صفحه 104 از 715 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204604 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : وقت گرفت از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط adonis_691 نمایش پست ها
    واقعن اگر نرم اون روز تا 6 ماه وقت نمیدن؟؟؟ تور رو خدا کمک. چیکار کنم حالا؟ ایمیل زدم به ku-300@tehe.auswaertiges-amt.de درسته ایمیلش؟
    کممممممممممممک
    آقای مالکی 1شنبه میاد سرکار...خطش معمولا خلوته و زود جواب تلفن رو میده.
    حتما زنگ بزنید و بهشون بگید. حتما کمکتون میکنند.
    39991160

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفت از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

ممنونم از همه بخاطر جوابهای خوبشون. مشکلم تقریبن حل شد.
    فقط یه سوال دیگه. من برای ترم زمستون که 1 اکتبر شروع میشه میخام برم. باید کی وقت سفارت بگیرم؟ معمولن چقدر زودتر از شروع کلاسها میرن اونجا؟

Junior Member

توی سایت سفارت نوشته ""لطفا همچنین دقت کنید که وقتی که برای ارائه مدارک دریافت ویزا می گیرید، باید حداکثر سه ماه قبل از تاریخ سفر شما باشد."" حالا ما که اول اکتبر شروع ترم هست (فکر کنم 3 هفته قبل از شروع ترم اونجا باشم) باید کی وقت بگیریم؟؟ یعنی وقت خالی در آپریل ، می و جون نگیریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا مشکلی پیش نمیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط richman نمایش پست ها
    توی سایت سفارت نوشته ""لطفا همچنین دقت کنید که وقتی که برای ارائه مدارک دریافت ویزا می گیرید، باید حداکثر سه ماه قبل از تاریخ سفر شما باشد."" حالا ما که اول اکتبر شروع ترم هست (فکر کنم 3 هفته قبل از شروع ترم اونجا باشم) باید کی وقت بگیریم؟؟ یعنی وقت خالی در آپریل ، می و جون نگیریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا مشکلی پیش نمیاد؟
    من در همین مورد به آقای مالکی میل زدم. کلاسای من 30 سپتامبر شروع میشه و دو هفته قبل از شروع کلاسام هم باید آلمان باشم. بهم گفت که واسه ماه جون یا جولای وقت بگیرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط adonis_691 نمایش پست ها
    ممنونم از همه بخاطر جوابهای خوبشون. مشکلم تقریبن حل شد.
    فقط یه سوال دیگه. من برای ترم زمستون که 1 اکتبر شروع میشه میخام برم. باید کی وقت سفارت بگیرم؟ معمولن چقدر زودتر از شروع کلاسها میرن اونجا؟
    وقتتونو کنسل کرد؟
    تاریخ رفتنتون رو ببینید دانشگاه چی گفته. ولی اگر چیزی نگفتن معمولا دو هفته زودتر از شروع کلاسا میرن. اگر سپتامبر باید برین احتمالا واسه جون به بعد می تونید وقت بگیرید.

سلام من یه سوال داشتم.من برای ساپورت می خوام از داییم بخوام که ساپورتم باشه کسی می دونه باید بهش بگم کجا بره یا چی کار کنه؟

Junior Member

واسه سوال شما تاپیک خاصی وجود داره...اینجا مال گرفتن وقته عزیز جان

نقل قول نوشته اصلی توسط yasi_bobo20 نمایش پست ها
    سلام من یه سوال داشتم.من برای ساپورت می خوام از داییم بخوام که ساپورتم باشه کسی می دونه باید بهش بگم کجا بره یا چی کار کنه؟

Junior Member

امروز واسه 13 جون یه روز قبل از انتخابات و روز تولد حضرت عباس وقت گرفتم....باور کنید نمیدونستم به شمسی و قمری این همه مناسبت پشت این قضیه هستش...تاریخ سفرم اواسط سپتامبر هستش ...

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

سلام ببخشید اصولا چند روز بعد از درخواست بهمون وقت میدن ایا لازمه من بعد از اومدن جواب پذیرش و قبل از اومدن پاسپورت برای وقت اقدام کنم تا دیر نشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_golkaram نمایش پست ها
    سلام ببخشید اصولا چند روز بعد از درخواست بهمون وقت میدن ایا لازمه من بعد از اومدن جواب پذیرش و قبل از اومدن پاسپورت برای وقت اقدام کنم تا دیر نشه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_golkaram نمایش پست ها
    دوست عزیز هر دفعه یه بازه زمانی داره مثلا 10 اپریل شما میتونستید برای اپریل تا 15 جون وقت بگیرید...نکته مهم اینه که تموم مدارک حتما باید کامل باشه تا بتونید برید برای مصاحبه یا اگر هم نیست باید یه پیش بینی معقولانه بکنید که مثلا صدرصد تا یه تاریخ مشخص مدارکتون دستتنون باشه...اگر دید به وقتها نرسیدید و با مشکل برخوورد کردید میتونی با آقای مالکی در سفارت تماس بگیرید و بعدا وقت اضطرای بگیرید...ولی معمولا وقت فرصت کمی باشه این وقت رو میدن...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)