صفحه 399 از 715 نخستنخست ... 299349389390391392393394395396397398399400401402403404405406407408409449499 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,981 تا 3,990 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

دوستان، فکر می کنم اگه بشه کسایی که توی روز باز شدن وقت ها به اینترنت با سرعت خوب دسترسی دارن بتونن به کسایی که نیاز به وقت دارن پیام بدن و بهشون کمک کنن وقت بگیرن، حداقل از مراجعه به آژانس ها یکم جلوگیری میشه. مثلا خانم/آقای kita این کارو کردن فقط فکر می کنم شاید اگه یکم زودتر (در حد یک یا چند ساعت) باشه، بهتر باشه. البته من خودم فعلا نیاز دارم که وقت بگیرم، اما اگه بتونم موفق بشم حتما به بقیه که نیاز دارن کمک خواهم کرد.

مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa9191 نمایش پست ها
    دوستان، فکر می کنم اگه بشه کسایی که توی روز باز شدن وقت ها به اینترنت با سرعت خوب دسترسی دارن بتونن به کسایی که نیاز به وقت دارن پیام بدن و بهشون کمک کنن وقت بگیرن، حداقل از مراجعه به آژانس ها یکم جلوگیری میشه. مثلا خانم/آقای kita این کارو کردن فقط فکر می کنم شاید اگه یکم زودتر (در حد یک یا چند ساعت) باشه، بهتر باشه. البته من خودم فعلا نیاز دارم که وقت بگیرم، اما اگه بتونم موفق بشم حتما به بقیه که نیاز دارن کمک خواهم کرد.

مرسی
    بعید میدونم اصلا شدنی باشه من با اینترنت پرسرعت از کافی نت دو هفته هست که برای خودم نتونستم وقت بگیرم حتی به یکی از آژانسها سپردم این هفته که اونم نتونست بگیره حتی. حالا اینکه کسی پیدا شه و علاوه بر خودش برا کس دیگه هم اینکارو بکنه خیلی شدنی نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_mango نمایش پست ها
    من بعد 2 بار ناکامی، امروز وقت گرفتم، واسه همین لازم دونستم چندتا نکته کلیدی رو کنم.
    1-تنها اقدام نکنید.(چند نفری)
    2- از دو مرورگر همزمان استفاده کنید.
    3- 2دقیقه قبل ساعت 2 کد اول رو وارد کنید و از اون به بعد دائم صفحه رو رفرش کنید تا اولین نفرات باشین که شروع میکنین و یه مرحله جلو باشین.
    4- یه فایل از اطلاعات لازم رو به ترتیب آماده کنین تا فقط کپی و پیست کنین و سرعتتون بالا بره.(در ادامه توضیح میدم)
    5- اولین وقت رو انتخاب نکنین ترجیحا البته.
    6- قبل از وارد کردن کد دوم و تایید، کد رو رفرش کنید و جدید رو وارد کنید.
    7-هر کسی که وقت بگیره، نفر بعد با اون شماره پاسپورت نمیتونه وقتی بگیره، پس نگران چندتایی شدن وقت نباشید.

اطلاعات لازم:
    last name: Mango
    First Name: Hamed
    email address: Hamed@gmail.com
    repeat email address: Hamed@gmail.com
    -----student
    -----kostenlos
    Passport No: A12345678
    Telephon: 09123456789
    Passport expire date: 21.1.2021
    I am ....: Yes

این رو توی یه فایل ورد اماده کنین.
    باز اگه کمک خواستین بگین.
    موفق باشید.
    مرسی از اشتراک گذاشتن تجربه ت. شما با فایرفاکس تونستی وقت بگیری؟

Junior Member

با توجه به تجربه من فایرفاکس بهتر از کروم عمل می کنه ولی بحث اصلی همون کپچاها است
    بابام همیشه می گه: تو زندگی هیچی نمیشی، فکر کنم بابام راست می گه
    اگر میلیمتری ناامید بشی، کیلومتری به فنا رفتی!(بزرگان فروم)

ببینین، فقط سرعت عمل لازمه، شما از آژانسها کمتر نیستین، اونا فقط دستشون سریع شده، اگه اون چیزاییی که گفتم رو رعایت کنین می تونید. من خودم از اینترنت دانشگاه و کروم گرفتم، ولی هفته قبلش فایر فاکس بهتر بود. نکته اینه: قبل از باز شدن وقت(3 دقیقه قبل) مرحله کد اول رو رد کنینف از اونجا به بعد داثم رفرش کنین تا وقتی که باز بشه، اطلاعات رو سریع کپی پیست کنین(به فرمتها دقت کنین)، کد دوم رو رفرش کنین و بعد وارد کنین، آخر هم تایید. دیگه بعد این به شانس بستگی داره.
    سعی کنین اول با روزهای 2 یا 3 امتحان کنین.
    انشاالله موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان عزيز، من امروز وقت گرفتم، البته شنگن، چون عجله داشتم واسه ثبت نام از يه نَفَر خواستم برام وقت گرفتن ، من ٢٠٠ تومن دادم البته دانشجويي صد تومن هستش
    من سه هفته هست دايم تلاش كردم و نتونستم، اخرش از اين طريق وقت گرفتم

موفق باشيد
    ویرایش توسط omid2015 : March 1st, 2016 در ساعت 01:58 PM دلیل: تماس خارج از فروم

Junior Member nargestia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software Computer

نه به نظر من خودتون اقدام کنین !الکی پول ندیدن . چون اونا هم مثل شما هستن . چند بار قبلش تمرین کنین تا دستتون راه بیوفته

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa9191 نمایش پست ها

مرسی
    ربطی واقعا به اینترنت پر سرعت نداره. من خودم برا خانومم میخوام وقت بگیرم اینترنتمم سوپر سرعته تو 10 ثانیه نمیدونم چیکار میکنن همه وقتا پر میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط aminahmadi2010 نمایش پست ها
    ربطی واقعا به اینترنت پر سرعت نداره. من خودم برا خانومم میخوام وقت بگیرم اینترنتمم سوپر سرعته تو 10 ثانیه نمیدونم چیکار میکنن همه وقتا پر میشه
    اصلا به سرعت ایننترنت ارتباط ندارد .مشکل فشار بر روی سرور سایت سفارت هست چون در یک زمان مشخص هزاران نفر می خواهند وقت بگیرند و دلیل اینکه باز نمی شود و باید مدام رفرش کنید همین هست.دوستان من قبلا وقت گرفتم و پس فردا هم باید برم پاسپورتم را بگیرم ولی تجربه بنده این هست که سعی کنید هم زمان با چند سیستم مختلف و با کمک افراد دیگر اقدام کنید اینطوری شانس شما چند برابر می شود.

Junior Member

اين أقايي كه براي من وقت گرفتن، اتريش هستن، و ساعتي كه براي من وقت رزرو شده، ١٠:٤٠ صبح به وقت محلي اونجاست، يعني اونا نميدونم چرا يك ساعت زودتر از ما سايت براشون باز ميشه، در صورتيكه تو سايت سفارت نوشتن به وقت آلمان ساعت ١١:٣٠ باز ميشه، اتريش و المان اختلاف ساعت ندارن كه، براي همينه ما نميتونيم وقت بگيريم. من دفعه ي پنجم هست كه ميخوام ويزا بگيرم، فقط همين يه بار هرچي تلاش كردم نتونستم و مجبور شدم از اين آقا بخوام

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)