صفحه 16 از 715 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

پیش فرض پاسخ : چجوری میشه از سفارت آلمان وقت گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fateh نمایش پست ها
    سلام
    اگه بخوان وقت بدن واسه کی میدن؟؟
    ساعت چند برم سفارت؟؟؟
    دوست عزیزم، لطفا صبح قبل از ساعت 7 اونجا باشید...(حتما صبح زود برید)....

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

سلام

کسی از دوستان خبر داره که این مشکلاتی که در مورد نوبتها این روزا زیاد شده به چه دلیله ؟ اینطور که شنیدم چندین نفر طی روزهای گذشته رفتن دم سفارت برای مصاحبه و نذاشتن برن تو ! گویا میگن نوبتتون ثبت نشده ! قبلا هم این موضوع بوده ولی این افزایش تعداد اونم درست بعد تحریمها عجیب نیست ؟؟

موفق باشید
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.bahmaniar نمایش پست ها
    سلام

کسی از دوستان خبر داره که این مشکلاتی که در مورد نوبتها این روزا زیاد شده به چه دلیله ؟ اینطور که شنیدم چندین نفر طی روزهای گذشته رفتن دم سفارت برای مصاحبه و نذاشتن برن تو ! گویا میگن نوبتتون ثبت نشده ! قبلا هم این موضوع بوده ولی این افزایش تعداد اونم درست بعد تحریمها عجیب نیست ؟؟

موفق باشید
    این موضوع ربطی به تحریم ها نداره....من خودم ماه پیش که چند باری رفتم سفارت متوجه شدم که این مشکل به شکلی غیر عادی زیاد شده نسبت به قبل....بدون اغراق بهتون بگم روزی 2 -3 نفر به این مشکل بر می خوردن.....اما این مسئله تا آگوست که وقتا اینترنتی نبود لا اقل برای دانشجوها مشکلی پیش نمی آورد چون با نامه پذیرش راحت یه وقت زود هنگام می دادن بهتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.bahmaniar نمایش پست ها
    سلام

موفق باشید
    فكر نكنم بخوان از اين راه مراجعه كننده هارو دك كنند. چون منم چند روز قبل از تحريمها كه رفتم ديدم چند نفر با اين مشكل مواجه بودند. حتي موردي بود كه از يك خانواده پسرشون نوبتش ثبت شده بود و لي پدر و مادرش نوبتشون ثبت نشده بود در صورتي كه پرينت ايميل رسيد در دستشون بود.!!!!!!!
    احتمان مشكل از سيستم اينترنتيشون كه خيلي بد پياده سازي شده كه خودشون ميگن خودكار سفارشها را بررسي ميكنه و انهايي كه مشكل دارند مثلن در شماره ويزاي ثبت شده،‌خود به خود حذف ميكنه. مسئله اي كه هست چرا نبايد اين حذف نوبت را با ايميل يا تلفن به شخص خبر بدهند. يا حتي چرا بررسي صحت اطلاعات ورودي در همون لحظه انجام نميشه و از شخص خواسته نميشه كه اونها را اصلاح كنه؟؟!!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mg84 نمایش پست ها
    فكر نكنم بخوان از اين راه مراجعه كننده هارو دك كنند. چون منم چند روز قبل از تحريمها كه رفتم ديدم چند نفر با اين مشكل مواجه بودند. حتي موردي بود كه از يك خانواده پسرشون نوبتش ثبت شده بود و لي پدر و مادرش نوبتشون ثبت نشده بود در صورتي كه پرينت ايميل رسيد در دستشون بود.!!!!!!!
    احتمان مشكل از سيستم اينترنتيشون كه خيلي بد پياده سازي شده كه خودشون ميگن خودكار سفارشها را بررسي ميكنه و انهايي كه مشكل دارند مثلن در شماره ويزاي ثبت شده،‌خود به خود حذف ميكنه. مسئله اي كه هست چرا نبايد اين حذف نوبت را با ايميل يا تلفن به شخص خبر بدهند. يا حتي چرا بررسي صحت اطلاعات ورودي در همون لحظه انجام نميشه و از شخص خواسته نميشه كه اونها را اصلاح كنه؟؟!!
    نه بابا من جزو آخرین کسایی بودم که با تلفون وقت گرفته بودم اونایی که با تلم وقت داشتن همین بود وضعشون

Junior Member

من برای سپتامبر وقت گرفتم ولی ایمیل تایید برام نیومد. با شماره ی پاسم هم دیگه میگه نمی تونی نوبت بگیری. هر چی هم بشون میل زدم بم جواب ندادن. به نظرتون چطوری می تونم مطمئن بشم تو روز مصاحبه برام مشکلی پیش نیاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shawnxpress نمایش پست ها
    مرسی. به هر حال من امروز رفتم سفارت بعد از 3.5 ساعتی که معطل بودم بلاخره رفتم تو و وقتم رو چک کردم. خدا رو شکر سرجاش بود.

متاسفانه امروز با 2 نفر برخورد کردم که وقتشون خود به خود کنسل شده بود. یکی اینترنتی و دیگری تلفنی وقت گرفته بود. سفارت هم بعد از اینکه نیم ساعت معطلشون کرد نهایتا بهشون گفت ما دلیلی نمی بینیم که کنسل شده باشه و غیرعادیه!!! و باید دوباره وقت بگیرید. نمیخوام دلهره ایجاد کنم ولی اگه حوصله دارید یه بار تایید بگبرید بد نیست. ایشالا هم که مال هیچکس این اتفاق نمیفته ولی به هر حال سیستم سفارت آلمان یکم هنوز سنتیه و باید تا میشه محکم کاری کرد. من امروز کلی سوال درمورد تایید مدارک، کپی برابر اصل کردن و غیره هم پرسیدم که دوستان اگه سوالی داشتند پیغام خصوصی بدن جواب میدم.
    شما چجوری وقتتون رو چک کردید رفتید اطلاعات؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bio نمایش پست ها
    من برای سپتامبر وقت گرفتم ولی ایمیل تایید برام نیومد. با شماره ی پاسم هم دیگه میگه نمی تونی نوبت بگیری. هر چی هم بشون میل زدم بم جواب ندادن. به نظرتون چطوری می تونم مطمئن بشم تو روز مصاحبه برام مشکلی پیش نیاد؟
    آیا میشه وقت رو 2-3 هفته عقب انداخت؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط bio نمایش پست ها
    آیا میشه وقت رو 2-3 هفته عقب انداخت؟
    به چه منظوری؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vaguecreature نمایش پست ها
    به چه منظوری؟
    چون تو روز مصاحبه نامه ی پذیرشم نمی رسه....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)