صفحه 642 از 715 نخستنخست ... 142542592632633634635636637638639640641642643644645646647648649650651652692 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,411 تا 6,420 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط amir7227 نمایش پست ها
    مشکل همینجاست.فقط نوشته از آخر مه به بعد.یعنی کی دقیقا؟ یعنی جون؟ یعنی جولای؟ یعنی سپتامبر؟
    دوست عزيز اين فقط تخمينه و به همين دليل به هيچ وجه نميتوني بفهمي تو چه ماهي وقت داده ميشه بهت!

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط AliHaji92 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيزم
    با توجه به فايل موجود در وبسايت سفارت، وقت شما احتمالا در اواسط يا اواخر فوريه باشه
    ممنون از پاسخ. اگه واقعا فوریه یا حتی تا جون هم وقت بدن خوبه. من همان روزی که پذیرش گرفتم از سفارت درخواست وقت کردم. دو ماه قبل از آن تاریخ خیلی ها پیشنهاد دادند که درخواست را
    بفرستم که اگه همین کار را کرده بودم تو جون یا جولای گذشته وقت گرفته بودم و به ترم سپتامبر رسیده بودم. ای کاش همه این کار را میکردنند تا حق من و مثل من پایمال نمیشد.

Junior Member

دوستان، اشپیگل به اعتراض کسی پاسخی داده؟ من یه هفتست ایمیل زدم هیچ جوابی نگرفتم ازشون. به نظرتون یورو نیوز ممکنه جوابی بده؟
    جایی نمیشناسید ایمیل بزنیم به این وضعیت اعتراض کنیم؟
    الان 40 روزه سفارت هیچ وقت جدیدی نداده به دانشجوها!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsentaghavi1 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ. اگه واقعا فوریه یا حتی تا جون هم وقت بدن خوبه. من همان روزی که پذیرش گرفتم از سفارت درخواست وقت کردم. دو ماه قبل از آن تاریخ خیلی ها پیشنهاد دادند که درخواست را
    بفرستم که اگه همین کار را کرده بودم تو جون یا جولای گذشته وقت گرفته بودم و به ترم سپتامبر رسیده بودم. ای کاش همه این کار را میکردنند تا حق من و مثل من پایمال نمیشد.
    يه كار ساده كه سفارت ميتونه انجام بده اين هست كه پولي رو كه قرار در هنگام وقت مصاحبه از متقاضي بگيره رو همون اول موقع ثبت نام جهت وقت بگيره كه كسايي كه هنوز نه اقدام به اپلاي كردن نه هيچي، نيان و الكي وقت بگيرن كه اگه شايد روزي پذيرش گرفتن وقت داشته باشن!!

سلام دوستان یک هفته بعد از 23 می که پذیرش از آلمان را دریافت کردم و از سفارت تقاضای وفت مصاحبه کردم پذیرشی از آمریکا داشتم که اصلا فکرشو هم نمیکردم که بتونم برم. با این حال دل به دریا زدم و اینترنتی برای 19 جولای وقت از سفارت آمریکا در ارمنستان گرفتم. شنیده بودم که با این وراجی های ترامپ ویزا برای دوره فوق لیسانس که اصلا نمیدند و برای دکتر با فاند هم مشکل درست میکنند. با پدرم رفتیم ایروان و تو سفر بهم گفت که مصاحبه فقط 3 دقیقه طول میکشه و اگه خراب کاری بکنم دیگه شانسی ندارم. لذا طوری منو برای اون 3 دقیفه آماده کرد که وقتی کنسول صدام زد برم تو کابین اعتماد به نفس عجیبی داشتم. خوشبختانه تقاضای ویزام را قبول کرد که البنه باید صبر مبکردم تا کلیرنس بشم. دو روز پیش کلیر شدم و برخلاف میلم که آلمان را ترجیح میدم به آمریکا میرم. دلیل نوشتن این پیام اینه که تفاوت ها اینجا ظاهر میشه. من هنوز ایمیل دوم را نگرفتم و خدا میدونه کی میاد.

سلام دوستان یک هفته بعد از 23 می که پذیرش از آلمان را دریافت کردم و از سفارت تقاضای وفت مصاحبه کردم پذیرشی از آمریکا داشتم که اصلا فکرشو هم نمیکردم که بتونم برم. با این حال دل به دریا زدم و اینترنتی برای 19 جولای وقت از سفارت آمریکا در ارمنستان گرفتم. شنیده بودم که با این وراجی های ترامپ ویزا برای دوره فوق لیسانس که اصلا نمیدند و برای دکتر با فاند هم مشکل درست میکنند. با پدرم رفتیم ایروان و تو سفر بهم گفت که مصاحبه فقط 3 دقیقه طول میکشه و اگه خراب کاری بکنم دیگه شانسی ندارم. لذا طوری منو برای اون 3 دقیفه آماده کرد که وقتی کنسول صدام زد برم تو کابین اعتماد به نفس عجیبی داشتم. خوشبختانه تقاضای ویزام را قبول کرد که البنه باید صبر مبکردم تا کلیرنس بشم. دو روز پیش کلیر شدم و برخلاف میلم که آلمان را ترجیح میدم به آمریکا میرم. دلیل نوشتن این پیام اینه که تفاوت ها اینجا ظاهر میشه. من هنوز ایمیل دوم را نگرفتم و خدا میدونه کی میاد.
    دیگه پس چرا منتظر ایمیل دوم آلمان هستید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaD_95 نمایش پست ها
    دیگه پس چرا منتظر ایمیل دوم آلمان هستید؟
    دیگه منتظر نیستن، گفتن که دارن میرن آمریکا. احتمالا درخواست وقت از سفارت آلمان رو هم کنسل کرده باشن.

ممنون از شما دوست عزیز که تجربه تون رو در اختیار گذاشتید ....لطفا وقت سفارتتون رو کنسل کنید تا شاید به اندازه 0.00000000000000001 درصد هم که شده به دوستان کمکی بشه

Junior Member

سلام دوستان

ببخشید یه سوال مبتدی در مورد پرکردن فرم تقاضای وقت آنلاین سفارت آلمان داشتم.
    توی پاسپورت اسم و فامیل همش با حروف بزرگ انگلیسی نوشته شده مثلا ALI AKBARI. باید موقع گرفتن وقت آنلاین اسم و فامیل رو همشو با حروف بزرگ نوشت؟

بنده که داشتم فرم آنلاین رو پر کردم فقط حرف اول رو بزرگ نوشتم باقی رو کوچیک Ali Akbari. آیا لازمه کنسل کنم دوباره یه وقت از اول بگیرم (اینبار همه اسم و فامیل رو با حروف بزرگ بنویسم) با اصلا مهم نیست؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sky101 نمایش پست ها
    سلام دوستان

ببخشید یه سوال مبتدی در مورد پرکردن فرم تقاضای وقت آنلاین سفارت آلمان داشتم.
    توی پاسپورت اسم و فامیل همش با حروف بزرگ انگلیسی نوشته شده مثلا ALI AKBARI. باید موقع گرفتن وقت آنلاین اسم و فامیل رو همشو با حروف بزرگ نوشت؟

بنده که داشتم فرم آنلاین رو پر کردم فقط حرف اول رو بزرگ نوشتم باقی رو کوچیک Ali Akbari. آیا لازمه کنسل کنم دوباره یه وقت از اول بگیرم (اینبار همه اسم و فامیل رو با حروف بزرگ بنویسم) با اصلا مهم نیست؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    ممنون
    سلام،
    نه عزیز بزرگ و کوچیکی حروف فرقی نمیکنه. مهم اینه که مثلا اگه Ali Akbari جدا نوشته شده توی پاسپورت، توی فرم آنلاین هم جدا بنویسید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)