صفحه 536 از 715 نخستنخست ... 36436486526527528529530531532533534535536537538539540541542543544545546586636 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,351 تا 5,360 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    سلام
    دوستان به نظر من ایمیل دوم رو سفارت با توجه به تاریخی که متقاضی موقع وقت گرفتن طبق درخواستش باید آلمان باشه رو اعلام میکنه مطابق اون تاریخ وقت میده و اصلا اینجوری نیست که اگه برا کسی بعد از 10 رو ز و برای کس دیگه بعد از 2 ماه ایمیل دوم اومد برای بقیه هم به این شکل باشه ضمن تشکر از دوستانی که ایمیل دوم رو دریافت کردن و لطف میکنن اینجا اعلام میکنن اگه تاریخی که طبق درخواستشون ( دانشجویی یا کاری یا هر چیز دیگه ای هست ) به سفارت اعلام کردن باید المان باشن رو هم لطف کنن اضافه کنن خیلی راحت میشه نتیجه گیری کرد که هر کسی چه تاریخی ایمیل دومش رو دریافت میکنه ممنون
    ببخشید من برای وقت ویزای دانشجویی درخواست دادم و ایمیل اول رو هم دریافت کردم ولی فیلدی در مورد زمانی که میخایم آلمان باشیم ندیدم؟ کجا باید چنین چیزی پر میکردیم؟ ینی من اشتباه پر کردم یا این فیلد خالی گذاشتم؟ اگه خالی بزاریم چی میشه اونوقت؟؟

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط vanooshe1366 نمایش پست ها
    ببخشید من برای وقت ویزای دانشجویی درخواست دادم و ایمیل اول رو هم دریافت کردم ولی فیلدی در مورد زمانی که میخایم آلمان باشیم ندیدم؟ کجا باید چنین چیزی پر میکردیم؟ ینی من اشتباه پر کردم یا این فیلد خالی گذاشتم؟ اگه خالی بزاریم چی میشه اونوقت؟؟
    اگه پاسخی که من در صفحه ی قبل نوشتم می خوندین عرض کردم که چنین فیلدی وجود نداشت و فقط در مورد اطلاعات شخصی و شماره پاسپورت یود.بعد دو هفته ایمیل دوم رو دریافت کردم.
    موفق باشید

سلام
    دوست عزیز من عرض نکردم چنین فیلدی وجود داره من عرض کردم اگر چنین فیلدی برای متقاضیها وجود داشته باشه سفارت بر مبنای تاریخی که متقاضی میخواد اونجا باشه وقتو میده اگر هم وجود نداشته باشه سفارت خودش یه جور محاسبه ای از زمانی که قصد دارید اونجا باشید میکنه و بر اون اساس وقت میده

Senior Member

این فیلد وجود داره ولی اگه اشتباه نکنم فقط برای ویزای شنگن هست. هر چند که سفارت اصلا بر مبنای او زمانی که شما مد نظرتون هست به شما وقت نمیده. من خیلی ها رو جلوی سفارت دیدم که دعوتنامه داشتن از بستگان یا فرزندانشون و درخواست ویزای شنگن داده بودند ولی سفارت طبق اون تایمی که مدنظرشون بود و تو فرم وقت گرفتن نوشته بودند بهشون وقت نداده بود. حتی تعدادیشون میگفتند که دعوتنامه هاشون باطل شده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Power

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadima نمایش پست ها
    سلام من برای ویزای پیوست 14 دسامبر درخواست دادم برای هفته بعدش جواب اومد اما چون جواب همسرم نیامده بود کنسل کردم برای 21 دسامبر درخواست جدید دادم ولی هنوز ایمیل دوم برام نیومده. یعنی کنسلی مشکل ایجاد میکنه. ممنون
    اصلا نیاز به کنسل کردن نبود من هم واسه همسرم بعد از چند روز اقدام کردم که در نهایت یک هفته قبل از من به ایشان وقت دادن وبعد از پرس وجو از سفارت فقط گفتن برگه تعیین وقت من همراه همسرم باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    این فیلد وجود داره ولی اگه اشتباه نکنم فقط برای ویزای شنگن هست. هر چند که سفارت اصلا بر مبنای او زمانی که شما مد نظرتون هست به شما وقت نمیده. من خیلی ها رو جلوی سفارت دیدم که دعوتنامه داشتن از بستگان یا فرزندانشون و درخواست ویزای شنگن داده بودند ولی سفارت طبق اون تایمی که مدنظرشون بود و تو فرم وقت گرفتن نوشته بودند بهشون وقت نداده بود. حتی تعدادیشون میگفتند که دعوتنامه هاشون باطل شده.
    حداقل میتونم بگم برای منو امثال بنده که برای نمایشگاه تقاضا دادیم و نمایشگاه هم در تاریخ مشخصی برگذار میشه سفارت طبق زمان بندی خودش وقت میده ضمنا از نظر سفارت کسانی که دعوتنامه دارن در اولویت اخر قرار میگیرن چون سفارت سیاست اصلیش تقویت اقتصاد و دانشگاهها و مسائل فرهنگی کشور خودش هست

Junior Member mahnam آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Genetics

نوع درخواست ویزا : Schengen
    تاریخ درخواست : 17th December
    ایمیل دوم: 18th January
    تاریخ مصاحبه : 21th Feb

در حالیکه تو فرم گفته بودم باید 12 فوریه اونجا باشم
    البته من با وقت اضطراری رفتم واسه مصاحبه
    فقط خواستم سیستم وقت دهیشونو بگم به طور نرمال چطوره

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnam نمایش پست ها
    نوع درخواست ویزا : Schengen
    تاریخ درخواست : 17th December
    ایمیل دوم: 18th January
    تاریخ مصاحبه : 21th Feb

در حالیکه تو فرم گفته بودم باید 12 فوریه اونجا باشم
    البته من با وقت اضطراری رفتم واسه مصاحبه
    فقط خواستم سیستم وقت دهیشونو بگم به طور نرمال چطوره
    سلام
    اگه طبق نوشته ی سایت سفارت که گفته برای شینگن باید 3 ماه قبل از تاریخی که قراره اونجا باشید درخواست داده بشه در نظر بگیریم شما باید 12 نوابر درخواست میدادید در حالی که با 35 روز تاخیر درخواست دادید که اگه 20 روز هم پروسه صدور ویزارو به تاریخ 21 فوریه که روز مصاحبتونه اضافه کنیم شما 13 مارچ ویزاتون رو تحویل میگیرید یعنی 31 روز بعد از تاریخی که تو فیلد نوشتید پس با توجه به تاخیر 35 روزه ی درخواستتون تقریبا نتیجه میگیریم که سفارت تاریخی که تو فیلدها نوشته میشه رو برای تعیین تاریخ مصاحبه لحاظ میکنه

سفارت به خاطر اتش سوزی به طور کامل تخلیه شد دیگه همینو کم داشتیم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    سفارت به خاطر اتش سوزی به طور کامل تخلیه شد دیگه همینو کم داشتیم
    ببخشید شما این موضوع رو از کجا متوجه شدید؟ منبع خبر کجاست؟ میشه منبع خبر رو برای ما هم بزارید.
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)