صفحه 103 از 715 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153203603 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : وقت گرفت از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام دوستان
    من یه وقت داشتم روز آخر سال که رفتم. اما گفتن که عکست مناسب نیست و بالاخره اون روز نشد.
    حالا از اون روز هرچی برای وقت اضطراری به آقای مالکی ایمیل می زنم اصلا جوابی نمی آد.
    سایت سفارت هم که اصلا تا برج 5 میلادی جای خالی (البته دانشجویی) نداره.
    خیر سرم باید اول ترم جدید آلمان باشم.
    راهنمایی می کنین چی کار میشه کرد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    گرافیک

پیش فرض پاسخ : وقت گرفت از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام دوستان ...سفارت تو سایتش زده 21 فروردین و 4 اردیبهشت وقت برای ماه ژوئن میدن، یعنی به جز این دو تا تاریخ نمیشه نوبت برای ژوئن بگیرم ؟ اگه تو این دو تا روز ژوئن پر شده باشه چیکار کنم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط زمستان نمایش پست ها
    سلام دوستان ...سفارت تو سایتش زده 21 فروردین و 4 اردیبهشت وقت برای ماه ژوئن میدن، یعنی به جز این دو تا تاریخ نمیشه نوبت برای ژوئن بگیرم ؟ اگه تو این دو تا روز ژوئن پر شده باشه چیکار کنم؟
    فقط همین دو روز سفارت وقت ها رو باز می کنه. در صورتی که نتونستین و شروع کلاساتون نزدیک بود باید یه میل بزنین به آقای مالکی و وقت اضطراری بگیرین.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.s نمایش پست ها
    http://www.teheran.diplo.de/Vertretu...en.html#topic3
    شما به این لینک برید تمام جزییات رو نوشته. اینم متنش که تو خود سایت سفارت نوشته:
    از 14 فوریه 2012 (25 بهمن 1390) دیگر امکان باطل کردن وقت های گرفته شده نیست. به همین خاطر لطفا دقت کنید که زمانی برای گرفتن وقت به سایت سفارت مراجعه نمائید که مطمئن هستید می توانید وقتی را که می گیرید، استفاده کنید و مدارک شما تا آن زمان کامل هستند. لطفا همچنین دقت کنید که وقتی که برای ارائه مدارک دریافت ویزا می گیرید، باید حداکثر سه ماه قبل از تاریخ سفر شما باشد.
    درسته ولی من نمی دونم تاریخ رفتن رو بر چه اساسی تعیین می کنن؟ بر اساس تاریخ ثبت نام، شروع کلاسا، تاریخ بلیط یا هفته ی شروع اورینتیشن؟ مثلا من کلاسام 30 سپتامبر شروع میشه. ولی کلاس زبان (که برای من اختیاریه) دو هقته قبلش. من اگه واسه هر روزی تو ماه ژوئن وقت بگیرم مشکلی پیش نمیاد؟

سلام دوستان
    با توجه به اینکه حداکثر تا سه ماه قبل از تاریخ سفر می شه واسه ویزا اپلای کرد. تاریخ سفر واسه دانشجوها بر چه اساسی تعیین میشه؟ هر تاریخی که خودمون بهشون بگیم، تاریخ شروع کلاسا، اورینتیشن یا تاریخ ثبت نام؟
    من کلاسام 30 سپتامبر شروع میشه. کلاس زبان اختیاری و اورینتیشن 15 سپتامبر. یعنی من زودتر از 15 جون نمی تونم واسه ویزا وقت بگیرم؟

بچه ها من امروز برای سفارت وقت گرفتم ولی وقتی ایمیل اومد برام فامیلمو مثلین هواسم نبوده یه حرفشو نزدم طبق پاسپورتم حالا باید چکار کنم؟ نوشته باید همه چیو طبق پاسپورت وارد کنید حالا باید به کی میل بزنم ؟

Junior Member

سلام. من برای مهر پذیرش گرفتم اما برای 27 اوریل وقت سفارت گرفتم . خیلی زود نیست؟ محدودیت زمانی خاصی نداره؟ اگر اون روز نرم سفارت مشکلی پیش میاد بعدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط adonis_691 نمایش پست ها
    سلام. من برای مهر پذیرش گرفتم اما برای 27 اوریل وقت سفارت گرفتم . خیلی زود نیست؟ محدودیت زمانی خاصی نداره؟ اگر اون روز نرم سفارت مشکلی پیش میاد بعدن؟
    طبق اون چیزی که تو سایت سفارت نوشته، وقتی که می گیرین حداکثر باید سه ماه قبل از تاریخ سفر باشه، در نتیجه خیلی زوده. ولی با این حال بازم به آقای مالکی ایمیل بزنید که اگه مشکلی بود تاریخشو براتون عوض کنه. فکر کنم اگه همون روزی که وقت گرفتین نرید تا شش ماه نمی تونید وقت بگیرید.

Junior Member

موقعی که ویزاتون میاد و میرین واسه گرفتنش خانومه تو صندوق ازتون میپرسه که کی میخوایین برین که شروع ویزا رو واستون بزنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Fereshteh13 نمایش پست ها
    طبق اون چیزی که تو سایت سفارت نوشته، وقتی که می گیرین حداکثر باید سه ماه قبل از تاریخ سفر باشه، در نتیجه خیلی زوده. ولی با این حال بازم به آقای مالکی ایمیل بزنید که اگه مشکلی بود تاریخشو براتون عوض کنه. فکر کنم اگه همون روزی که وقت گرفتین نرید تا شش ماه نمی تونید وقت بگیرید.

Junior Member

واقعن اگر نرم اون روز تا 6 ماه وقت نمیدن؟؟؟ تور رو خدا کمک. چیکار کنم حالا؟ ایمیل زدم به ku-300@tehe.auswaertiges-amt.de درسته ایمیلش؟
    کممممممممممممک

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)