صفحه 364 از 715 نخستنخست ... 264314354355356357358359360361362363364365366367368369370371372373374414464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,631 تا 3,640 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط geliii نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال داشتم.واسه فردا که سایت باز می شه من به چند تا از دوستامم گفتم همزمان با من امتحان کنن که شاید بالاخره این هفته موفق بشم وقت بگیرم. به همشون گفتم که اگه موفق شدین زود بهم خبر بدین که به بقیه بگم ولی حالا اگه یه وقت یکیشون وقت بگیره یکی دیگه هم می تونه همزمان وقت بگیره یا چون اسم من ثبت شده یه بار دیگه نمی تونه؟ می ترسم همزمان شه این هفته هم اینجوری مشکل پیدا کنم چون اینجوری می شه خلاف قوانین بعد سفارت وقتمو کنسل می کنه
    همزمان میشه به نام یک فرد وقت گرفت،البته من که بعید میدونم همون یکی هم بشه گرفت.باید حواستون باشه اینجوری نشه چون اونوقت هر دوتا وقت کنسل میشه و تا یه مدت نمیتونید وقت بگیرید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

دوستان من یه سوال داشتم.واسه فردا که سایت باز می شه من به چند تا از دوستامم گفتم همزمان با من امتحان کنن که شاید بالاخره این هفته موفق بشم وقت بگیرم. به همشون گفتم که اگه موفق شدین زود بهم خبر بدین که به بقیه بگم ولی حالا اگه یه وقت یکیشون وقت بگیره یکی دیگه هم می تونه همزمان وقت بگیره یا چون اسم من ثبت شده یه بار دیگه نمی تونه؟ می ترسم همزمان شه این هفته هم اینجوری مشکل پیدا کنم چون اینجوری می شه خلاف قوانین بعد سفارت وقتمو کنسل می کنه

با هر شماره ی پاسپورت فقط یک وقت می شه گرفت. اگه با شماره پاسپورتی یک وقت ثبت بشه ، دوباره بخواین وقت بگیرین سیستمشون اعلام می کنه که با این شماره پاسپورت قبلا وقت گرفته شده و نمی شه دوباره باهاش وقت گرفت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شهرسازی دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak_e نمایش پست ها
    احتمالش خیلی کمه 2تفر تو یک دقیقه وقت بگیرن .میتونین دایم در ارتباط باشین .که اگر کسی گرفت بقیه نگیرن... ولی اینجوری سایت خیلی سنگین میشه اگر همه چند نفرو بفرستن وقت بگیرن. ممکن هم برای شما سخت تر بشه هم بقیه کسایی که دارن وقت میگیرن . این سایت الکیشون همینجوریم کار نمیکنه.. آخه بگو شماها که نمیتونین, آن لاین کار کردنتون چیه . والا جاضرم بیام اونجا نصف روز یک لنگ پا وایستم وقت بگیرم . ولی وقت بگیرم
    آره راست می گین من خودمم الان عده رو کم کردم دو نفر فقط خودم و دوستم که حق کسی ضایع نشه خودم دو هفتست درگیر این سیتم وقت گرفتن مسخرشون هستن می دونم که چقدز هممون عجله داریم تا اکتبر اونجا باشیم.والا منم حاضرم شب تا صبح جلوی در سفارت وایسم ولی اینجوری نخوام وقت بگیرم. امیدوارم فردا همه موفق باشیم..

Junior Member

آره راست می گین من خودمم الان عده رو کم کردم دو نفر فقط خودم و دوستم که حق کسی ضایع نشه خودم دو هفتست درگیر این سیتم وقت گرفتن مسخرشون هستن می دونم که چقدز هممون عجله داریم تا اکتبر اونجا باشیم.والا منم حاضرم شب تا صبح جلوی در سفارت وایسم ولی اینجوری نخوام وقت بگیرم. امیدوارم فردا همه موفق باشیم..
    منم امیدوارم . همینجوری کم استرس داریم . این دیگه واقعا استرس بیخوده. شمام مثل من تاریخا براتون باز نشده بود نه؟ میترسم فردام باز نشه کسیم که کارای پذیرشمو انجام داده زورش میاد کمکم کنه . امیدوارم فردا مشکل همه حل بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شهرسازی دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak_e نمایش پست ها
    منم امیدوارم . همینجوری کم استرس داریم . این دیگه واقعا استرس بیخوده. شمام مثل من تاریخا براتون باز نشده بود نه؟ میترسم فردام باز نشه کسیم که کارای پذیرشمو انجام داده زورش میاد کمکم کنه . امیدوارم فردا مشکل همه حل بشه.
    نه واسه منم هفته پیش اصلا جدول روز و ساعت باز نشد..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering, Tehran

سلام دوستان
    لینک صفحه ‌ای که توش میشه وقت مصاحبه گرفت این هست؟
    http://www.teheran.diplo.de/Vertretu...timmungen.html
    تو این صفحه جدول روز و ساعت باز میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط respino1229 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لینک صفحه ‌ای که توش میشه وقت مصاحبه گرفت این هست؟
    http://www.teheran.diplo.de/Vertretu...timmungen.html
    تو این صفحه جدول روز و ساعت باز میشه؟

سلام
    لینکش این هست:
    https://service2.diplo.de/rktermin/e...ationCode=tehe

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

کاربران گرامی،
    لطفا از ارسال هرگونه پست فاقد محتوی/اطلاعات کلی/مکالمات شخصی/کلام نامناسب/تماس خارج از فروم/ و تلاش برای اعتراض گروهی خودداری فرمایید. تمامی ارسال های نامرتبط و فاقد محتوای 2روز گذشته
    بدون ارسال پیام خصوصی پاک و در صورت ادامه روند تاپیک به این شکل، عنوان بسته خواهد شد.

لطفاً یک بار دیگر مقررات فروم را مطالعه فرمایید.
    ممنون از همکاریتون
    مدیریت فروم ApplyAbroad

Junior Member saba22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business Management- University of Tehran

نکته مهم درباره رزرو وقت مصاحبه!!!
    تاریخ بعدی آزاد شدن وقت مصاحبه روز دوشنبه 19 مرداد ماه 1394 ساعت 15:30 دقیقه به وقت محلی (ساعت 13:00 به وقت آلمان) خواهد بود. در این تاریخ، وقت هایی برای ماه سپتامبر آزاد می گردد. به علت تقاضای زیاد ممکن است وقت های مصاحبه در کوتاه ترین زمان اشغال شوند. درصورتی که زمان کوتاهی پس از آزاد شدن، همه ی وقت های مصاحبه رزرو شده باشند، باید منتظر آزاد شدن وقت در سری آینده بمانید. لطفا دراین فاصله از تقاضا برای وقت مصاحبه خوداری نمایید.
    لطفا توجه داشته باشید که رزرو وقت مصاحبه از طریق وبسایت سفارت رایگان است و می توانید آن را از طریق رایانه شخصی انجام دهید.

Junior Member

سلام دوستان
    اگر پس فردا بتونیم وقت بگیریم واسه سپتامبر در حالی که باید تا آخر سپتامبر آلمان باشیم چی پیش میاد؟ منظورم اینه که سفارت قبول میکنه ویزا بده وقتی شروع کلاس آخر سپتامبر باشه؟ و به فرض اینکه مصاحبه خوب بود و ویزا تو اکتبر اومد چی میشه؟ یعنی میده بهمون ویزا رو؟ ممنون میشم اگه جواب بدین تو بد وضعیتی گیر کردیم بخدا

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)