صفحه 101 از 715 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201601 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Member e.farahmand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau TU-Darmstadt

پیش فرض پاسخ : چجوری میشه از سفارت آلمان وقت گرفت

سلام
    آقای مالکی 2روز پیش یعنی 5 شنبه به من یه وقت داده واسه 17.Jan منم دیروز بهشون ایمیل زدم که نمیتونم این وقت رو قبول کنم و ترجیحا یه وقت واسه 1 هفته بعدش 24.Jan بهم بدید
    با توجه به اینکه امروز تعطیله
    آیا لازمه که فردا باهاشون تماس بگیرم یا همین ایمیل رو جواب میده ؟؟؟
    02139991160 شمارش همینه ؟؟؟؟
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : وقت گرفت از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام دوستان عزیز.
    وقتتون بخیر.
    سوالی که من داشتم در این ومورده که آیا برای گرفتن وقت از سفارت حتما باید نامه پذیزش دانشگاه دستم باشه یا میتونم چند هفته قبل از اینکه جواب بیاد وقت بگیرم ؟
    ممنونم.

پیش فرض پاسخ : وقت گرفت از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط adrian نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.
    وقتتون بخیر.
    سوالی که من داشتم در این ومورده که آیا برای گرفتن وقت از سفارت حتما باید نامه پذیزش دانشگاه دستم باشه یا میتونم چند هفته قبل از اینکه جواب بیاد وقت بگیرم ؟
    ممنونم.
    ربطی به پذیرش نداره.

Junior Member

سلام دوستان ,من برای 19 febوقت سفارت دارم .به دلایلی شاید نتونم این ترم برم. تا کی میتونم وقتمو کنسل کنم ؟ تو سایت سفارت نوشته تا 14 febاما نمیدونم این مربوط به منم میشه یا مال کسایی که تازه وقت میگیرن!

نقل قول نوشته اصلی توسط r_saf نمایش پست ها
    سلام دوستان ,من برای 19 febوقت سفارت دارم .به دلایلی شاید نتونم این ترم برم. تا کی میتونم وقتمو کنسل کنم ؟ تو سایت سفارت نوشته تا 14 febاما نمیدونم این مربوط به منم میشه یا مال کسایی که تازه وقت میگیرن!
    در این مورد پیشنهاد میکنم با آقای مالکی صحبت کنید.

آیا برای گرفتن وقت برای ویزای دانشجویی باید در همون روزهایی که سفارت گفته وقت مصاحبه بگیریم؟ مثلا در سایتشون گفته که 2 اسفند میتونید وقت بگیرید. یعنی الان نمی تونیم؟
    منظورم اینه که الان سایت رو چک کردم ظاهرا میشه الام هم وقت گرفت. درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط chiaz نمایش پست ها
    آیا برای گرفتن وقت برای ویزای دانشجویی باید در همون روزهایی که سفارت گفته وقت مصاحبه بگیریم؟ مثلا در سایتشون گفته که 2 اسفند میتونید وقت بگیرید. یعنی الان نمی تونیم؟
    منظورم اینه که الان سایت رو چک کردم ظاهرا میشه الام هم وقت گرفت. درسته؟
    وقتی که الان میده برای 2 ماه بعد هست.
    اگر عجله داری از اقای مالکی وقت اضطراری بگیر.

سلام
    پارسال برای ویزای دانشجویی اقدام کردم ولی چون دو ماه و نیمه اومد و از کلاسام یه ماه گذشته بود نتونستم برم و در نتیجه کنسلش کردم. امسال می خوام زودتر اقدام کنم ولی نمی دونم چقدر زودتر از شروع کلاسا میتونم واسه ویزا اپلای کنم؟ قبلا یک جایی تو سایت سفارت خوندم که زودتر از سه ماه باقیمونده به شروع کلاسا نمی شه واسه ویزا درخواست داد. ولی بعضیا خیلی زود (شاید 4-5 ماه زودتر از تاریخ رفتنشون) واسه ویزا اقدام می کردن. کسی می دونه چقدر زودتر میشه درخواست ویزا داد؟ آیا محدودیتی وجود داره یا نه؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineer

بچه ها امروز نامه پذیرش من از دانشگاه اشتوتگارت اومد ولی هنوز قطعی نیست و گفتن باید تو اینترنشنال آفیس هم بررسی بشه و تا اوایل آپریل نامه پذیرش رو میدن.به نظر شما بهترین زمان واسه گرفتن وقت سفارت کی میتونه باشه که هم ویزام برسه هم اینکه چون نمیدونم دقیقا چه روزی نامه پذیرشم میاد خیلی زود نشه؟ ( کلاسها از 1 سپتامبر2013 شروع میشه)
    ممنونم. متن نامه دانشگاه هم میزارم که دوستان بهتر بتونن بنده رو راهنمایی کنن
    Dear applicant,

Congratulations your admission to WAREM is almost safe,
    since you were proposed for admission by our admission committee.
    This email is to inform you about your admission status,
    so you will be able to make appointments in time for your Visa.
    However, your documents have still to be counterchecked by our central admission office (office of international affairs of University of Stuttgart).
    After their confirmation (presumably beginning of April) the admission letters will be sent to you right away.

We kindly ask for your patience.

Junior Member

سلام دوستان،من امروز از سفارت واسه 22 may وقت مصاحبه گرفتم،ولی اشتباهی جای نام ونام خوانوادگی رو عوضی زدم...الان چطوری میتونم درست کنم؟؟؟
    باید به آقای مالکی زنگ بزنم؟
    خیلی بابت ای موضوع اعصابم خرابه...اگه راهنماییم کنین خوشحال میشم...مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)