صفحه 429 از 715 نخستنخست ... 329379419420421422423424425426427428429430431432433434435436437438439479529 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,281 تا 4,290 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام دوستان:

اگه همزمان دو نفر برای یک نفر بخوان وقت بگیرن و دو تاریخ مختلف رو بزنن مشکلی پیش نمیاد؟

Banned

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام rozhingazh

وقت سفارت فقط یک بار ثبت میشه واگر دو بار وقت بگیریید کلا ارور میده و مینوسیه که قبلا وقت گرفتید البته تا اونجایی که میدونم این طور هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_k نمایش پست ها
    سلام به همگي
    من سه هفته هست كه براي ويزاي پيوست أقدام مي كنم، هفته اول تونستم وارد فرم بشم، مشخصات رو وارد كردم كه گفت پر شده،
    هفته دوم و هفته سوم ( امروز) حتي نتونستم وارد فرم بشم، كد كپچا همش ارور ميده ، در صورتي كه من مطمءنم درست ميزنم، زياد هم كه كپچا ارور بده، ديگه اصلا كد نشون نميده و جاي كد، يه صفحه سياه نشون ميده، يكي به ما كمك كنه، تورو خدا، كارمون گير كرده
    دوست عزیز اگر کپچا رو صحیح وارد کنید و دائم بگه غلطه ، یه دلیلش کندی اینترنت میتونه باشه و دلیل دیگش نقص فنی و شلوغ بودن سایت .

مشکل سیاه شدن کپچا به این خاطر هست که شما خیلی زیاد صفحه رو رفرش کردید ، و برای رفعش باید به این صورت عمل کنید :
    در تنظیمات کروم قسمت Clear Browsing Data همه گزینه ها به جز Autofill Form Data رو تیک بزنید و Done.
    توی قسمت Content Settings قسمت All Cookies And Site Data هم چک کنید اگر سایت سفارت و سایت تعیین وقت هست حذفشون کنید.

توصیه میکنم بعد از 13:55شروع به رفرش کردن مداوم سایت کنید ، اگر قبلش مدام این کار رو انجام بدید ممکنه کپچا از کار بیفه (شاید دلیلش امنیتی یا فنی هست)

نقل قول نوشته اصلی توسط mhdkrm نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر کپچا رو صحیح وارد کنید و دائم بگه غلطه ، یه دلیلش کندی اینترنت میتونه باشه و دلیل دیگش نقص فنی و شلوغ بودن سایت .

مشکل سیاه شدن کپچا به این خاطر هست که شما خیلی زیاد صفحه رو رفرش کردید ، و برای رفعش باید به این صورت عمل کنید :
    در تنظیمات کروم قسمت Clear Browsing Data همه گزینه ها به جز Autofill Form Data رو تیک بزنید و Done.
    توی قسمت Content Settings قسمت All Cookies And Site Data هم چک کنید اگر سایت سفارت و سایت تعیین وقت هست حذفشون کنید.

توصیه میکنم بعد از 13:55شروع به رفرش کردن مداوم سایت کنید ، اگر قبلش مدام این کار رو انجام بدید ممکنه کپچا از کار بیفه (شاید دلیلش امنیتی یا فنی هست)
    راستش من هم مشکل این دوستمون رو داشتم و این تنظیمات رو هم انجام دادم ولی بازم مشکلم حل نشد.
    پیشنهادم اینه که مرورگرتون رو عوض کنید که البته یه مشکل ایجاد می شه براتون و اینکه اطلاعات رو مجدد باید وارد کنین که احتمالش زیاده که نتونین وقت بگیرین و بیفتین هفته بعدش.

نقل قول نوشته اصلی توسط sMember نمایش پست ها
    سلام rozhingazh

وقت سفارت فقط یک بار ثبت میشه واگر دو بار وقت بگیریید کلا ارور میده و مینوسیه که قبلا وقت گرفتید البته تا اونجایی که میدونم این طور هست
    پس با این حساب فکر کنم می شه کمک گرفت برای تعیین وقت. من استرس داشتم که مبادا دو تا وقت ثبت شه و دردسر درشت شه روز مصاحبه.

Junior Member

سلام به همگي
    اينجور كه معلومه خيلي از دوستان با همه تلاشي كه انجام داده اند موفق به گرفتن وقت از سفارت نشده اند.بنده نيز همين مشكل رو بعد از 3 هفته تلاش ناموفق دارم.
    با صحبتي كه با يكي از دوستان داشتم ظاهرا راه حل اين موضوع نوشتن يك نامه از طرف تعداد زيادي از درخواست دهندگان و اعتراض به اين شكل نامناسب وقت گيري كه موجب سو استفاده افراد سود جو و موسسات شده و درخواست براي افزايش ظرفيت يا تغيير روش ميباشد . سال گذشته تعدادي از دانشجوبان با استفاده از همين روش موفق به گرفتن وقت شده اند.
    فقط مشكل اينجاست كه با توجه به قوانين اين سايت كه نبايد ايميلي رد و بدل شود و ارتباطي بين اعضا ايجاد گردد ،از دوستاني كه حاضرند با بنده در اين زمينه همراه شوند خواهشمندم يك راه حل براي اين مشكل پيدا كنيم تا هرچه سريعتر اقدام به ارسال نامه جمعي كنيم

Member Sum1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوافضا - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

نقل قول نوشته اصلی توسط rozhingazh نمایش پست ها
    سلام دوستان:

اگه همزمان دو نفر برای یک نفر بخوان وقت بگیرن و دو تاریخ مختلف رو بزنن مشکلی پیش نمیاد؟
    امکان نداره. شماره پاسپورت رو وارد کنید شبیه باشه ارور میده

نقل قول نوشته اصلی توسط smk82 نمایش پست ها
    سلام به همگي
    اينجور كه معلومه خيلي از دوستان با همه تلاشي كه انجام داده اند موفق به گرفتن وقت از سفارت نشده اند.بنده نيز همين مشكل رو بعد از 3 هفته تلاش ناموفق دارم.
    با صحبتي كه با يكي از دوستان داشتم ظاهرا راه حل اين موضوع نوشتن يك نامه از طرف تعداد زيادي از درخواست دهندگان و اعتراض به اين شكل نامناسب وقت گيري كه موجب سو استفاده افراد سود جو و موسسات شده و درخواست براي افزايش ظرفيت يا تغيير روش ميباشد . سال گذشته تعدادي از دانشجوبان با استفاده از همين روش موفق به گرفتن وقت شده اند.
    فقط مشكل اينجاست كه با توجه به قوانين اين سايت كه نبايد ايميلي رد و بدل شود و ارتباطي بين اعضا ايجاد گردد ،از دوستاني كه حاضرند با بنده در اين زمينه همراه شوند خواهشمندم يك راه حل براي اين مشكل پيدا كنيم تا هرچه سريعتر اقدام به ارسال نامه جمعي كنيم
    سلام دوست عزیز من شنیده ام که برای اینجور مشکل ها امضا اینترنتی جمع میکنن تا بگوش سفارت برسه
    ولی اینکه دقیقا چجوری نمیدونم!

Member Sum1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوافضا - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

پیش فرض وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_Solar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من شنیده ام که برای اینجور مشکل ها امضا اینترنتی جمع میکنن تا بگوش سفارت برسه
    ولی اینکه دقیقا چجوری نمیدونم!
    http://www.ipetitions.com/
    توی این سایت میتونید اینترنتی امضا اینترنتی جمع کنید.

سیستم وقت دهی سفارت آلمان واقعا کارآمد نیست. من هفته اول خودم وقت گرفتم ولی خوب با هزار استرس و دلهره.
    حداقل سیستم وقت دهی ای مثل سفارت ایتالیا میتونه کارآمدتر باشه که با نشون دادن پذیرش و پاسپورت توی ایمیل میشه وقت گرفت.
    صرف جمع کردن امضای اینترنتی هم کار بدی نیست و مرسوم هم هست. یک نوع اعتراض هست.
    ویرایش توسط omid2015 : July 2nd, 2016 در ساعت 12:47 PM دلیل: ترکیب پست ها

Junior Member

به نظرم اگه بعد 3 4 هفته نتونستید وقت بگیرید و مهلتتون هم داره تموم میشه از روش وقت اضطراری عمل کنید ، مثل اینکه با تلفن و ایمیل و فرستادن نامه پذیرش که مهلت کم رو نشون میده میشه وقت گرفت .
    یه تاپیک جداگانه توی فروم هم داره این بحث .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)