صفحه 337 از 715 نخستنخست ... 237287327328329330331332333334335336337338339340341342343344345346347387437 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,361 تا 3,370 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط superhornet18 نمایش پست ها
    الان میتونم ویزای تجاری بگیرم از طریق شرکتی که کار میکنم ولی دانشجویی تو این مدت موفق نشدم. راه حل دیگه ای ندارم راهنمایی کنید
    فکر میکنم که بتونی با ویزای تجاری بری آلمان بعدش رفتی اونجا میری و با پذیرش و مدارک ثبت نام ودانشجویی که داری ویزاتو به دانشجویی تبدیل میکنی

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed.sepehrni نمایش پست ها
    فکر میکنم که بتونی با ویزای تجاری بری آلمان بعدش رفتی اونجا میری و با پذیرش و مدارک ثبت نام ودانشجویی که داری ویزاتو به دانشجویی تبدیل میکنی
    ویزاهای شنگن و تجاری و کلا هر نوع ویزایی در آلمان قابل تبدیل به ویزای دانشجویی نیستند و برای گرفتن ویزای دانشجویی حتما باید از ایران اقدام کرد.

Junior Member

امروز تا الان سات باز شده؟

Junior Member omidrey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering (M.Sc.) - QIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط bonakdar نمایش پست ها
    امروز تا الان سات باز شده؟
    اره حوالی ده ونیم و من تا میومدم رزرو کنم میپرید صفحه اول از نو !!!!!

وقت هایی که باز شد برای چه تاریخ هایی بود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omidrey نمایش پست ها
    اره حوالی ده ونیم و من تا میومدم رزرو کنم میپرید صفحه اول از نو !!!!!
    اینی که شما میگی معنیش این نیست که سایت باز شده،قاطی میکنه اینطوری میشه،برای خود من صد دفعه اینطوری میشه:-)

Junior Member omidrey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering (M.Sc.) - QIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط Vajih نمایش پست ها
    اینی که شما میگی معنیش این نیست که سایت باز شده،قاطی میکنه اینطوری میشه،برای خود من صد دفعه اینطوری میشه:-)
    اره حق با شماست .. قاطی کرده .. الانم هستش اتفاقا .. پس بخاطر همین بوده رزرو نمی کرده .. ولی حالا از کجا متوجه بشیم سیستم ثبت وقت باز شده یا نه ؟ آیا شکل پنل کاربری خاصی داره که با این مورد بالا فرق کنه؟

Junior Member

براي آگوست سايت باز شده؟؟

Junior Member

سلام دوستان،اینو می دونم که تعطیلات سفارت با تعطیلات رسمی ایران منطبق نیست اما سفارت پارسال وفات حضرت علی تعطیل بوده، کسی اطلاع داره وضعیت تعطیلی سفارت روز 4 شنبه چجوریه؟ روز 4 شنبه واسه من یه جورایی بحرانیه وگرنه ریسک نمی کردم، لطفا کسی اطلاع داره پاسخ بده (تو سایت سفارت تا الان از تعطیلی این روز چیزی گفته نشده).

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط hameeeeed نمایش پست ها
    سلام دوستان،اینو می دونم که تعطیلات سفارت با تعطیلات رسمی ایران منطبق نیست اما سفارت پارسال وفات حضرت علی تعطیل بوده، کسی اطلاع داره وضعیت تعطیلی سفارت روز 4 شنبه چجوریه؟ روز 4 شنبه واسه من یه جورایی بحرانیه وگرنه ریسک نمی کردم، لطفا کسی اطلاع داره پاسخ بده (تو سایت سفارت تا الان از تعطیلی این روز چیزی گفته نشده).
    دوست عزیز روزهای تعطیل سفارت توی سایت خودشون اعلام میشن. سایت رو چک کنید.
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)