صفحه 204 از 715 نخستنخست ... 104154194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214254304704 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,031 تا 2,040 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پس میتونیم بدون اینکه وقت قبلیرو کنسل کنیم یه وقت جدید بگیریم...؟

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    توین کانتک فرم سایت سفارت دقیق بنویسید، کنسل میکنن.
    یا به visa-info@teheran.diplo.de ایمیل بزنید
    جفتش یکیه
    من زمان رزرو کردن وقت، حرف اول پاسپورتم رو نزدم، باید به همین ایمیل بگم که واسم درست کنن، یا اینکه وقتم میپره؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط Saasaan نمایش پست ها
    من زمان رزرو کردن وقت، حرف اول پاسپورتم رو نزدم، باید به همین ایمیل بگم که واسم درست کنن، یا اینکه وقتم میپره؟
    چرا آخه :| ایمیل بزن بگو، نمیپره! فقط جلو در سفارت ممکنه مجبور شی التماس کنی تا راهت بدن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفت از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط Seanm نمایش پست ها
    احتمال هست که وقت های قبلی هم باز شه ، من خودم چندبار دیدم ، اما باید هر روز از 8 صبح تا 5 بعدازظهر هر 5 دقیقه یا 10 دقیقه سایت رو چک کنی !! منم همینجوری وقت گرفتم ، واسه خودم ساعت 3.30 بعدازطهر وقت ها باز شده بود واسه خانومم ساعت 8 صبح وقتا باز شدو گرفتم.
    برای زمانهای بعدی احتمالا هفته بعد باز میشه ، زمانهای قبل این دقیقا هفته ی پیش باز شده بود اما ساعت 3.30 بعدازظهر !!
    البته کار سفارت نه تاریخ خاص داره نه ساعت خاص ، به نظر من یک هفته هر روز چک کن ، صد در صد میتونی وقت بگیری.
    ممنون از راهنماییت. امروز تونستم یه وقت مناسب بگیریم. البته فاصله بین چک کردن هام گاهی تا 2 ساعت هم می رسید. ولی در نهایت شد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Intelligent Systems - St. Petersburg Polytechnic University

نقل قول نوشته اصلی توسط Saasaan نمایش پست ها
    برو همونجا درس کن، به ایمیلا جواب درست درمونی نمیدن ! دوست منم همین مشکل براش ایجاد شد، کلی میل زد به 2-3 تا میل ج ندادن، تا اینکه رفتش اونجا درست کردن بعد 1-2 روز بهش میل دادن
    بنظر من ریسک نکن برو اونجا خودت، این میلی هم که دانو پرینت بگیر با خودت ببر
    شما دوست عزیز که پیام میدی، مطمئن باش صندوق پیام هات خالیه که بعد نوشتن یه طومار یهو نبینم زده:
    ظرفیت صندوق پیام های خصوصی FELANI به اتمام است

Member
    رشته و دانشگاه
    Intelligent Systems - St. Petersburg Polytechnic University

نقل قول نوشته اصلی توسط bahmann نمایش پست ها
    پس میتونیم بدون اینکه وقت قبلیرو کنسل کنیم یه وقت جدید بگیریم...؟
    نه بابا نمیشه، به هر شماره پاسپورتی فقط یه وقت داده میشه، نمیشه اصن دوتا گرفت !
    شما دوست عزیز که پیام میدی، مطمئن باش صندوق پیام هات خالیه که بعد نوشتن یه طومار یهو نبینم زده:
    ظرفیت صندوق پیام های خصوصی FELANI به اتمام است

Junior Member

ممنونم، حدس میزدم همونطوری باشه .
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzin258 نمایش پست ها
    نه بابا نمیشه، به هر شماره پاسپورتی فقط یه وقت داده میشه، نمیشه اصن دوتا گرفت !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Friedrich‑Alexander‑University, Literature

دوستان درصورت ریجکت شدن ویزای دانشجویی اعتراض کردن و ارایه ی مدارک بیشتر بهتر هس یا این که دوباره وقت بگیریم؟ در این مورد تردید دارم کدوم روندش کوتاه تر هس؟ ددلاین کلاس ها نزدیکه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Friedrich‑Alexander‑University, Literature

دوستان درصورت ریجکت شدن ویزای دانشجویی اعتراض کردن و ارایه ی مدارک بیشتر بهتر هس یا این که دوباره وقت بگیریم؟ در این مورد تردید دارم کدوم روندش کوتاه تر هس؟ ددلاین کلاس ها نزدیکه

دوستان، من 12 مرداد (3 aug) وقت دارم، به هر جا تونستم برای کنسل کردنش میل زدم. اما هنوز جوابی نگرفتم. جمعه و شنبه هم که سفارت تعطیله. چیکار میتونم بکنم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)