صفحه 2 از 715 نخستنخست 12345678910111252102502 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

پیش فرض پاسخ : چجوری میشه از سفارت آلمان وقت گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط alibme-1362
    کسی تو این چند هفته اخیر تونسته وقت بگیره از سفارت آلمان؟ من یک دعوتنامه دارم از کنفرانس برای 3 ماه آینده و خیلی تلاش کردم برای گرفتن وقت از سفارت ولی تا حالا موفق نشدم. کسی تجربه مشابه داشته تو این مدت؟ کسی تونسته وقت بگیره برای یکی دو ماه آینده؟
    من در دو ماه گذشته تجربه ای نداشتم ولی تقریباً 6 ماه پیش بود که باید به همون شماره 39991499 زنگ میزدیم و وقت میگرفتیم.
    الآنم فکر کنم همونه. دائم مشغول میزنه ولی باید مرتب بگیرید تا با اپراتور صحبت کنید و وقت بگیرید. یه شماره دیگه هم داشت مال
    تقریباً 1 سال پیشه ولی نمیدونم برای وقت گرفتن هست یا نه ==> 39991200

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI_SH
    من در دو ماه گذشته تجربه ای نداشتم ولی تقریباً 6 ماه پیش بود که باید به همون شماره 39991499 زنگ میزدیم و وقت میگرفتیم.
    الآنم فکر کنم همونه. دائم مشغول میزنه ولی باید مرتب بگیرید تا با اپراتور صحبت کنید و وقت بگیرید. یه شماره دیگه هم داشت مال
    تقریباً 1 سال پیشه ولی نمیدونم برای وقت گرفتن هست یا نه ==> 39991200
    این شماره رو خیلی زنگ زدم، همش اشغاله و وقتی هم می گیره کسی جواب نمیده. الان نزدیک یک هفتست که کار من همینه، ولی موفق نشدم.
    در هر صورت ممنون
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

کسی تو این چند هفته اخیر تونسته وقت بگیره از سفارت آلمان؟ من یک دعوتنامه دارم از کنفرانس برای 3 ماه آینده و خیلی تلاش کردم برای گرفتن وقت از سفارت ولی تا حالا موفق نشدم. کسی تجربه مشابه داشته تو این مدت؟ کسی تونسته وقت بگیره برای یکی دو ماه آینده؟
    lمن شهریور برای شرکت در کنفرانس ویزا گرفتم و رفتم. تلفنی هم وقت گرفتم

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

این شماره رو خیلی زنگ زدم، همش اشغاله و وقتی هم می گیره کسی جواب نمیده. الان نزدیک یک هفتست که کار من همینه، ولی موفق نشدم.
    در هر صورت ممنون
    عجیبه که جواب نمیده...به نظر من اگه تهران هستین یه سر برین سفارت

Member malicete آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master in Automation & Robotics, Technical University of Dortmund

رفتن تا سفارت فایده نداره. پارسال زمستون موقع کابل کشی مخابرات منطقه، تلفن هاشون یک هفته ای قطع بود، من رفتم سفارت و گفتم حالا که تلفن ندارید و ایمیل هم نیست پس چجوری وقت بگیریم و من دیرمه و لطفن حالا که اومدم یه وقت به من بدین. ولی فایده نداشت، در حدی که ادعا کردن قسمت رزرویشن توی ساختمون سفارت نیست و جای دیگری هست و بهش دسترسی ندارن!!!!!!! (گرچه فکر میکنم بهانه ای بود که خانم اینفورمیشن آورد برای خلاصی از دست من!)
    خلاصه که تنها راهش تلفنه، بذارید روی بلندگو و ریدایال و صبر کنید تا بلخره جواب بدن. ضمنن نگران نباشین، وضعیت برای همه یکسانه.

Senior Member

در هر صورت ممنون
    من امروز به مدت 10 دقیقه پشت سر هم زنگ زدم و موفق شدم وقت بگیرم. شما هم همین کار رو کنید پشت سر هم زنگ بزنید.

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

من خیلی زنگ زدم، تا حالا چندین دفعه شده که گرفته ولی کسی گوشی بر نمی داره. احتمالا با شماره من حال نمی کنن این دفعه اینقدر می گیرم تا بالاخره بردارن این گوشی رو
    ممنون از شما

آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

Senior Member emperial آواتار ها

این شماره رو میشه از شهرستان هم گرفت. یه بوق مخصوص میزنه. موبایل هم که network connection error میده. اگر کسی رفت میپرسه اونائی که شهرستان هستند چه شماره ای رو بگیرند.

Junior Member

من امسال براي دانشگاههاي آلمان اقدام كردم منتها جوابهاي نهايي آخر مي مياد! حالا چند تا سوال داشتم :
    منتظر بمونم تا جوابهاي دانشگاه بياد بعد وقت سفارت بگيرم،‌دير نيست؟
    نامه پذيرش چقدر طول مي كشه كه به دستم برسه يعني اگه بخوام الان وقت بگيرم كي وقت بگيرم بهتره؟
    من از حالا وقت بگيرم اگر اسم دانشگاه و رشته را بخواد چي؟ چون مثل اينكه از يه سري فقط اسم و مشخصات كلي پرسيدن پشت تلفن از يه سري مثل نفس اسم دانشگاه و رشته را هم پرسيده؟

Senior Member emperial آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shadimn
    من امسال براي دانشگاههاي آلمان اقدام كردم منتها جوابهاي نهايي آخر مي مياد! حالا چند تا سوال داشتم :
    منتظر بمونم تا جوابهاي دانشگاه بياد بعد وقت سفارت بگيرم،‌دير نيست؟
    نامه پذيرش چقدر طول مي كشه كه به دستم برسه يعني اگه بخوام الان وقت بگيرم كي وقت بگيرم بهتره؟
    شما الان هم که تماس بگیری برای تیر ماه بهت وقت میدن. زودترین زمان ممکن رو رزرو کن. تا اون موقع نامه میرسه. فقط اسم و فامیل رو میپرسه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)