صفحه 235 از 715 نخستنخست ... 135185225226227228229230231232233234235236237238239240241242243244245285335 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,341 تا 2,350 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط arghavan86 نمایش پست ها
    شما همین یکشنبه ی گذشته وقت گرفتین؟ میشه بگین واسه کی وقت گرفتین؟ درواقع وقت واسه کی باز شده بود؟
    یه سری از دوستان یکشنبه وقت گرفتن و سایت حدود ساعت 2 و خورده ای باز شده و الان تا 22 ژانویه وقت ها پر شده ولی هفته ی قبلش انگار سایت زودتر باز شده بوده.شما همونطوری که دوستمون گفتن باید صفحه رو رفرش کنین.
    نگران پاسپورتتون هم نباشین،هر زمانی که اقدام کنین کمتر از 1 هفته دریافتش میکنین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام دوست عزيز:
    شما قبلا نوشتين كه يك شنبه ى هر هفته روزهاي نو براى رزرو وقتا در سايت سفارت المان باز ميشود, من مى خوام وقت براى رواديد اقامت بلند مدت ( اشتغال در المان ) بگيرم , فكر مى كنين ساعت چنده اين يك شنبه _يعني امروز _ روزهاى نو باز ميشود ؟ ممنونم از لطف شما

سلام دوستان،
    ساعت 4 شده و هنوز باز نکردن روزهای جدید رو برای مصاحبه؟ آیا امکان داره از این دیرتر باز کنن؟ یا میفته واسه فردا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Tammam نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز:
    شما قبلا نوشتين كه يك شنبه ى هر هفته روزهاي نو براى رزرو وقتا در سايت سفارت المان باز ميشود, من مى خوام وقت براى رواديد اقامت بلند مدت ( اشتغال در المان ) بگيرم , فكر مى كنين ساعت چنده اين يك شنبه _يعني امروز _ روزهاى نو باز ميشود ؟ ممنونم از لطف شما
    دوست عزیز من که از صبح چک کردم و باز نشده و الانم که ساعت 4 بعدازظهره و خبری نیست،شما هم ساعت 5 صبح بیدار بودین و این پستو گذاشتین.
    اینا نه کاراشون معلومه نه احترامی قائل هستن که اعلام کنن فلان ساعت سایت باز میشه که آدم تکلیف زندگیشو بدونه

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaara1990 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    ساعت 4 شده و هنوز باز نکردن روزهای جدید رو برای مصاحبه؟ آیا امکان داره از این دیرتر باز کنن؟ یا میفته واسه فردا؟
    آره هنوز باز نکردن.هفته قبل این موقع همه وقتا پر شده بوده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arghavan86 نمایش پست ها
    شما همین یکشنبه ی گذشته وقت گرفتین؟ میشه بگین واسه کی وقت گرفتین؟ درواقع وقت واسه کی باز شده بود؟
    بله. اما فقط هم یکشنبه ها نیست! یک نفره دیگه تو همین موضع نوشته بود که نزدیکای ساعت 3 روز سه شنبه وقت ها باز شده. البته از حرفشون مشخص نبود که وقت های جدید باز شده بوده یا یکی از وقت هایی که کنسل شده بوده!!

دوستان ظاهرا باز شده، 27ام تا 29ام هم هنوز بازه

Junior Member

کسی اطلاع داره واسه هر روز تقریبا چندتا وقت موجوده؟
    بعدش اینکه احتمالش هست کسی کنسل کنه وقتهایی رو که گرفته؟ چون من نیاز به وقت سریعتر دارم و متاسفانه ظاهرا دیگه وقت اضطراری هم نمیدن

Junior Member

سلام دوستان وقتای سفارت باز شده از 30 ژانویه تا 5 فوریه

Junior Member

سلام دوستان. من الان وقت گرفتم. آيا بايد اسكن پاسپورت رو هم امروز ايميل كنم به سفارت يا اين كار فقط واسه شينگني هاست؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)