صفحه 664 از 715 نخستنخست ... 164564614654655656657658659660661662663664665666667668669670671672673674714 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,631 تا 6,640 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام برای تایید وقت مصاحبه باید اسکن پاس را بزاریم

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام دوستان،

کسی تا به حال براش پیش اومده که با پاسپورتی که در اختیار داره از سفارت وقت بگیره و تا روزی که نوبتش میشه پاسپورتش تعویض شده باشه؟
    اگر بله، آیا مشکلی پیش اومده؟

سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    سلام دوستان،

کسی تا به حال براش پیش اومده که با پاسپورتی که در اختیار داره از سفارت وقت بگیره و تا روزی که نوبتش میشه پاسپورتش تعویض شده باشه؟
    اگر بله، آیا مشکلی پیش اومده؟

سپاسگزارم
    سلام،

من یکی از آشناهام هفته آینده وقت مصاحبه اش هست. پاسپورتش رو 2 هفته قبل تعویض کرد، ولی با پاسپورت قبلیش وقت گرفته بود. من با سفارت تماس گرفتم و ازشون پرسیدم. گفتن که باید با هر دو تا پاسپورت بیان سفارت. مهم این هست که برای ورود به سفارت پاسپورتی که با شماره اون وقت گرفته حتما همراهش باشه، چون در غیر اینصورت به داخل راهش نمیدن. پاسپورت جدید هم باید همراهش باشه که بتونن مشخصاتش رو ثبت کنن و برای ویزا استفاده بشه. هفته آینده خبر میدم که چه اتفاقی افتاده.
    من خودم اون زمانی که اقامت آلمان رو هنوز توی پاسپورت میچسبوندن یکبار پاسپورتم رو توی مسافرتم به ایران تعویض کردم و با 2 تا پاسپورتم برگشتم آلمان. البته شاید خیلی ربطی به این مورد نداشته باشه، ولی منظورم این هست که همچین اتفاقاتی زیاد پیش میاد و طبیعی هست.

بنظر من جای نگرانی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    سلام،

من یکی از آشناهام هفته آینده وقت مصاحبه اش هست. پاسپورتش رو 2 هفته قبل تعویض کرد، ولی با پاسپورت قبلیش وقت گرفته بود. من با سفارت تماس گرفتم و ازشون پرسیدم. گفتن که باید با هر دو تا پاسپورت بیان سفارت. مهم این هست که برای ورود به سفارت پاسپورتی که با شماره اون وقت گرفته حتما همراهش باشه، چون در غیر اینصورت به داخل راهش نمیدن. پاسپورت جدید هم باید همراهش باشه که بتونن مشخصاتش رو ثبت کنن و برای ویزا استفاده بشه. هفته آینده خبر میدم که چه اتفاقی افتاده.
    من خودم اون زمانی که اقامت آلمان رو هنوز توی پاسپورت میچسبوندن یکبار پاسپورتم رو توی مسافرتم به ایران تعویض کردم و با 2 تا پاسپورتم برگشتم آلمان. البته شاید خیلی ربطی به این مورد نداشته باشه، ولی منظورم این هست که همچین اتفاقاتی زیاد پیش میاد و طبیعی هست.

بنظر من جای نگرانی نیست.
    هر دو پاسپورت همراه باشه. و کپی ها از صفحه مشخصات پاسپورت جدید. سایر موارد رو خود سفارت لحاظ میکنه و مشکلی نیست

Junior Member

سلام خواهشا ایمیل دوم که میاد تاریخا رو بزنین که همه ببینیم. لطفا هرکس جدیدا برای ویزای پیوست وقت براش اومده بنویسه. ممنون

سلام به همگی. با بررسی این تاپیک به شدت استرسم زیاد شد ! ددلاین اپلای دانشگاه های مورد نظرم بین 15 مارچ تا اواسط ماه می هستش. و شروع کلاساشونم اکثرا اکتبر. من از الان باید نوبیت بگیرم یعنی ؟ حتی قبل از اپلای کردن ؟؟ با این شرایطی که بعضی از دوستان میگن انتظار 13 ماهه شده، یعنی من همین الان هم نوبت بگیرم نمیرسه بهم ؟؟ ممنون میشم یکی راهنمایی کنه.

Junior Member

با سلام
    من الان تقریبا 11 هفته هست که منتظر جواب ویزا هستم، بعد از 10 هفته به سفارت ایمیل زدم اما جوابی ندادن.به نظرتون چیکار میشه کرد؟از کجا باید پیگیری کنم که الان جواب ویزام تو چه مرحله ای هست؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid005 نمایش پست ها
    با سلام
    من الان تقریبا 11 هفته هست که منتظر جواب ویزا هستم، بعد از 10 هفته به سفارت ایمیل زدم اما جوابی ندادن.به نظرتون چیکار میشه کرد؟از کجا باید پیگیری کنم که الان جواب ویزام تو چه مرحله ای هست؟
    ممنون
    با سلام.
    منم همین مشکلو دارم. 4 دسامبر البته رفتم مصاحبه. نزدیک 10 روز پیش ایمیل دادم به اداره مهاجرت شهر دانشگاهم و گفتن هنوز پرونده ای با مشخصات شما دستمون نرسیده!! دقیقن تازه سر یک ماه روز 4 ژانویه سفارت ساعت 2 ظهر زنگ زد به موبایلمو چند تا سوال پرسید. نمیدونم واقعا انقدر سرشون شلوغه یا بدشانسیه منه که کلا همه کارام با هزار تا سلام صلوات باید راه بیوفته. بنظرم شما ایمیل بدین به اداره مهاجرت شهرتون و اینجوری لااقل بهتون میگن بررسی پرونده تون تو آلمان در چه مرحله اییه

Junior Member

Post پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

با سلام خدمت دوستان،
    خواهر من از سفارت در ماه آگوست وقت گرفت که بر اساس جدول زمان بندی خودشون میبایست جون تا جولای وقت میدادن. (دلیل وقت گرفتن قبل از پذیرش که خوب مشخصه، وقتی میگن 12 -17 ماه دیگه وقت میدن کسی نمیتونه پذیرش بگیره و بعد بره دنبال وقت). اما اگر همینطور که خودشون اعلام کرده بودند وقت میدادند، تا اون موقع جواب پذیرشش میومد. منتها وقتی که دادند برای مارچ (یک ماه قبل از ددلاین و 2-3 ماه قبل از اعلام پذیرش) هست.
    الان واقعا تکلیف چیه؟ اینجوری که کسی نمیتونه برنامه ریزی کنه. چون به فرض مثال اگر الان وقت و کنسل کنه و دوباره بگیره بقول خودشون 17 ماه دیگه وقت میدن. حالا بماند که الکی آدم باید معطل بشه، اومدیم و دوباره طبق جدول زمان بندیشون جواب ندادن و دیر و زود شد، اونموقع دوباره همین میشه، یا قبل از پذیرش وقت میدن یا واسه بعد از شروع ترم که دیگه پذیرش میسوزه. واقعا ما نمیدونبم چه کنیم؟ بریم سفارت و مدارک و ببریم بگیم پذبرش سه ماه دیگه میاد؟ میشه؟ کسری مدرک میزنند که بعد ببریم؟ یا میگن دوباره باید وقت بگیری و دوباره همون مشکلی که گفتم میشه؟
    لطفا هرکسی تجربه ای داره راهتمایی کنه. ممنون میشم.
    پ.ن: من خودم از 2015 تحصیلی اومدم آلمان. اگر سوالی بود که بتونم راهنمایی کنم خوشحال میشم.

Junior Member

با درود و وقت بخیر...
    خواهش میکنم کسی کمک کنه...
    برای سه روز مصاحبه موسسه ماکس پلانک باید چه مدل وقت ویزا بگیرم؟ شنگن چندتا گزینه داره که عملا نمیدونم کدومو بزنم
    visit
    tourism
    business
    trade fair exhibitors
    trade fair visitors
    conference attendance
    entrance examination
    airport transit
    others

کدومو بزنم؟ entrance exam? با سپاس بسیااااااار

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)