صفحه 105 از 715 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155205605 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Member overseas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پیام نور مشهد - کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : وقت گرفت از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام. من پذیرشم اوکی شده و قراره تا 3 هفته دیگه آفر لترم بیاد.

الان مرحله بعدی چیه ؟ باید وقت سفارت بگیرم ؟ از این نوع ؟ :Residence permit

پاسپورت دارم.

این مرحله تایید مدارک کی باید انجام بشه ؟

یکم مبتدیم من
    Admitted to Stuttgart University - Infotech_MSc
    Please Contact Me If You're Going There By Fall 2013
    IELTS
    Scores : Overall 7.5/ R8.5 / L8 / S7 / W6.5

Ich bin Hamed und Ich suche einen Partner für Deutsch lernen _ A1- Studio d - Online Sprechen

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفت از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط overseas نمایش پست ها
    سلام. من پذیرشم اوکی شده و قراره تا 3 هفته دیگه آفر لترم بیاد.

الان مرحله بعدی چیه ؟ باید وقت سفارت بگیرم ؟ از این نوع ؟ :Residence permit

پاسپورت دارم.

این مرحله تایید مدارک کی باید انجام بشه ؟

یکم مبتدیم من
    سلام
    شما اولین کاری که میکنید باید وقت سفارت بگیرید چوون پذیرش شما اووکی شده...وقت سفارتم از سایت سفارت میگیری ... همیشه اجازه وفت گرفتن نیست معمولا بعد از یه مدت مثلا وقتا باز میشه و میتونی وقت بگیری....
    بعد از وقت گرفتن هم مدارک مورد نیاز سفارت که تو همون سایتش هست رو جمع اوری میکنی و میبری...
    بسته به نوع پذیرشت مصاحبه به زبان انگلیسی یا المانی برقرار میشه..اگه هم کارشناسشون نبود که به فارسی!
    مرحله تایید مدارک هم مگه قبلا نبردی سفارت؟ اگه نبرده بودی پس چطور پذیرش گرفتی؟؟ یعنی دانشگاه چطور قبول کرد مدارکتون رو بدون اینکه مهر تایید سفارت داشته باشه...
    به هر حال اگه خواستی مدارکت را تایید هم بکنی باید یه روز صبح زود حدود ساعت 5 و 6 صبح مدارک رو به ترتیبی که خود سفارت گفته مرتب کنی و ببری تا بصورت مجانی تاییدش کنن...مجانی تایید کردن منوط به داشتن یه پرینت از نامه ایمیل دانشگاه میباشد

http://www.teheran.diplo.de/Vertretu...timmungen.html

میتونی بخشهای مختلف انجمن در مورد گرفتن ویزا رو چک کنی

رشته و دانشگاه
    پیام نور مشهد - کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط richman نمایش پست ها
    سلام
    شما اولین کاری که میکنید باید وقت سفارت بگیرید چوون پذیرش شما اووکی شده...وقت سفارتم از سایت سفارت میگیری ... همیشه اجازه وفت گرفتن نیست معمولا بعد از یه مدت مثلا وقتا باز میشه و میتونی وقت بگیری....
    بعد از وقت گرفتن هم مدارک مورد نیاز سفارت که تو همون سایتش هست رو جمع اوری میکنی و میبری...
    بسته به نوع پذیرشت مصاحبه به زبان انگلیسی یا المانی برقرار میشه..اگه هم کارشناسشون نبود که به فارسی!
    مرحله تایید مدارک هم مگه قبلا نبردی سفارت؟ اگه نبرده بودی پس چطور پذیرش گرفتی؟؟ یعنی دانشگاه چطور قبول کرد مدارکتون رو بدون اینکه مهر تایید سفارت داشته باشه...
    به هر حال اگه خواستی مدارکت را تایید هم بکنی باید یه روز صبح زود حدود ساعت 5 و 6 صبح مدارک رو به ترتیبی که خود سفارت گفته مرتب کنی و ببری تا بصورت مجانی تاییدش کنن...مجانی تایید کردن منوط به داشتن یه پرینت از نامه ایمیل دانشگاه میباشد

http://www.teheran.diplo.de/Vertretu...timmungen.html

میتونی بخشهای مختلف انجمن در مورد گرفتن ویزا رو چک کنی
    خیلی خیلی ممنون.چقد خوب توضیح دادین.
    من مدارکم مهر دادگستری و وزارت خارجه داشت و نخواستن که به تایید سفارت هم برسونم.

یک سوال دیگه هم داشتم.الان من که باید سپتامبر برم، اگه july وقت بگیرم از سفارت خوبه ؟ چون الان دیدم چندتا وقت سفارت برای جولای بازه.
    ضمنا موقع گرفتن وقت آنلاین باید مدرکی آپلود بشه ؟
    ویرایش توسط overseas : April 16th, 2013 در ساعت 10:14 AM
    IELTS

Ich bin Hamed und Ich suche einen Partner für Deutsch lernen _ A1- Studio d - Online Sprechen

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط overseas نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنون.چقد خوب توضیح دادین.
    من مدارکم مهر دادگستری و وزارت خارجه داشت و نخواستن که به تایید سفارت هم برسونم.

یک سوال دیگه هم داشتم.الان من که باید سپتامبر برم، اگه july وقت بگیرم از سفارت خوبه ؟ چون الان دیدم چندتا وقت سفارت برای جولای بازه.
    ضمنا موقع گرفتن وقت آنلاین باید مدرکی آپلود بشه ؟
    خواهش میکنم
    ببین پروسه صدور ویزا خودش دو ماه طول میکشه شما از حالا باید تازه وقت بگیرید تا مصاحبه مکنید تا دوماه بعدش تازه ج بیاد..بنابرین شما بنظرم باید از نیمه دوم جوون به بعد هر موقع ازاد بود بگیری..در ضمن فرصت وقت گرفتن هم فعلا فقط 24 آپریل (روز تولدخودم((-: ) هستش.... موقع وقت گرفتن چیز نباید اپلود بشه ولی اگه غلط املایی یا جابجایی داشته باشی به هیچ وفت روز مصاحبه راهت نمیدن پس خیلی باید موقع فورم پر کردن دقت کنی (توی یه فایل وورد قبلش بنویس که فقط بخای کپی کنی)..... در ضنم اگه وقت رو بخای کنسل کنی پوینت منفی هست و فکر کنم تا پندیم ماه دیگه نتونی بگییییری پس دقت کن موقع وقت گرفتن...
    این اطلاعیه سفارت
    در تاریخ10 و 24 آوریل 2013 (21 فروردین و 4 اردیبهشت 1392)ساعت 7.30 به وقت اروپای مرکزی (10 به وقت تهران) سفارت برای ماهجون2013 مجددا فرصت گرفتن وقت می دهد.
    http://www.teheran.diplo.de/Vertretu...en.html#topic3
    مدارکتم فکر میکنم باید تایید کنی اخرش..پس همین الان هر موفع تونستی برووو.... همه مدارک اصل باید باهات باشه
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...29#post1142129
    ویرایش توسط richman : April 16th, 2013 در ساعت 11:12 AM

Junior Member

با سلام
    میخواستم بدونم حداکثر چقدر قبل از شروع کلاس میشه اونجا بود؟(سفارت ایراد نگیره)
    ۴۰ روز قبل از شروع کلاس تاریخ درخواست شروع ویزا باشه ایراد نمیگیرن؟
    با تشکر

Junior Member

سلاممن نامه ی پذیرشم اومده ولی چون ترم آخرم چند ماه طول می کشه که دانشنامه ی لیسانسمو بگیرم. می خواستم ببینم نمیشه بدون دانشنامه واسه ی ویزا اقدام کرد؟مرسی

سلام من همین امروز برای 9 جون(ژوئن) وقت گرفتم!ساعت 9 تا 9.15 به نظرتون یک ربع کم نیست!راستی منم مشکل آزاد نکردن دانشنامه دارم نمیشه در این مورد کاری کرد؟

دوستان من الان تونستم واسه ۲۲ می وقت بگیرم با توجه به نوشته دوستمون
    در تاریخ10 و 24 آوریل 2013 (21 فروردین و 4 اردیبهشت 1392)ساعت 7.30 به وقت اروپای مرکزی (10 به وقت تهران) سفارت برای ماهجون2013 مجددا فرصت گرفتن وقت می دهد.
    وقت باطل هستش یا چی ؟

من واسه کنفرانس باید ۱۷ جون اونجا باشم

رشته و دانشگاه
    پیام نور مشهد - کامپیوتر

سلام ببخشید لینک برگه راهنمای اقامت به منظور تحصیل در درصفحه تعیین وقت سفارت کار نمیکنه.از جای دیگه ای میشه دانلود کنم ؟
    IELTS

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)