقع توی سایت سفارت زده بود وقت ها واسه آگوست هست.الان زده واسه دسامبر و نوامبر واسه کسایی که می ایمیل اول رو دریافت کردن. آیا مسئولین سفارت این نکته رو نمیدونن که وقت مصاحبه واسه اون موقع بدرد دانشجو نمیخوره؟ اخه کدوم دانشگاهی اون موقع شروع میشه که وقت ها واسه اون ماه ها هست. واقعا باید یکاری کرد.

البته احتمالن نوبت شما اواخر اکتبر خواهد بود .... در هر صورت با دانشگاه مکاتبه کنید تا بهتون اجازه بدن یک ترم دیر تر ثبت نام کنید ... موفق باشید

Junior Member

البته احتمالن نوبت شما اواخر اکتبر خواهد بود .... در هر صورت با دانشگاه مکاتبه کنید تا بهتون اجازه بدن یک ترم دیر تر ثبت نام کنید ... موفق باشید
    ممنون، من دانشگاهم فقط Winter semester هست. احتمالش هست که این کار رو واسم انجام بده دانشگاه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid005 نمایش پست ها
    ممنون، من دانشگاهم فقط Winter semester هست. احتمالش هست که این کار رو واسم انجام بده دانشگاه؟

بعید هست ولی خوب شرایط رو توضیح بدید شاید قبول کردند ...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)