صفحه 15 از 715 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115515 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : چجوری میشه از سفارت آلمان وقت گرفت

نگران نباشید، وقت خود بخود کنسل نمی شه و حتی من جدیدا به چیزی پی بردم و اینکه 2 یا 3 آفیسر مخصوص ویزای دانشجویی هستند که یکیشون آقا! یعنی شما نوبتون رو می نویسن برای چی هست! پس نگران نباشید و به چیزای خوب فکر کنید
    Ich drucke dir die Daumen

Junior Member shawnxpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

مرسی. به هر حال من امروز رفتم سفارت بعد از 3.5 ساعتی که معطل بودم بلاخره رفتم تو و وقتم رو چک کردم. خدا رو شکر سرجاش بود.

متاسفانه امروز با 2 نفر برخورد کردم که وقتشون خود به خود کنسل شده بود. یکی اینترنتی و دیگری تلفنی وقت گرفته بود. سفارت هم بعد از اینکه نیم ساعت معطلشون کرد نهایتا بهشون گفت ما دلیلی نمی بینیم که کنسل شده باشه و غیرعادیه!!! و باید دوباره وقت بگیرید. نمیخوام دلهره ایجاد کنم ولی اگه حوصله دارید یه بار تایید بگبرید بد نیست. ایشالا هم که مال هیچکس این اتفاق نمیفته ولی به هر حال سیستم سفارت آلمان یکم هنوز سنتیه و باید تا میشه محکم کاری کرد. من امروز کلی سوال درمورد تایید مدارک، کپی برابر اصل کردن و غیره هم پرسیدم که دوستان اگه سوالی داشتند پیغام خصوصی بدن جواب میدم.
    The End Justifies The Means

Junior Member

سلام
    1-کسی میدونه حدودا چند روز طول میکشه نا ویزای توریستی بیاد. از روز مصاحبه... 2-معمولا سفارت آلمان پاسپورتو نگه میداره تا ویزا بزنه توش؟ اگه آره قبول میکنن که پاسپورتو پس بدن بعد از مصاحبه و وقتی ویزا آماده شد پاسپورتو بیارم تا ویزا بزنن توش...
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط bisphnl نمایش پست ها
    سلام
    1-کسی میدونه حدودا چند روز طول میکشه نا ویزای توریستی بیاد. از روز مصاحبه... 2-معمولا سفارت آلمان پاسپورتو نگه میداره تا ویزا بزنه توش؟ اگه آره قبول میکنن که پاسپورتو پس بدن بعد از مصاحبه و وقتی ویزا آماده شد پاسپورتو بیارم تا ویزا بزنن توش...
    ممنون
    1. 2 هفته طول می کشه
    2. اگه سفر اولتون باشه به هیچ عنوان قبول نمی کنن که گذرنامه نزد خودتون بمونه اگه چندمین بارتون باشه به زور قبول می کنن

Junior Member

ممنون از جواباتون
    امکان داره که دادن ویزا از 2 هفته بیشتر طول بکشه؟ اینو واسه این میپرسم که چون دقیقا 2 هفته بعد از مصاحبه آلمان باید پاسمو ببرم یه سفارت دیگه و اگه آلمان نگه داره برنامه هام میریزه به هم..
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط vaguecreature نمایش پست ها
    1. 2 هفته طول می کشه
    2. اگه سفر اولتون باشه به هیچ عنوان قبول نمی کنن که گذرنامه نزد خودتون بمونه اگه چندمین بارتون باشه به زور قبول می کنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pegahtk نمایش پست ها
    سلام. وقت ها باز شده و مي تونيد براي سپتامبر به بعد رزرو كنيد. بريد سايت رو چك كنيد.
    من كه هر بار چك كردم وقتي ، باز نشده بود ( تو سپتامبر) . اگر هم بود لينكش مورد داشت و خراب بود. از سپتامبر به بعد هم باز نشده .

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط bisphnl نمایش پست ها
    ممنون از جواباتون
    امکان داره که دادن ویزا از 2 هفته بیشتر طول بکشه؟ اینو واسه این میپرسم که چون دقیقا 2 هفته بعد از مصاحبه آلمان باید پاسمو ببرم یه سفارت دیگه و اگه آلمان نگه داره برنامه هام میریزه به هم..
    ممنون
    بله ممکنه ولی کمه احتمالش

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

سلام ... دوستان ممکنه یه جوری (معجزه مثلاً) بشه الان وقت گرفت ؟؟ من کلاس هام 18 اکتبر شروع میشه و هنوز وقت نگرفتم ... میشه کاریش کرد ؟؟؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_mc نمایش پست ها
    سلام ... دوستان ممکنه یه جوری (معجزه مثلاً) بشه الان وقت گرفت ؟؟ من کلاس هام 18 اکتبر شروع میشه و هنوز وقت نگرفتم ... میشه کاریش کرد ؟؟؟
    با نامه پذیرشت سری برو سفارت بخش اطلاعات فقط تاکید می کنم سریع اقدام بکن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau KIT

سلام
    اگه بخوان وقت بدن واسه کی میدن؟؟
    ساعت چند برم سفارت؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)