صفحه 102 از 715 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202602 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفت از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط efi نمایش پست ها
    سلام دوستان،من امروز از سفارت واسه 22 may وقت مصاحبه گرفتم،ولی اشتباهی جای نام ونام خوانوادگی رو عوضی زدم...الان چطوری میتونم درست کنم؟؟؟
    باید به آقای مالکی زنگ بزنم؟
    خیلی بابت ای موضوع اعصابم خرابه...اگه راهنماییم کنین خوشحال میشم...مرسی
    من با آقای مالکی حرف زدم،گفت به بخش ویزا بگو....به بخش ویزا ایمیل زدم کسی جواب نمیده....کسی میدونه چطوری میتونم باهاشون حرف بزنم؟؟؟ تلفنی که کلا رو گویاست...پاشم برم سفارت هم که را نمیدن برم تو...
    لطفا راهنمایی کنین

پیش فرض پاسخ : وقت گرفت از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

منم همین اشتباه رو پارسال کردم. موقع ورود بستگی داره کی اسما رو چک کنه. موقع من یک آقای بد اخلاقی بود که منو راه نمی داد می گفت اسمت تو لیست نیست (چون تو سیستم بر اساس گذرنامه چک می کردن). خوشبختانه یک نفر دیگه هم اونجا بود که خدا خیرش بده گذرنامم رو گرفت و با اون آلمانیه که تو یه اتاق اسما رو چک می کنه صحبت کرد و بالاخره موافقت کردن که من برم داخل. ولی بازم توصیه می کنم ریسک نکنید و با آقای مالکی تماس بگیرید و توضیح بدید بهش بگید وقت اضطراری بده. من اون موقع نمی دونستم که میشه این موضوع رو با گرفتن وقت اضطراری زودتر حل کرد.

منم همین اشتباه رو پارسال کردم. موقع ورود بستگی داره کی اسما رو چک کنه. موقع من یک آقای بد اخلاقی بود که منو راه نمی داد می گفت اسمت تو لیست نیست (چون تو سیستم بر اساس گذرنامه چک می کردن). خوشبختانه یک نفر دیگه هم اونجا بود که خدا خیرش بده گذرنامم رو گرفت و با اون آلمانیه که تو یه اتاق اسما رو چک می کنه صحبت کرد و بالاخره موافقت کردن که من برم داخل. ولی بازم توصیه می کنم ریسک نکنید و با آقای مالکی تماس بگیرید و توضیح بدید بهش بگید وقت اضطراری بده. من اون موقع نمی دونستم که میشه این موضوع رو با گرفتن وقت اضطراری زودتر حل کرد.

Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط efi نمایش پست ها
    من با آقای مالکی حرف زدم،گفت به بخش ویزا بگو....به بخش ویزا ایمیل زدم کسی جواب نمیده....کسی میدونه چطوری میتونم باهاشون حرف بزنم؟؟؟ تلفنی که کلا رو گویاست...پاشم برم سفارت هم که را نمیدن برم تو...
    لطفا راهنمایی کنین
    دوست عزیز شما چطوری واسه 22 می وقت گرفتی؟؟؟ الان که تا 15 می بیشتر باز نیست!!

Member
    رشته و دانشگاه
    گرافیک

سلام دوستان عزیز من برای ماه سپتامبر باید از دانشگاهی که پذیرش گرفتم باشم به نظرتون باید کی وقت مصاحبه بگیرم ؟ به نظرتون باید چند ماه قبلش باشه؟ و سوال دیگه م که شاید خیلی مربوط به این صفحه نباشه اما من نمی دونستم کجا مطرحش کنم دقیقا !! به نظرتون نامه پذیرشم باید از دانشگاه مقصدم برام پست بشه یا همون ایمیل کافیه که ببرم سفارت ؟ ممنونم
    ویرایش توسط زمستان : March 26th, 2013 در ساعت 09:19 PM

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط زمستان نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من برای ماه سپتامبر باید از دانشگاهی که پذیرش گرفتم باشم به نظرتون باید کی وقت مصاحبه بگیرم ؟ به نظرتون باید چند ماه قبلش باشه؟ و سوال دیگه م که شاید خیلی مربوط به این صفحه نباشه اما من نمی دونستم کجا مطرحش کنم دقیقا !! به نظرتون نامه پذیرشم باید از دانشگاه مقصدم برام پست بشه یا همون ایمیل کافیه که ببرم سفارت ؟ ممنونم
    سفارت طبق اعلام خودش میگه بین 8 تا 10 هفته فرایند ویزا طول می کشه ولی این حداقله. به نظر من شما سه ماه در نظر بگیر. یعنی دیگه حداکثر برای اوایل ژوئن بگیر وقتتو.
    ایمیل کافی نیست، بگین ادمیشن رو به صورت پی دی اف یا یه فایل عکس اسکن شده بفرستن، اون قابل قبوله. ولی اینکه شما صرفا یه ایمیل ببری که توش توی دو خط نوشتن شما پذیرفته شدین کافی نیست، ادمیشن لتر توضیحات بیشتری داره، تاریخ شروع کلاسا، مشخصات شما، مدارکی که باید برای ثبت نام داشته باشین (مثل مدرک زبان و این حرفا) توش ذکر میشه ولی توی ایمیل اینا معمولا گفته نمی شه. برای همین باید اسکن یا پی دی اف ادمیشن لتر رو ببرین.
    البته اگر سفارت الان قوانینش تغییر کرده باشن و ایمیل رو قبول کنن من اطلاعی ندارم.
    ضمنا لطف کنین سوال رو توی چند تا تاپیک نپرسی

سلام دوستان من شماره و ایمیل خانم هاشمی رو می خوام. و اینکه ایشون مسئول پاسخگویی به چه سوالاتی هستند؟؟ در مورد زودترین زمان (نسبت به شروع کلاس ها) که میشه از سفارت وقت مصاحبه گرفت میخوام ازش بپرسم. اگر هم شما اطلاعات دقیقی دارید لطف کنید و به من بگید؟؟ کلاس های من از 1 اکتبر شروع میشه ولی از سپتامبر باید اونجا باشم. قبلا تو سایت سفارت خونده بودم که زودتر از 3 ماه مونده به شروع کلاسا نمیشه وقت گرفت ولی الان این مطلبو تو سایت پیدا نمی کنم. کسی هست که زودتز از سه ماه مانده به شروع کلاس ها وقت گرفته باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط Fereshteh13 نمایش پست ها
    سلام دوستان من شماره و ایمیل خانم هاشمی رو می خوام. و اینکه ایشون مسئول پاسخگویی به چه سوالاتی هستند؟؟ در مورد زودترین زمان (نسبت به شروع کلاس ها) که میشه از سفارت وقت مصاحبه گرفت میخوام ازش بپرسم. اگر هم شما اطلاعات دقیقی دارید لطف کنید و به من بگید؟؟ کلاس های من از 1 اکتبر شروع میشه ولی از سپتامبر باید اونجا باشم. قبلا تو سایت سفارت خونده بودم که زودتر از 3 ماه مونده به شروع کلاسا نمیشه وقت گرفت ولی الان این مطلبو تو سایت پیدا نمی کنم. کسی هست که زودتز از سه ماه مانده به شروع کلاس ها وقت گرفته باشه؟
    http://www.teheran.diplo.de/Vertretu...en.html#topic3
    شما به این لینک برید تمام جزییات رو نوشته. اینم متنش که تو خود سایت سفارت نوشته:
    از 14 فوریه 2012 (25 بهمن 1390) دیگر امکان باطل کردن وقت های گرفته شده نیست. به همین خاطر لطفا دقت کنید که زمانی برای گرفتن وقت به سایت سفارت مراجعه نمائید که مطمئن هستید می توانید وقتی را که می گیرید، استفاده کنید و مدارک شما تا آن زمان کامل هستند. لطفا همچنین دقت کنید که وقتی که برای ارائه مدارک دریافت ویزا می گیرید، باید حداکثر سه ماه قبل از تاریخ سفر شما باشد.

Member
    رشته و دانشگاه
    گرافیک

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سفارت طبق اعلام خودش میگه بین 8 تا 10 هفته فرایند ویزا طول می کشه ولی این حداقله. به نظر من شما سه ماه در نظر بگیر. یعنی دیگه حداکثر برای اوایل ژوئن بگیر وقتتو.
    ایمیل کافی نیست، بگین ادمیشن رو به صورت پی دی اف یا یه فایل عکس اسکن شده بفرستن، اون قابل قبوله. ولی اینکه شما صرفا یه ایمیل ببری که توش توی دو خط نوشتن شما پذیرفته شدین کافی نیست، ادمیشن لتر توضیحات بیشتری داره، تاریخ شروع کلاسا، مشخصات شما، مدارکی که باید برای ثبت نام داشته باشین (مثل مدرک زبان و این حرفا) توش ذکر میشه ولی توی ایمیل اینا معمولا گفته نمی شه. برای همین باید اسکن یا پی دی اف ادمیشن لتر رو ببرین.
    البته اگر سفارت الان قوانینش تغییر کرده باشن و ایمیل رو قبول کنن من اطلاعی ندارم.
    ضمنا لطف کنین سوال رو توی چند تا تاپیک نپرسی
    ممنونم دوست عزیز درست میگین من باید برای ژوئن وقت بگیرم ... دانشگاه برای من اسکن یه نامه ایمیل کرده که جزئیات هم توشه اما تاریخ شروع کلاسم همین آپریل نوشته بود که من نتونستم این ترم حاضر شم ،که بعد با یه ایمیل معمولی گفتن میتونم برای ترم بعد اقدام کنم . حالا نمی دونم دوباره باید نامه جدید اسکن کنن برام که بنویسن شروع کلاس اکتبره یا همون قبلیه برای سفارت کافیه؟

پیش فرض پاسخ : چجوری میشه از سفارت آلمان وقت گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط iraj12345 نمایش پست ها
    من به کسایی که هنوز وقت نگرفتن یا کسایی که سال بعد این پست من رو میخونن توصیه میکنم که اگه از تو سایت وقت گرفتین و امکانش واستون وجود داشت که زمان مصاحبه رو مشخص کنین وقت های ساعت 7 صبح رو بگیرین. چون در اون ساعت احتمال اینکه مصاحبه کننده عصبی و بداخلاق باشه کمتره.
    موفق باشین
    سلام به نظر شما من که برای مخابرات آخن درخواست دادم الان باید برم تو سایت سفارت برای آخر می وقت بگیرم؟
    چون دیدم گفته بودید اواسط می نامه پذیرشتون اومد
    من پاس دارم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)