صفحه 233 از 715 نخستنخست ... 133183223224225226227228229230231232233234235236237238239240241242243283333 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,321 تا 2,330 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام میشه لطفاً بگید چطور میشه توی گروه شما عضو شد ؟ من و همسرم پذیرش داریم اما از اونجایی که صبحها تا ساعت 4 بعدازظهر سرکاریم یه جورایی وقت گرفتن برامون مشکله تقریباً دو هفته اس که داریم مدام چک می کنیم اما نمی تونیم وقت بگیریم !!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام میشه لطفاً بگید چطور میشه توی گروه شما عضو شد ؟ من و همسرم پذیرش داریم اما از اونجایی که صبحها تا ساعت 4 بعدازظهر سرکاریم یه جورایی وقت گرفتن برامون مشکله تقریباً دو هفته اس که داریم مدام چک می کنیم اما نمی تونیم وقت بگیریم !!!!

Junior Member

سلام، من هم میخواستم وقت سفارت بگیرم
    لطفا اگه کسی دید وقتها باز شده اعلام کنه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

با سلام: برای چک کردن سایت و اینه ببینیم وقتا باز شدن یا نه، باید ساعات اداری اینکارو بکنیم؟یا اینکه روزهای خاصی داره؟ چون من هر روز از صب تا شب پای سیستمم!! ممنون از راهنمایی هاتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط mahban123 نمایش پست ها
    با سلام: برای چک کردن سایت و اینه ببینیم وقتا باز شدن یا نه، باید ساعات اداری اینکارو بکنیم؟یا اینکه روزهای خاصی داره؟ چون من هر روز از صب تا شب پای سیستمم!! ممنون از راهنمایی هاتون
    سلام بله تو ساعت کاریشون وقتای جدیدو باز می کنن. معمولا یکشنبه یا دوشنبه ها حدود 3 بعد از ظهر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    ویزا اصولا بین یک ماه تا دو ماه بعد از درخواست میاد، الانم که 4 ماه مونده به شروع ترم!! با چه حسابی فک میکنید دیر شده نمیدونم!
    من باید حداکثر تا 15 ژانویه اپلای کنم دیگه؟ تا اینکه تا 15 مارس تو بدترین حالت بتونم ویزا رو بگیرم. خوب الان تا 15 ژانویه یک ماه مونده که اونم همه وقتا پره!!
    هرچند من نمیدونم اون روزایی که نوشته شده
    Appointments for this day cant be booked
    به این معنیه که کسی واسه اون روز وقت نگرفته و بعداً سفارت اجازه ی رزرو کردنش رو می ده یا نه!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط minimalist نمایش پست ها
    من باید حداکثر تا 15 ژانویه اپلای کنم دیگه؟ تا اینکه تا 15 مارس تو بدترین حالت بتونم ویزا رو بگیرم. خوب الان تا 15 ژانویه یک ماه مونده که اونم همه وقتا پره!!
    هرچند من نمیدونم اون روزایی که نوشته شده
    Appointments for this day cant be booked
    به این معنیه که کسی واسه اون روز وقت نگرفته و بعداً سفارت اجازه ی رزرو کردنش رو می ده یا نه!
    مشخصه دیگه، تا یه تاریخی نوشته are taken یعنی گرفته شدهو از یه تاریخی نوشته cant be booked یعنی هنوز باز نشده. هفته بعد یکشنبه از 7 صبح چک کنید ایشالله باز میشن.

Junior Member

خوب! وقت سفارت 5 دقیقه پیش باز شد و من آخرین وقتی که باز بود (22 ژانویه) رو گرفتم, که تا اون موقع برسم و مدارکم رو از دانشگاه بگیرم و ترجمه کنم.
    کلاً انگار سفارت حوالی ساعت 3 وقتا رو باز می کنه, چون یه نفر دیگه هم تو همین تاپیک نزدیکای جولای نوشته بود که همین موقع ها باز شده بود.
    من که الان چک کردن همچنان باز بود.

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

دوستان وقت ها باز شده. 22 ژانویه هنوز جا داره
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

Junior Member

درستان عزیز سفارت آلمان از 18/1/2015 تا 21/1/2015 وقت سفارت رو باز کرده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)