صفحه 17 از 715 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117517 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : چجوری میشه از سفارت آلمان وقت گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط bio نمایش پست ها
    چون تو روز مصاحبه نامه ی پذیرشم نمی رسه....
    تو یه پست دیگه گفتم راه حل این مسئله عقب انداختن وقت نیست و این کار رو به این راحتی هم انجام نمی دن مخصوصا الانی که وقتا اینترنتی شده گرفتن یه نامه فاکس یا ایمیل از دانشگاه راه حل مشکل شماست.

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

شما چجوری وقتتون رو چک کردید رفتید اطلاعات؟
    بله ایشون رفتن قسمت اطلاعات.. سفارت که تشریف ببرید(دم درب سفارت)، صف سمت راستی : ایشون مربوط به کسانی هستن که میخوان اطلاعات بگیرن.. یه برگه ای هست که اسمتون رو باید در اون بنویسید.. گرچه خیلی هم اعتبار نداره موقعی که میخواید برید تو، چون باز هم بی نوبتی صورت می گیره...
    صف سمت چپی : ایشون مربوط به کسانی هستند که وقت مصاحبه دارند...

چیزی که خودشون توی مدارک لازم در خصوص نامه پذیرش عنوان کردن این هست :
    نامه پذیرش از دانشگاه/استاد/مؤسسه تحقیقاتی. کپی پذیرش (اسکن شده) یا تأییدیه پذیرش هم قبول است.

موفق باشید

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Junior Member

پرینت یا کپی نامتون رو ببرید و بگید که اصلش نیومده, قبول می کنند. اصلا تو فکر تغیر وقت نباشید

اصل نامه پذیرش در روز مصاحبه از من گرفته شد و پس داده نشد, جزء مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه نوشته شده باید اصلش باشه, کسی اطلاعاتی در این مورد داره؟
    از شما هم اصلشو گرفتن ؟

Member Mehdiak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Tehran jonoob

نقل قول نوشته اصلی توسط a_maveddati نمایش پست ها
    اصل نامه پذیرش در روز مصاحبه از من گرفته شد و پس داده نشد, جزء مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه نوشته شده باید اصلش باشه, کسی اطلاعاتی در این مورد داره؟
    از شما هم اصلشو گرفتن ؟
    به دانشگاه یه ایمیل بزنید و ازشون بخواین که درباره بفرستن یا اسکنشو واستون ایمیل کنن ..... من خواستم و هر دوشو برام انجام دادن !

Member Mehdiak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Tehran jonoob

دوست عزیز منم همین مشکل رو دقیقا داشتم .... روز مصاحبه نامم به دستم نرسید .... از همون ایمیلی که بهتون گفتن پذیرش گرفتین ، پرینت بگیرین . اگر دانشگاه اسکن نامه رو هم واستون ایمیل کرده باشه یا شما ازشون بخواین که این کارو انجام بدن که عالیه .... روز مصاحبه پرینت ها رو همراه داشته باشین و توضیح بدین ازتون قبول من کنن ...... من واسه محکم کاری از دانشگاه خواسته بودم که حتی نامم رو فکس کنن به سفارت
    موفق باشین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering,University of Tabriz

از من کپی همه مدارک رو گرفتن
    حتی کپی ترجمه ها رو نه اصلشونو.

کسی میدونه واسه چی از من اصل همه مدارکو ( اصل ترجمه ها و پذیرش) وو گرفتن ؟؟؟!! من که واسه داخل شدن به سفارت کلی در دسر داشتم,,, با اینکه وقت داشتم رام نمیدادن تو,,, یه پسر آلمانی که چک می کرد می گفت اسمت نیست و وقتت کنسل شده, 3 بار دادم چک کرد,,, دیگه هم میهنان عزیز شاکی شده بودند و می گفتند وقت بقیه رو نگیر,,, بعد که تو صف اطلاعات وایسادم, نوبت ام شد که برم تو پسر آلمانی نذاشت,, میگفت بهت گفتم وقت نداری,,, خلاصه بعد از اینکه نامه پذیرشمو دید, گفت بهت یه شانس دیگه میدم دوباره واصت چک می کنم یا برو !!!!!!! بعد انگار که جای اسمم رو حفظ بود, سری پیدا کرد و گفت بهم شماره بدن!!!
    بعد یه دختر ایرانی بود وقتی داشت با این پسره !!! حرف میزد فقط مونده بود غش کنه,,, کلی حرصمو در آورد !!
    توصیه می کنم وقتتونو تغییر که ندیم هیچ, مواظبش هم باشین !
    نمی دونم حالا بما ویزا می دن یا نه , ولی ماها باید هوای همو بیشتر داشته باشیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط a_maveddati نمایش پست ها
    کسی میدونه واسه چی از من اصل همه مدارکو ( اصل ترجمه ها و پذیرش) وو گرفتن ؟؟؟!! من که واسه داخل شدن به سفارت کلی در دسر داشتم,,, با اینکه وقت داشتم رام نمیدادن تو,,, یه پسر آلمانی که چک می کرد می گفت اسمت نیست و وقتت کنسل شده, 3 بار دادم چک کرد,,, دیگه هم میهنان عزیز شاکی شده بودند و می گفتند وقت بقیه رو نگیر,,, بعد که تو صف اطلاعات وایسادم, نوبت ام شد که برم تو پسر آلمانی نذاشت,, میگفت بهت گفتم وقت نداری,,, خلاصه بعد از اینکه نامه پذیرشمو دید, گفت بهت یه شانس دیگه میدم دوباره واصت چک می کنم یا برو !!!!!!! بعد انگار که جای اسمم رو حفظ بود, سری پیدا کرد و گفت بهم شماره بدن!!!
    بعد یه دختر ایرانی بود وقتی داشت با این پسره !!! حرف میزد فقط مونده بود غش کنه,,, کلی حرصمو در آورد !!
    توصیه می کنم وقتتونو تغییر که ندیم هیچ, مواظبش هم باشین !
    نمی دونم حالا بما ویزا می دن یا نه , ولی ماها باید هوای همو بیشتر داشته باشیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    معمولا اصل مدارک رو می گیرن....مال من رو هم گرفتن.......در مورد وقت هم موافقم باهاتون...موافق دست کاریش به هیچ عنوان نیستم مگر در شرایط بحران زده

نقل قول نوشته اصلی توسط vaguecreature نمایش پست ها
    معمولا اصل مدارک رو می گیرن....

از من هم اصل پذیرش رو گرفت ولی‌ بعد اینجا دیدم اکثرا اصلش رو نداده بودن،اینجا هم کلی‌ کار‌ها رو باید با پذیرش انجام داد،مثل افتتاح حساب،واسه همین مجبور شدم دوباره برم خواهش کنم یکی‌ دیگه برام صادر کنند.
    بعد از چند سال دوباره سلام...امیدوارم با توجه به کمبود وقتی که دارم بتونم برخی از دانسته ها و تجربیات خودم رو به دوستان انتقال بدم.شاید کمکی هرچند کوچک باشه.اگر سوالی بی پاسخ ماند لطفا لینک تاپیک رو توسط پیغام خصوصی ارسال کنید.قبلا از تاخیر احتمالی در پاسخ به دوستان عذرخواهی میکنم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)