صفحه 659 از 715 نخستنخست ... 159559609649650651652653654655656657658659660661662663664665666667668669709 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,581 تا 6,590 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط zibbaa نمایش پست ها
    خیر شینگن بود فاصله بین دو ای میل 10 روز بود

اوکیه اولین نفر میرید داخل

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

تو آگوست درخواست داده بودم و نوبت ۱۰ ژانویه دادن واسه ویزای دانشجویی.
    واسه ترم دوم اپلای کردم و تو همین دسامبر جوابش میاد. اگه وقتو الان تایید کنم و بعدش پذیرش ندن مشکلی پیش میاد یعنی واسه دوباره وقت گرفتن؟ میشه الان تاییدش کنم و اگه یه وقت پذیرش ندادن و نشد که سفارت برم بعدتر از طریق ایمیل اینو بهشون خبر بدم که وقتمو کنسل کنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fanif نمایش پست ها
    تو آگوست درخواست داده بودم و نوبت ۱۰ ژانویه دادن واسه ویزای دانشجویی.
    واسه ترم دوم اپلای کردم و تو همین دسامبر جوابش میاد. اگه وقتو الان تایید کنم و بعدش پذیرش ندن مشکلی پیش میاد یعنی واسه دوباره وقت گرفتن؟ میشه الان تاییدش کنم و اگه یه وقت پذیرش ندادن و نشد که سفارت برم بعدتر از طریق ایمیل اینو بهشون خبر بدم که وقتمو کنسل کنن؟
    می بخشید اشتباه شد. اینجور بوده:
    ایمیل اول: ۲۴ ژوئن
    ایمیل دوم: ۷ دسامبر
    وقت سفارت:‌۱۰ ژانویه

Junior Member

سلام دوستان،
    من هفته پیش برای مصاحبه دکترا یکی از موسسات ماکس‌پلانک آلمان دعوت شدم که تاریخ مصاحبه ۲۳ تا ۲۶ ژانویه هست. برای ویزای شینگن درخواست دادم که سفارت برای ۲۶ مارچ به من وقت داده که به درد من نمیخوره. آیا راهی هست که بشه زودتر وقت گرفت؟
    به سفارت ایمیل دادم و شماره تلفنشون هم اشغال هست کلا. جدیدا کسی تونسته با سفارت تماس داشته باشه؟
    ممنون

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط negarf نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من هفته پیش برای مصاحبه دکترا یکی از موسسات ماکس‌پلانک آلمان دعوت شدم که تاریخ مصاحبه ۲۳ تا ۲۶ ژانویه هست. برای ویزای شینگن درخواست دادم که سفارت برای ۲۶ مارچ به من وقت داده که به درد من نمیخوره. آیا راهی هست که بشه زودتر وقت گرفت؟
    به سفارت ایمیل دادم و شماره تلفنشون هم اشغال هست کلا. جدیدا کسی تونسته با سفارت تماس داشته باشه؟
    ممنون
    ممکنه که هنوز بشه وقت اضطراری دریافت کرد (متاسفانه از روندش اطلاعی ندارم):
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ز-سفارت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    ممکنه که هنوز بشه وقت اضطراری دریافت کرد (متاسفانه از روندش اطلاعی ندارم):
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ز-سفارت

خیلی ممنون از شما.

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال دارم. کسی که با ویزای دانشجویی بره آلمان میتونه اونجا کار پیدا کنه و ویزاش رو به ویزای کاری تغییر بده؟

سلام دوستان

من وقت ویزام برای 17 ژانویه هست اما هنوز جواب ZAB برام نیومده. پرداخت و شروع بررسی پرونده ZABم هم 16 شهریور بود. (البته دانشگاهم H+ هست و محض احتیاط دادم ZAB)
    میخواستم بدونم اگه از الان دوباره برای گرفتم وقت مصاحبه ایمیل بزنم و اقدام کنم برای وقتی که الان بهم داده مشکلی پیش نمیاد؟ میخوام اگه تو این مصاحبه نقص مدرک خوردم، وقتی مدرک ZAB اومد دوباره برم مصاحبه و خب از الان نوبت بگیرم خیلی جلوتر میفتم با این ترافیک و حجم بالای درخواستها.

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnoud نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال دارم. کسی که با ویزای دانشجویی بره آلمان میتونه اونجا کار پیدا کنه و ویزاش رو به ویزای کاری تغییر بده؟
    سلام
    بله این امکان پذیره.

وقتای سفارت باز دوباره افتاد عقب. چرا اینجوری میکنن آدم نمیتونه برنامه ریزی کنه. یه نفر به من گفت میخوان جابجا شن و اگه این اتفاق بیفته وقتا خیلی میفته جلو. چقدر موثقه این خبر؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)