صفحه 203 از 715 نخستنخست ... 103153193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213253303703 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,021 تا 2,030 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Mechanical Engineering / Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg

پیش فرض پاسخ : وقت گرفت از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط etii نمایش پست ها
    اره ، معمولا یکشنبه دوشنبه ها باز میشه ، ساعت 10 تا 4 یک ربع یه بار چک کن، مخصوصا 1 تا 1،30 و 3 تا 3،30
    ریسک نکنید، از ساعت 7:30 - 8 شروع کنید به چک کردن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفت از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

دوستان زودترين حالتي كه ميشه وقت گرفت كي هست؟ سه ماه قبل از تاريخ شروع كلاس ها؟ زودتر نميشه اگه مداركمون آماده باشه؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin212121 نمایش پست ها
    دوستان زودترين حالتي كه ميشه وقت گرفت كي هست؟ سه ماه قبل از تاريخ شروع كلاس ها؟ زودتر نميشه اگه مداركمون آماده باشه؟
    بچه ها تو وایبر Viber یه گروپ باز کردن که اگه باز شد وقت ها بهم خبر بدن! اگر کسی میخواد تو این گروپ باشه تا بهش خبر بدیم، به من پیغام خصوصی بده

Appointments are available from7th sep

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Digital Media , University of Bremen

وقت های جدید باز شده بچه ها برید رزرو کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Seanm نمایش پست ها
    وقت های جدید باز شده بچه ها برید رزرو کنید.
    من دوباره نرسیدم.
    آیا امکان داره تو این تاریخ هایی که از قبل رزرو شده جایی باز بشه؟ یعنی کسی کنسل کنه؟
    برای زمان بعدی یعنی بعد از ۱۱ sep کی دوباره باز می شه؟

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin212121 نمایش پست ها
    هر وقت مدارکتون آماده باشه می تونین برای ویزا اقدام کنین. من شش ماه قبل از شروع کلاسها وقت ملاقات داشتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Digital Media , University of Bremen

نقل قول نوشته اصلی توسط myName نمایش پست ها
    من دوباره نرسیدم.
    آیا امکان داره تو این تاریخ هایی که از قبل رزرو شده جایی باز بشه؟ یعنی کسی کنسل کنه؟
    برای زمان بعدی یعنی بعد از ۱۱ sep کی دوباره باز می شه؟
    احتمال هست که وقت های قبلی هم باز شه ، من خودم چندبار دیدم ، اما باید هر روز از 8 صبح تا 5 بعدازظهر هر 5 دقیقه یا 10 دقیقه سایت رو چک کنی !! منم همینجوری وقت گرفتم ، واسه خودم ساعت 3.30 بعدازطهر وقت ها باز شده بود واسه خانومم ساعت 8 صبح وقتا باز شدو گرفتم.
    برای زمانهای بعدی احتمالا هفته بعد باز میشه ، زمانهای قبل این دقیقا هفته ی پیش باز شده بود اما ساعت 3.30 بعدازظهر !!
    البته کار سفارت نه تاریخ خاص داره نه ساعت خاص ، به نظر من یک هفته هر روز چک کن ، صد در صد میتونی وقت بگیری.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام دوستان
    من 3شهریور یه وقت سفارت داشتم وامروزم تونستم یه وقت واسه 23 مرداد بگیرم اما پشیمون شدمو میخوام وقت امروز رو کنسل کنم.باید چیکار کنم؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط Atefe_165n نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 3شهریور یه وقت سفارت داشتم وامروزم تونستم یه وقت واسه 23 مرداد بگیرم اما پشیمون شدمو میخوام وقت امروز رو کنسل کنم.باید چیکار کنم؟
    توین کانتک فرم سایت سفارت دقیق بنویسید، کنسل میکنن.
    یا به visa-info@teheran.diplo.de ایمیل بزنید
    جفتش یکیه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)