صفحه 655 از 715 نخستنخست ... 155555605645646647648649650651652653654655656657658659660661662663664665705 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,541 تا 6,550 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    1- هرچی تو سایت سفارت نوشته رو لازم دارین فقط. قبلا که شناسنامه اصلا جزو مدارک لازم برای ویزای دانشجویی نبود.
    2- همون کافیه.
    3- همون کافیه. فقط به نظر من روزی که مدارک رو تحویل میدین، این جمله از نامه تونو به طرف نشون بدین و تاکید کنین. احتمالا طرف خودش با ماژیک رنگیش می کنه که حواسشون باشه.
    4- خیر، نیازی نیست.
    5- اگر تو رزومه تون نوشتین که تو ایران ارشد دارین، مدرک ارشدتون رو هم ارائه بدین. مدارکی که میدین مطابق با رزومه تون باشه.
    بسیار متشکرم از پاسختون.

درمورد شناسنامه نوشته اگر نامه خانوادگیتان عوض شده نیاز به ترجمه دارد.
    دوستان به نظرتون تو رزومه قید کنم که ارشد دارم یا خیر؟ با توجه به اینکه من زمان دریافت پذیرشم اصلا عنوان نکردم که ارشد دارم.

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام،
    من تازه متوجه موضوع وخیم طول کشیدن ویزای آلمان شدم. برای پوزیشن دکتری شرایط چطوریه؟ از زمانی که نامه ی پذیرش رو از استاد بگیری تا اومدن ویزا چقدر طول میکشه؟
    چطور وقت اضطراری و ایمیل زدن استاد به سفارت میتونه کمک کنه؟ ( منظورم اینه که من این وسط چه کاری از دستم بر میاد).
    ممنون میشم اگه جواب بدید،

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_geraili نمایش پست ها
    سلام،
    من تازه متوجه موضوع وخیم طول کشیدن ویزای آلمان شدم. برای پوزیشن دکتری شرایط چطوریه؟ از زمانی که نامه ی پذیرش رو از استاد بگیری تا اومدن ویزا چقدر طول میکشه؟
    چطور وقت اضطراری و ایمیل زدن استاد به سفارت میتونه کمک کنه؟ ( منظورم اینه که من این وسط چه کاری از دستم بر میاد).
    ممنون میشم اگه جواب بدید،
    اگر قرارداد کامل بهتون داده باشن (یعنی حقوق رسمی بهتون بدن) اون موقع مشکلی نیست. سفارت کار دکتری هارو زودتر راه میندازه. در غیر این صورت (مثلا فاند کامل نیست یا اصلا فاند نداده) اون موقع به احتمال زیاد مثل بقیه موارد بهتون وقت میدن. کاری هم از دستت بر نمیاد. اگر استاد واقعا به شما نیاز داشته باشه بهتون حقوق کامل میده که این خودش باعث میشه سفارت کار شما رو زودتر راه بندازه.

Junior Member

سلام. بالای لیست مدارک که باید آماده کنم نوشته "مدارک زیر را در دو بسته جداگانه..." بعدش تو لیست در هر موردش نوشته برای مثال "دو فرم درخواست". سوالی که برام پیش اومده اینه که منظورشون 4 تا هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Saea نمایش پست ها
    سلام. بالای لیست مدارک که باید آماده کنم نوشته "مدارک زیر را در دو بسته جداگانه..." بعدش تو لیست در هر موردش نوشته برای مثال "دو فرم درخواست". سوالی که برام پیش اومده اینه که منظورشون 4 تا هست؟

خیر دو تا فرم باید پر کنید هر دسته یک فرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

دوستان عزیزم سلام روزتون بخیر
    ببخشید سوالمو در جای نا مناسب می پرسم چون تنها بخشی که به خوبی پاسخ میدن همین تاپیک است.

سوالم درمورد نامه ی کار هست.
    ۱- سوال اول اینکه در نامه کار باید شماره باید قید بشه یا خیر؟
    چون من ۱.۵ سال تو یه شرکت کار کردم که الان دیگه اون شرکت یه جورایی دیگه فعال نیست و هیچ نامه ای هم به من نمیدن و میخواستم از یکی از شرکت دوستانم نامه بگیرم البته بدون قید شماره بیمه. به نظرتون این کارو انجام بدم یا خیر؟

۲- با دارالترجمه الان صحبت کردم گفتند که برای ترجنه نامه های کار نیاز به اصل روزنامه ثبت شرکت و و و هست که خوب هیج شرکتی این مدارکو در اختیار کارمندش قرار نمیده (میگفتند که قوه قضاییه تایید میکنه اما برای تایید وزارت امورخارجه نیاز به اصل روزنامه ثبت شرکت است).

میشه لطفا راهنمایی بفرمایید. اصلا نامه رو از دوستم بگیرم یا نه. ایا نامه صوری میگیرم شماره بیمه رو قید کنم یا نه؟ اصلا این کار مهم هست یا خیر؟
    الان که تماس گرفتم گفتند که اگر با مهر مترجم بخواهید مشکلی نداره اما برای مهرهای قوه قضاییه و وزارت امورخارجه نیاز به گواهی ثبت شرکت و و و هست. دوستان برای سفارت المان کدومش لازمه؟ آیا با مهر مترجم کفایت میکنه؟

با سپاس
    ویرایش توسط TF30 : November 23rd, 2017 در ساعت 02:05 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط TF30 نمایش پست ها
    دوستان عزیزم سلام روزتون بخیر
    ببخشید سوالمو در جای نا مناسب می پرسم چون تنها بخشی که به خوبی پاسخ میدن همین تاپیک است.

سوالم درمورد نامه ی کار هست.
    ۱- سوال اول اینکه در نامه کار باید شماره باید قید بشه یا خیر؟
    چون من ۱.۵ سال تو یه شرکت کار کردم که الان دیگه اون شرکت یه جورایی دیگه فعال نیست و هیچ نامه ای هم به من نمیدن و میخواستم از یکی از شرکت دوستانم نامه بگیرم البته بدون قید شماره بیمه. به نظرتون این کارو انجام بدم یا خیر؟

۲- با دارالترجمه الان صحبت کردم گفتند که برای ترجنه نامه های کار نیاز به اصل روزنامه ثبت شرکت و و و هست که خوب هیج شرکتی این مدارکو در اختیار کارمندش قرار نمیده (میگفتند که قوه قضاییه تایید میکنه اما برای تایید وزارت امورخارجه نیاز به اصل روزنامه ثبت شرکت است).

میشه لطفا راهنمایی بفرمایید. اصلا نامه رو از دوستم بگیرم یا نه. ایا نامه صوری میگیرم شماره بیمه رو قید کنم یا نه؟ اصلا این کار مهم هست یا خیر؟
    الان که تماس گرفتم گفتند که اگر با مهر مترجم بخواهید مشکلی نداره اما برای مهرهای قوه قضاییه و وزارت امورخارجه نیاز به گواهی ثبت شرکت و و و هست. دوستان برای سفارت المان کدومش لازمه؟ آیا با مهر مترجم کفایت میکنه؟

با سپاس

بد جایی سوال میپرسید .. جوابتون رو میدم ولی دقت کنید

1. نیازی به بیمه نیست نامه گواهی کار خالی بدون شماره بیمه کفایت میکنه
    2.اگر نامه تون به انگلیسی باشه گواهی کار نیاز به ترجمه نداره اگر هم میخواید ترجمه کنید مهر مترجم کافی هست ... ولی متن گواهی کار به انگلیسی رو از تو نت پیدا کنید بدید رو سربرگ شرکت با مهر شرکت تایپ کنید و مهر و امضا ... هزینه دارالترجمه هم ندارید دیگه

درود دوستان،
    ممنون ميشم اگر كسي بتونه من رو از سر در گمي در بياره. من ٢٥ جون درخواست وقت براي پيوست به خانواده كردم و طبق جدول سفارت از أواسط نوامبر تا پايان دسامبر وقتهاي ماه جون رو ميدن و الان أواخر نوامبر هستيم. من هنوز ايميل دوم رو دريافت نكردم و مرتب هم inbox هم junk رو چك ميكنم. اين طبيعيه كه ايميل نيومده هنوز ؟
    كسي تجربه اي مشابه داره. ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

Junior Member

خواهش میکنم وقت پیوست به خانواده هم اگه کسی دریافت میکنه اینجا اعلام کنه. ممنون

گفتن ا
    نقل قول نوشته اصلی توسط QuickQuestion نمایش پست ها
    درود دوستان،
    ممنون ميشم اگر كسي بتونه من رو از سر در گمي در بياره. من ٢٥ جون درخواست وقت براي پيوست به خانواده كردم و طبق جدول سفارت از أواسط نوامبر تا پايان دسامبر وقتهاي ماه جون رو ميدن و الان أواخر نوامبر هستيم. من هنوز ايميل دوم رو دريافت نكردم و مرتب هم inbox هم junk رو چك ميكنم. اين طبيعيه كه ايميل نيومده هنوز ؟
    كسي تجربه اي مشابه داره. ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
    ایمیل اول رو دریافت کردید ؟ گفتن که اوایل دسامبر تا اواخر نوامبر شما که 25 ژون . تقریبا اخر ژون وقت گرفتید چرا فکر میکنید الان وقتتون اومده... نگران نباشید .. متاسفانه بچه های که پیوست میرن یکم کمکاری میکنند و اعلام نمیکنند که چه زمانی ایمیل دومشون رو دریافت میکنند و وقت مصاحبه شون کی هست ...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)