صفحه 251 از 715 نخستنخست ... 151201241242243244245246247248249250251252253254255256257258259260261301351 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,501 تا 2,510 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Junior Member persephone آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارتباط تصویری دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام دوستان. وقت ها تا 7 می باز شده!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام دوستان عزیزم من برای آپریل وقت گرفتم و همچنان منتظر گرفتن پاسخ از دانشگاه ها هستم ممکنه تا اون موقع مدارکم نرسه .میخواستم بدونم چطور یک وقت رو میسشه کنسل کرد و گزینه بهتر براش گرفتن وقت عادی هست یا وقت اضطراری که در موردش صحبت شده .ممنون میشم اطلاعات کاملی در این باره دریافت کنم .

با احترام

فردا میخوام وقتمو کنسل کنم خواهش میکنم راهنماییم کنید .اونطور هم که در صفخات قبلی خوندم بعد از یک هفته میشه وقت گرفت درسته؟من نمیتونم یعنی فورا بعد از ایمیل کنسلی تایم بگیرم ؟خیلی برام دیر میشه وگرنه ...
    ویرایش توسط sepidehreg : March 24th, 2015 در ساعت 03:25 AM

Junior Member

سلام من الان وقت رزرو کردم برا 7 می ایمیل هم زدم با همون شرایطی که گفته شده بود اما الان که چک کردم وقتی که به من داده شده دوباره بازبود!میشه یعنی؟اشتباهی کردم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط shabboomj نمایش پست ها
    سلام من الان وقت رزرو کردم برا 7 می ایمیل هم زدم با همون شرایطی که گفته شده بود اما الان که چک کردم وقتی که به من داده شده دوباره بازبود!میشه یعنی؟اشتباهی کردم؟
    تو اوت تایم، افراد دیه ای هم میتونن وقت رزرو کنن !
    مثلا ساعت 7:30 تا 7:45 برای 10 نفر یا کمتر یا بیشتر...

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Junior Member

یه سوال:
    من وقت گرفتم برا ویزای شنگن امتحان ورودی دانشگاه.اگه سه هفته بعدش نتیجه پذیرشم بیاد من وقت ویزای دانشجویی رو کی باید بگیرم؟ترم من اکتبر2015 شروع میشه.

Junior Member

بچه ها خواهشا کمکم کنید !من یک مشکل عجیب برام پیش اومده و دارم دیوونه میشم منم وقت گرفته بودم برای 1 آپریل و کنسل کردم و ایمیلی که از سفارت برام اومد البته تایید برای کنسلی نبود ولی میگفت ما نمیتونیم برات وقت جدید بگیریم خودت باید بگیری چون گفته بودم بعد 15 آپریل میخوام وقت بگیرم بعدش سریع رفتم وقت بگیرم اما از استرس واقعا قسمت پاس رو ندیدم و اشتباه تایپ کردم و الان ایمیل زدم که درست کنند و از عجله و استرس بوده ..دیگه چیکار میتونم بکنم به نظرتون ؟واقعا عصبیم و حسابی استرس دارم ترخدا به دادم برسید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط fojanghgh نمایش پست ها
    بچه ها خواهشا کمکم کنید !من یک مشکل عجیب برام پیش اومده و دارم دیوونه میشم منم وقت گرفته بودم برای 1 آپریل و کنسل کردم و ایمیلی که از سفارت برام اومد البته تایید برای کنسلی نبود ولی میگفت ما نمیتونیم برات وقت جدید بگیریم خودت باید بگیری چون گفته بودم بعد 15 آپریل میخوام وقت بگیرم بعدش سریع رفتم وقت بگیرم اما از استرس واقعا قسمت پاس رو ندیدم و اشتباه تایپ کردم و الان ایمیل زدم که درست کنند و از عجله و استرس بوده ..دیگه چیکار میتونم بکنم به نظرتون ؟واقعا عصبیم و حسابی استرس دارم ترخدا به دادم برسید
    فکر می کنم قبلا بچه ها زنگ می زدن برای این مدل تصحیح ها (بر اساس چیزایی که تو همین فروم ها خوندم میگم). اما متاسفانه شماره اش رو نمی دونم. اگه حضوری هم بتونین برین از قسمت اطلاعات سفارت بپرسین (یا یکی رو بفرستین بپرسه اگه تهران نیستین) خیلی بهتره.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shabboomj نمایش پست ها
    یه سوال:
    من وقت گرفتم برا ویزای شنگن امتحان ورودی دانشگاه.اگه سه هفته بعدش نتیجه پذیرشم بیاد من وقت ویزای دانشجویی رو کی باید بگیرم؟ترم من اکتبر2015 شروع میشه.
    شما حداقل دو ماه برای اومدن ویزاتون حساب کنین و مثلا سه ماه قبل از اکتبر وقت بگیرین. ضمنا فکر می کنم تو سایت سفارت آلمان تو ایران هم نوشته که حداکثر چقدر میتونه فاصله باشه بین شروع کلاس شما و زمان درخواست ویزاتون (فکر می کنم سه ماه بود، ولی خودتون سایتو چک کنین). مثلا شما اجازه ندارین نه ماه قبل از شروع کلاساتون وقت سفارت بگیرین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

Unhappy پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    فکر می کنم قبلا بچه ها زنگ می زدن برای این مدل تصحیح ها (بر اساس چیزایی که تو همین فروم ها خوندم میگم). اما متاسفانه شماره اش رو نمی دونم. اگه حضوری هم بتونین برین از قسمت اطلاعات سفارت بپرسین (یا یکی رو بفرستین بپرسه اگه تهران نیستین) خیلی بهتره.
    خیلی خیللی ممنونم از جوابتون ولی مشکل اصلی اینجاست که باجه اطلاعات نیست دیگه ! Poker face

Junior Member

سلام دوستان من گذرنامه ام تا 8.2016 اعتبار داره . مشکلی که پیش نمیاد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)