صفحه 111 از 715 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121161211611 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : وقت گرفت از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

من نمیدونم این هزینه 60 یورو وقت سفارت رو چجوری باید نقد پرداخت کنم!؟ باید قبل اینکه وقت بگیرم پرداخت کنم؟ به کجا؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : وقت گرفت از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط navaro_poaro نمایش پست ها
    من نمیدونم این هزینه 60 یورو وقت سفارت رو چجوری باید نقد پرداخت کنم!؟ باید قبل اینکه وقت بگیرم پرداخت کنم؟ به کجا؟
    نه، اون روزی که میرین برای مصاحبه، داخل سفارت یه باجه ای هست بهتون میگن دقیقا کجاست، باید اونجا پرداخت کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_golkaram نمایش پست ها
    اخه بقیه سفارت ها کلی اطلاعات میخوان ۵ ۶ صفحه ای میشه مثل دلیل مهاجرت و اینکه تروریستید یا نه و... فک کنم حق با شما باشه و این شکلی باشه که تو تعیین وقت فقط اسم فامیل و شماره پاس میدیم و باید یه فرم داشته باشه که دانلود کنیم و موقع مصاحبه بدیم. پس میفرمایید همین مراحلی که تو پست قبلیم ذکر کردمه و موقعی که وقت ها ازاد شه میشه روی زمان ها کلیک کرد و باز میشن؟ (هر تاریخی که خواستی)ببخشید اینا رو میپرسما تا حالا خودم وقت نگرفتم . فقط یه چیزی هم اینکه چند درصد احتمال داره به یکی که تازه وارده وقت برسه؟

واسه وقت گرفتن فقط اسم و فامیل و شماره پاسپورت لازمه. همونطور که خودتون گفتید می شه وقت گرفت. معمولا به همه وقت می رسه.
    ولی موقعی که برای ارائه مدارک میرین سفارت باید قبلش فرم اپلیکیشن رو از سایت سفارت دانلود کنید و اطلاعات شخصیتونو بنویسید. همه ی مدارک مورد نیاز دیگه هم تو سایت گفته شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط meeiissaam نمایش پست ها
    سلام دوستان تو پیجای دیگه نتونستم جواب سوالم رو پیدا کنم
    1-انگیزش نامه و رزومه باید به انگلیسی یا آلمانی باشه؟
    2-شرایط نوشتن انگیزش نامه یا رزومه چیه؟فرمت خاصی داره؟
    1. می تونه آلمانی یا انگلیسی باشه. فرقی نمی کنه. اگر زبان تحصیلتن تو آلمان آلمانیه، شاید بهتر باشه آلمانی باشه. نمی دونم اینو دقیقا. من زبان تحصیلم انگلیسی بود و همه ی مدارکمو انگلیسی دادم و کسی چیزی نگفت 2. با همون فرمتی که واسه دانشگاهتون فرستادین.

Banned

سلام
    بچه ها من با پاس قبلیم وقت گرفتم و الان بعد از تعویض شماره پاسم عوض شده الان باید چی کار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidaz نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من با پاس قبلیم وقت گرفتم و الان بعد از تعویض شماره پاسم عوض شده الان باید چی کار کنم؟
    فکر می کنم باید یه وقت دیگه بگیرید. با آقای مالکی صحبت کنید اگر زمان شروع کلاستون نزدیک باشه بهتون وقت اضطراری می ده.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Fereshteh13 نمایش پست ها
    فکر می کنم باید یه وقت دیگه بگیرید. با آقای مالکی صحبت کنید اگر زمان شروع کلاستون نزدیک باشه بهتون وقت اضطراری می ده.
    یعنی به آقای مالکی زنگ بزنم یا ای میل؟ بعد جواب میده آیا؟ کیا می تونم زنگ بزنم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidaz نمایش پست ها
    یعنی به آقای مالکی زنگ بزنم یا ای میل؟ بعد جواب میده آیا؟ کیا می تونم زنگ بزنم؟
    اول ایمیل بزنین. حتی اگر زنگ هم بزنین، بهتون میگه ایمیل بزنین، چون باید همه چیز مستند باشه. شما باید ایمیل بزنین و نامه ی پذیرشتون رو براشون به پیوست ارسال کنین. من توصیه می کنم نامه ای براشون بفرستین (حالا ادمیشن یا نامه ی استاد یا هرچی که هست) که توش تاریخ شروع کلاساتون رو داشته باشه. تقریبا یه هفته بعد جواب میده. اگه جواب نداد، زنگ بزنین یادآوری کنین.
    اینکه کی جواب میده بستگی به شرایطشون داره. مثلا من یه بار بهش زنگ زدم گفت منم مثل شما منتظرم، فلان روز به من اعلام می کنن که فلان روزا رو میتونم وقت اضطراری بدم، من بعد از اون میتونم به شما وقت بدم. برای همین گاهی اوقات شما ایمیل می زنین، روزایی که میتونه وقت بده مشخصه و می بینی دو سه روز بعد جواب میده، گاهی وقتا خودش هم باید صبر کنه، ده روز بعد جواب میده.

Member sajad6363 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

سلام دوستان
    اگه بخوام یه سوال از سفارت بپرسم که جوابش تو سایت نباشه باید با چه شماره ای و چه ساعتی از روز تماس بگیرم؟ اگه موفق نشم و بخوام حضوری برم سفارت باید به کدوم بخش مراجعه کنم؟
    پ.ن: به علت مشکل جسمی نمیتونم تنها زندگی کنم و میخوام بپرسم پدرم میتونن با من بیان یا خیر- واسه دکترا پذیرش دارم و میزان فاند هم بیشتر از ضمانت مالی واسه دو نفره

سلام
    میشه هم از سفارت آلمان وقت گرفت و هم کارای پیش ثبت نام و ویزای ایتالیا رو انجام داد هر کدوم شد اونو برم؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)