صفحه 20 از 715 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070120520 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چجوری میشه از سفارت آلمان وقت گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط elf6350 نمایش پست ها
    شما در چه رشته ای واسه مونیخ میرین؟
    من RWTH پذیرش دارم ولی دوتا از دوستام TUM پذیرش دارن

Junior Member

کاره بدی هم نیس!
    ولی با اون دعوتنامه نمیتونی از یه کشور دیگه درخواست ویزا کنی!

Member Mehdiak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Tehran jonoob

نقل قول نوشته اصلی توسط Danoob نمایش پست ها
    سلام
    من برای سپتامبر یااکتبر می خواموقت بگیرم ولی کلا همه وقت ها پره حتی تا پنج ماه دیگه من منتظرم تا دانشگاه پذیرشم اعلام کنه ولی به هیچ وجهوقت خالی نیست چی کار باید بکنم
    هر موقع نامه پذیرشتون اومد با نامه برین قسمت اطلاعات سفارت و وقت بگیرین . در واقع بهتون یه ایمیل می دن که به اون ایمیل بزنید .
    What Goes Around , Comes Around

Junior Member

فعلا وقت گرفتن از سفارت فقط اینترنتی است . خیلی هم زود پر می شه. باید مرتب سایت سفارت را برای وقت ها کنسل شده چک کنید و اگر اعلام شد در چه روزی وقتهای جدید باز می شه راس همون ساعتی که نوشته، پای کامپیوتر باشید. وقت ها در عرض چند ساعت بعد از باز شدن گرفته می شه.

سلام دوستان

من هنوز از دانشگاه پذیرش نگرفتم اما احتمال می دم که بگیرم. اگر بگیرم کلاسا از اول مارچ شروع می شه. اگر 8 تا 10 هفته برای دادن ویزا بیایم عقب می شه می شه اواسط دسامبر باید مصاحبه کنم.

حالا از اونجا که برای دسامبر از حالا باید وقت سفارت بگیرم به نظرتون من که هنوز نمیدونم پذیرش می گیرم یا نه منطقی هست که از حالا وقت بگیرم؟

اگه نامه پذیرشم به موقع نرسه اونوقت تا 6 ماه دیگه بهم وقت نمیدن!

به نظرتون چیکار کنم؟

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

نقل قول نوشته اصلی توسط oranus نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هنوز از دانشگاه پذیرش نگرفتم اما احتمال می دم که بگیرم. اگر بگیرم کلاسا از اول مارچ شروع می شه. اگر 8 تا 10 هفته برای دادن ویزا بیایم عقب می شه می شه اواسط دسامبر باید مصاحبه کنم.
    حالا از اونجا که برای دسامبر از حالا باید وقت سفارت بگیرم به نظرتون من که هنوز نمیدونم پذیرش می گیرم یا نه منطقی هست که از حالا وقت بگیرم؟
    به نظرتون چیکار کنم؟
    معمولا وقتی نامه پذیرشتون به دستتون میرسه وقت های سفارت پر هست.... خیلی از دوستانی که وقت گرفتند همین کار رو کردند.... باید ببینید که چقدر شانس پذیرش دارید...

موفق باشید

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Banned
    رشته و دانشگاه
    mathematics

سلام دوستان

به نظرتون چیکار کنم؟

جناب اورانوس مثل اینکه با سیستم امریکا محاسبه کردید قضیه رو!!

10 هفته برای ویزا اونم توی زمستون!

یه نگاه به تجربیات دوستان بندازید توی تابستون که سفارت میگه شلوغ ترین وقت ساله! ویزا رو یه ماه نه 40 روزه نه دیگه 50 روزه میدن!! اینکه دیگه زمستونه!

- در ضمن بنده توی یه پست دیگه خدمت شما عرض کردم که نامه پذیرش رو گرفتید اگه وقتا پر بود میرید حضوری وقت بهتون میدن ، این روال کاره!

Smile پاسخ : چجوری میشه از سفارت آلمان وقت گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط mathematics نمایش پست ها
    جناب اورانوس مثل اینکه با سیستم امریکا محاسبه کردید قضیه رو!!

10 هفته برای ویزا اونم توی زمستون!

یه نگاه به تجربیات دوستان بندازید توی تابستون که سفارت میگه شلوغ ترین وقت ساله! ویزا رو یه ماه نه 40 روزه نه دیگه 50 روزه میدن!! اینکه دیگه زمستونه!

- در ضمن بنده توی یه پست دیگه خدمت شما عرض کردم که نامه پذیرش رو گرفتید اگه وقتا پر بود میرید حضوری وقت بهتون میدن ، این روال کاره!
    انگار بین علماء در پاسخ به استفتاء بنده اختلاف هست!

متمتیک جان آخه دوست دیگه مون فرمودن فکر خوبیه وقت بگیر!

این 8 تا 10 هفته رو از رو نوشته ی خود سفارت دارم می گم! من که از خدامه زودتر باشه!

حالا اینکه زمستون هست یک مطلب و اینکه ژانویه هست هم یک مطلب دیگه است که باز ممکنه بخش ویزا رو شلوغ کنه!

حالا یعنی نگیرم؟

آخرین فرصت برای دسامبر فردا صبح هستش! یعنی بی خیال شم برم با نامه پذیرش هم سبیل گرو بذارم وقت بگیرم؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    mathematics

انگار بین علماء در پاسخ به استفتاء بنده اختلاف هست!

متمتیک جان آخه دوست دیگه مون فرمودن فکر خوبیه وقت بگیر!

این 8 تا 10 هفته رو از رو نوشته ی خود سفارت دارم می گم! من که از خدامه زودتر باشه!

حالا اینکه زمستون هست یک مطلب و اینکه ژانویه هست هم یک مطلب دیگه است که باز ممکنه بخش ویزا رو شلوغ کنه!

حالا یعنی نگیرم؟

آخرین فرصت برای دسامبر فردا صبح هستش! یعنی بی خیال شم برم با نامه پذیرش هم سبیل گرو بذارم وقت بگیرم؟
    اگه منظرتون جناب محسن هست، قطعاً ایشون با تجربه تر از من هستند.

خوب شما که پاسپورت دارید و میتونید وقت بگیرید و نهایتاً عقب بندازید!

اما فکر میکنید اونایی که با نامه پذیرش باید پاسپورت بگیرن بعد وقت تعیین کنند تکلیفشون چیه؟؟
    نامه ممکنه ژانویه بیاد ، فکر میکنید سفارت میگه به ما چه برو ترم بعد بیا!
    در واقع شرایط شما فوق العاده خوبه! من نمی فهمم این همه استرس برای چیه؟! اگه قراره شما یه استثنای به تمام معنا باشد که نامش دیرتر از همه میاد! وقت دستی بهش نمیدن! صدور ویزاش 10 هفته طول میکشه ! ..... خوب با این شانس احتمال داره بری اروپا ، اشتباهی به جای بن لادن توی فرودگاه بگیرنت دو هفته معطل شی، ممکنه دانشگاه مدرکتو گم کنه بیفتی سال دیگه و ..................

بازم میگم اون خیلیایی که جناب محسن فرمودن کسایی هستن که پاسپورت دارن..... خیلی ها هم تا رسیدن پذیرش نمیتونن وقت بگیرن! اما هر دو دسته کارشون درست شده تا امروز!

و اما شلوغی سفارت..... اواسط ژانویه به بعد وقتیه که سفارت تقریباً جز برای بهار کار دیگه ای نداره به اون صورت و شما هم اول آوریل احتمالاً باید آلمان باشید!!

ژانویه 15 روز + فوریه+15 روز مارچ = 8 هفته ! اینم حداکثر!! مشکل چیه الان؟

برای 15 ژانویه هم احتمالاً دوباره وقت آنلاین آزاد میشه.... نشد هم نامه رو میبرید حضوراً سفارت قطعاً وقت میده (اگه نداد ایمل دانشگاه صد در صد وقت براتون میتونه پیدا کنه)

آلمانی ها تا حدود زیادی راه میان با آدم خیلی نگران نباشید!!

Red face پاسخ : چجوری میشه از سفارت آلمان وقت گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط mathematics نمایش پست ها
    اگه منظرتون جناب محسن هست، قطعاً ایشون با تجربه تر از من هستند.

خوب شما که پاسپورت دارید و میتونید وقت بگیرید و نهایتاً عقب بندازید!

اما فکر میکنید اونایی که با نامه پذیرش باید پاسپورت بگیرن بعد وقت تعیین کنند تکلیفشون چیه؟؟
    نامه ممکنه ژانویه بیاد ، فکر میکنید سفارت میگه به ما چه برو ترم بعد بیا!
    در واقع شرایط شما فوق العاده خوبه! من نمی فهمم این همه استرس برای چیه؟! اگه قراره شما یه استثنای به تمام معنا باشد که نامش دیرتر از همه میاد! وقت دستی بهش نمیدن! صدور ویزاش 10 هفته طول میکشه ! ..... خوب با این شانس احتمال داره بری اروپا ، اشتباهی به جای بن لادن توی فرودگاه بگیرنت دو هفته معطل شی، ممکنه دانشگاه مدرکتو گم کنه بیفتی سال دیگه و ..................

بازم میگم اون خیلیایی که جناب محسن فرمودن کسایی هستن که پاسپورت دارن..... خیلی ها هم تا رسیدن پذیرش نمیتونن وقت بگیرن! اما هر دو دسته کارشون درست شده تا امروز!

و اما شلوغی سفارت..... اواسط ژانویه به بعد وقتیه که سفارت تقریباً جز برای بهار کار دیگه ای نداره به اون صورت و شما هم اول آوریل احتمالاً باید آلمان باشید!!

ژانویه 15 روز + فوریه+15 روز مارچ = 8 هفته ! اینم حداکثر!! مشکل چیه الان؟

برای 15 ژانویه هم احتمالاً دوباره وقت آنلاین آزاد میشه.... نشد هم نامه رو میبرید حضوراً سفارت قطعاً وقت میده (اگه نداد ایمل دانشگاه صد در صد وقت براتون میتونه پیدا کنه)

آلمانی ها تا حدود زیادی راه میان با آدم خیلی نگران نباشید!!

آخ گفتی بد شانسی.....

مثلا همین الان دویچه ووله اعلام کرد دو تا توریست آلمانی تو تهران دستگیر شدن!

اما متمتیک جان من باید اول مارچ اونجا باشم نه اپریل

یک سوال دارم: اگه وقت بگیریم و کنسل کنیم باز هم تنبیه 6 ماه وقت ندادن شامل حالمون میشه؟
    ویرایش توسط oranus : October 11th, 2010 در ساعت 10:13 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)