صفحه 336 از 715 نخستنخست ... 236286326327328329330331332333334335336337338339340341342343344345346386436 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,351 تا 3,360 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام دوستان
    جمعه وشنبه سایت رو چک کنیم یا نه ??با توجه به اینکه سفارت تعطیله احتمال داره وقت باز بشه یا نه ??ببخشید سوالم خنده دار بود.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط Vajih نمایش پست ها
    سلام دوستان
    جمعه وشنبه سایت رو چک کنیم یا نه ??با توجه به اینکه سفارت تعطیله احتمال داره وقت باز بشه یا نه ??ببخشید سوالم خنده دار بود.

نه معمولا باز نميشه

Junior Member

با سلام.
    دوستان بنده یک سوالی از خدمتتون دارم....من اینبار ویزای شنگنم رو برای بار دوم از آلمان گرفتم.ولی متاسفانه اشتباهی که این بار برای من رخ داده, من با اینکه دعتونامه ی معتبر داشتم که من رو 90 روز دعوت کرده بودند و توی فرم هم گفته بودم که 90 روز می شینم . ولی متاسفانه به دلیل گیج بازی یکی از افراد بیمه مسافرتی من 31 روزه بود و به خاطر همین من کلا 31 روز کاور بیمه بودم...چند روز پیش که رفتم جواب ویزا رو بگیرم دیدم که 31 روزه بهم ویزا دادن... اعصابم خورد شد تا پی قضیه رو گرفتم متوجه شدم که بیمه مسافرتی من 31 روزه بود.... به نظرتون الان میشه با اینا صحبت کرد و با تبدیل بیمه به بیمه 90 روزه و پرداخت هزینه های دیگر, این ویزای من رو از 31 روز به 90 روز تغییر بدن؟ امکانش هست؟ خداییش خیلی بداخلاق هستن...به نظرتون کار از کار گذشته یا راهی هست واسه جبران؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Aided Mechanical Engineering-RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_boy نمایش پست ها
    ببخشید راجع به کسانی پاسپورت ندارن و بعد از اومدن پذیرش قطعی میتونن پذیرش بگیرن اطلاعی ندارید؟بعد از پذیرش هم که وقت کم هستش تا وقت بگیریم و ... میشه مثلاً با پاسپورت پدرم وقت بگیرم و بعدش من برم کارامو انجام بدم؟واسه بقیه مراحل مشکل ایجاد نمیکنه؟اصلاً کلاً در این زمینه اطلاعی ندارم.یه توضیحی اگه اطلاع داره بهم بده ممنون میشم.(با توجه به این وضعیت که تا قبل از پذیرش ویزا ندارم).
    ممنون
    دوست عزیز سلام
    شما کارای وثیقه رو که انجام بدی 1 هفته ای پاسپورتت میاد. اگه راهنمایی بیشتر میخای بهم پیام بده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط adrian نمایش پست ها
    توی بخش تماس با ما در سایت سفارت، بخش ویزا رو انتخاب میکنین و توی اون باکس متنتون را مینویسین.
    خیلی ممنون، بعد متن خاصی باید نوشته بشه؟ دلیلشم باید ذکر بشه، یا نیازی نیست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط merkava نمایش پست ها
    اول به این فکر کنید که آیا واقعا لازم هست کنسل کنید یا نه. اگر مشکل فقط اینه که نامه پذیرش ندارید مشکلی نداره. میرید و همه مدارک رو تحویل میدین و نقص مدرک میخورید. بعدش سفارت بهتون فرصت میده تا مدارک ناقص رو کامل کنید. اگر مشکل دیگه ای هست که به این راحتی حل نمیشه واقعا راهکار درست حسابی نداره. چون سایت سفارت زده نمیشه وقت رو کنسل کرد. یه سری افراد تو همین فروم میگن به خانم زنگنه ایمیل زدن و موفق شدن وقتشون رو کنسل کنن. یه عده هم میگن از نگهبان سفارت پرسیدن اگر روز مصاحبه نرن یه هفته بعدش وقتشون کنسل میشه و دوباره میتونن وقت بگیرن. من هیچ کدومشو امتحان نکردم و فقط چیزی که تو این ۳۰۰ صفحه نوشته رو خلاصه برات گذاشتم. بیشتر به این فکر کن میتونی مشکل رو از طریق نقص مدرک خوردن و بعدش کامل کردن مدارک ناقص حل کنی یا نه.
    دوست عزیز شما مطمینی که اگر پذیرش هنوز نداشته باشی (یونی اسیست یا دانشگاه ) با نقص مدرک میشه قضیه رو حل کرد؟ من از یکی شنیدم اگه پذیرشت نیومده باشه همون دم در سفارت نمیذارن بری تو... شما خودت تجربشو داری یا از کسی شنیدی؟

آیا میشه وقت ویزای تجاری گرفت بعد برای دانشجویی مدارک رو ببریم؟
    ایا توی باجه چک میشه؟

Junior Member hedi_21 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط superhornet18 نمایش پست ها
    ایا توی باجه چک میشه؟
    بله دوست عزیز چک میشه . ورودی سفارت چند تا لیست جداگانه برای انواع ویزا وجود داره اسم شما اونجا کنترل میشه که توو کدوم لیسته و داخل سفارت هم بسته به نوع ویزاتون راهنماییتون میکنن به باجه ها
    ویرایش توسط hedi_21 : July 5th, 2015 در ساعت 08:29 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط superhornet18 نمایش پست ها
    ایا توی باجه چک میشه؟
    آره چک می کنن و ممکنه حتی محروم یا برخورد کنند باهاتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط merkava نمایش پست ها
    آره چک می کنن و ممکنه حتی محروم یا برخورد کنند باهاتون.
    الان میتونم ویزای تجاری بگیرم از طریق شرکتی که کار میکنم ولی دانشجویی تو این مدت موفق نشدم. راه حل دیگه ای ندارم راهنمایی کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)