صفحه 522 از 715 نخستنخست ... 22422472512513514515516517518519520521522523524525526527528529530531532572622 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,211 تا 5,220 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Management- tehran university

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouya12 نمایش پست ها
    بله کاملا درسته اصلا نیازی نیست.اطلاعات پاسپورت و نام و نام خانوادگیتون رو در سایت وارد می کنید.بهتون یک کد رهگیری میدن و بعد از چند هفته خودشون ساعت و روزش رو مشخص می کنند با یه ایمیل مجددی که می فرستن و اون موقع شما باید اسکن پاسپورت و غیره رو براشون ایمیل کنید.فعلا دست افراد دلال کنار سفارت کوتاه شده. امیدوارم که واسه همیشه بشه...
    سلام
    من از طریق سایت درخواستمو ثبت کردم وارد یه صفحه ای شد که نوشته ای تش نداشت. ولی یه ایمیل برام اومد که reference number رو برام فرستاده بودن این همون شماره پیگیریه است یا من باید دوباره درخواست بدم؟

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaz_ITM نمایش پست ها
    سلام
    من از طریق سایت درخواستمو ثبت کردم وارد یه صفحه ای شد که نوشته ای تش نداشت. ولی یه ایمیل برام اومد که reference number رو برام فرستاده بودن این همون شماره پیگیریه است یا من باید دوباره درخواست بدم؟
    --- German Foreign Office Scheduling System ---
    Subj.: Registration for a student or scientists visa for stays exceeding 90 days in Teheran
    Hello ....,

You have successfully registered for a student or scientists visa for stays exceeding 90 days at the German Embassy in Teheran.
    Your reference-number is: .......

Please be aware that admission to the Visa Section of the Embassy is only granted if your name and passport number match the information provided in your registration – in your case .....

Please note that you will receive a separate email in due course stating the specific date and time for your appointment. Please do NOT send us a copy of your passport at this MOMENT. Please wait until the Embassy tells you to do so. Passport copies sent to us too early will be deleted.
    Please cancel your registration if you didn’t fill out all necessary fields during the registration and/or some information were wrong. Please re-register and enter your data correctly and without mistakes.
    If you would like to cancel the registration, please click on the cancellation link.

Yours sincerely,
    German Embassy Teheran

اگه همین متن براتون اومده که به reference number اشاره کرده بله درسته و نیازی به درخواست مجدد نیست .خودشون بعد از چند هفته قراره با ایمیل خبر بدن در مورد روز و ساعت و همچنین بقیه اطلاعات.راستی من قبل از اینکه این ایمیل برام بیاد شک کردم دوباره اطلاعاتم و زدم که وقت بگیرم و این error رو داد که این شماره پاسپورت قبلا ثبت شده و شماره پاسپورت باید unique باشه. این یعنی اطلاعات ما براشون ثبت شده و دیگه نیازی نیست کاری انجام بدیم تا اونا خبر بدن.
    موفق باشید

Junior Member

کمک فوری

سلام دوستان

تو سفارت آلمان قسمت گرفتن انلاین وقت اون تاریخ ها اهمیت داره. چون دوستان گفتند بعد از چند هفته سفارت میل میزنه تاریخ مصاحبه رو میگه....پس اون تاریخ در هنگام ثبته نام چه اهمیتی داره؟

تشکر از ذوستان

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط splash2000 نمایش پست ها
    کمک فوری

سلام دوستان

تو سفارت آلمان قسمت گرفتن انلاین وقت اون تاریخ ها اهمیت داره. چون دوستان گفتند بعد از چند هفته سفارت میل میزنه تاریخ مصاحبه رو میگه....پس اون تاریخ در هنگام ثبته نام چه اهمیتی داره؟

تشکر از ذوستان
    شما تاریخی رو که می خوایید برید رو می زنید و سفارت تلاش می کنه یک زمان مناسب مصاحبه برای شما اختصاص بده. زمانی که سفارت انتخاب می کنه دست خودشه و بر اساس درخواست شما تصمیم می گیره. اگر مثلا درخواست شما برای سه ماه بعد باشه ممکنه مثلا یک ماه مونده بهتون وقت بده.

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bayazee نمایش پست ها
    شما تاریخی رو که می خوایید برید رو می زنید و سفارت تلاش می کنه یک زمان مناسب مصاحبه برای شما اختصاص بده. زمانی که سفارت انتخاب می کنه دست خودشه و بر اساس درخواست شما تصمیم می گیره. اگر مثلا درخواست شما برای سه ماه بعد باشه ممکنه مثلا یک ماه مونده بهتون وقت بده.
    من که اصلا تاریخی نزده بودم. البته همه چیز با auto fill پر شد من توجه نکردم به این. ولی میدونم اون date of intended entry هم وارد کرده بودم تو نرم افزار. ولی تو ایمیلشون هیچی قید نشده بود

Junior Member

ممنون از دوستان

راستش من مدارکم رسمس ترجمه شده فقط ریز نمره ارشد ترجمه غیررسمیه. ساکن تهرانم نیستم ریز نمره بره تهران بیاد و.... تا ترجمه رسمی بگیرم 10 روزی مینیمم طول میکشه. حالا الان اگه واسه 2-3 هفته دیگه اقدام کنم نگن هفته بعد پاشو بیا. به نظر شما اول کارامو بکنم بعد وقت بگیرم؟. این جوری ک شما گفتید امکان داره خیلی زودتر از اون تاریخ وقت بدن.

و با توجه به تجربتون از وقت مصاحبه چقدر طول میکشه تا ویزا رو بدن؟(تو سایتش نوشته 3-5 هفته)
    بازم خیلی خیلی ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Power

دوستان بعد ثبت درخواست وقت و ایمیل اول اطلاعی دارید چند هفته زمان میبره ایمیل دوم رو ارسال کنند و اینکه در درخواست وقت آیتمی در مورد زمان شروع ترم ندیدم این مورد در ایمیل دوم باید ارسال بشه؟ سپاس از همه

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mroustaei نمایش پست ها
    دوستان بعد ثبت درخواست وقت و ایمیل اول اطلاعی دارید چند هفته زمان میبره ایمیل دوم رو ارسال کنند و اینکه در درخواست وقت آیتمی در مورد زمان شروع ترم ندیدم این مورد در ایمیل دوم باید ارسال بشه؟ سپاس از همه
    فکر نمی کنم کسی جواب اینو بدونه چون واسه اولین باره اینطور دارن وقت میدن قبلا مثل اینکه خودمون می تونستیم انتخاب کنیم تاریخ و غیره رو. منم راستش این تاریخ اینارو ندیدم و نام و نام خانوادگی و پاسپورت اینا می خواست ولی یادمه قبل از دوشنبه نوشته بود این وقت ها برای اوایل ژانویه هست ولی بعدا عوضش کردن.به هر حال بهتره تا نزدیکای ژانویه صبر کنیم ببینیم خبر میدن یا نه. بهتره به جای استرس بریم مدارک هارو سریع تا اون موقع اماده کنیم و وقت کافی برای motivation letter بذاریم.

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

روادید

نکات مهم
    نکته مهم: مطابق آئین نامه روادید، در موارد ذیل امکان پذیرش درخواست روادید وجود ندارد:
    1- درخواست بیش از 3 ماه قبل از سفر پیش رو ارائه گردد
    2- فرم درخواست تکمیل و یا امضاء نشده باشد
    3- متقاضی گذرنامه معتبر با مشخصات ذیل ارائه ننموده باشد:
    a. دارای حداقل 3 ماه اعتبار پس از بازگشت از سفر پیش بینی شده
    b. دارای حداقل 2 صفحه خالی
    c. طی 10 سال گذشته صادر شده باشد
    4- عکس ارائه شده از سوی متقاضی مربوط به بیش از 12 ماه پیش باشد

همچنین تأکید می گردد که اصولاً تنها در صورت ارائه کامل و مطابق مقررات مدارک مربوط به درخواست روادید، امکان صدور روادید وجود دارد.
    درخواست های دارای نقص مدارک معمولاً رد می شوند.

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

لطفا توجه داشته باشید که سیستم وقت دهی سفارت آلمان در تهران برای درخواست روادید اقامت از تاریخ 15 آذر 1395، تغییر کرده است:
    پس از ثبت موفقت آمیز بلافاصله یک شماره پیگیری، سپس در عرض 30 دقیقه، یک تاییدیه به همراه دیگر اطلاعات روند درخواست دریافت خواهید نمود. چنانچه متوجه شدید که هنگام ثبت اطلاعات ناقص و یا اشتباه وارد کرده اید، این درخواست را لغو نمایید. سپس باید دوباره درخواست ثبت وقت کنید. چند هفته پس از دریافت اولین ایمیل، ایمیل تاییدیه دومی با درج دقیق زمان وقت مصاحبه شما جهت درخواست روادید در سفارت آلمان در تهران دریافت می کنید. در ایمیل دوم به دیگر مواردی اشاره خواهد شد، که بایستی وقت مصاحبه ثبت شده توسط شما صریحا ظرف مدت هفت روز تایید شود، در غیر این صورت وقت مصاحبه لغو خواهد شد.
    این سیستم جدید وقت دهی، ساده شدن روند وقت مصاحبه را برای تمامی درخواست کنندگان روادید شنگن به همراه دارد. درخواست شما بلافاصله ثبت می شود و می توانید به هر صورت، سریع ترین وقت ممکن را دریافت کنید. مراجعه به شخص سوم و یا دفاتر ویزا برای دریافت وقت مصاحبه نه تنها لازم نیست بلکه بی فایده است.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)