صفحه 243 از 715 نخستنخست ... 143193233234235236237238239240241242243244245246247248249250251252253293343 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,421 تا 2,430 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramab نمایش پست ها
    ممنون دوست گرامی ولی تو سایت سفارت صراحتا گفته که امکان کنسل کردن نیست

"""از 14 فوریه 2012 (25 بهمن 1390) دیگر امکان باطل کردن وقت های گرفته شده نیست. به همین سبب لطفـا" دقت کنید که زمانی برای گرفتن وقت به سایت سفارت مراجعه نمایید که مطمئن هستید می توانید وقتی را که می گیرید، استفاده کنید و مدارک شما تا آن زمان کامل هستند. لطفا" همچنین دقت کنید که وقتی که برای ارایه مدارک دریافت ویزا می گیرید، باید حداکثر سه ماه پیش از تاریخ سفر شما باشد.""""""""

واسه همین نمیشه ریسک کرد به نظر من
    همه چیز که توی سایت سفارت نوشته شده، پس دیگه این فروم برای چی وجود داره؟
    برای تبادل اطلاعات و تجربه هایی که بصورت قانون یا نکته جای دیگه گفته نشده.
    دوستان درست میگن، وقت رو با ایمیل زدن میشه کنسل کرد و اون وقت به کس دیگری میرسه و شما راحت میتونید وقت بعدی رو بگیرید
    گرفتن وقت اضطراری تا 2 3 هفته پیش غیر ممکن بود و حالا هم به همه کس نمیدن، واقعا شانسیه، اگر به موقع و با پیش بینی اینکه پذیرشتون کی میاد و کی باید آلمان باشید وقت نگیرید 6 ماه عقب میفتید از برنامه ریزیتون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام دوستان
    من دچار یک مشکل عجیب شدم. نپرسین چجوری ولی دیروز یک نوبت گرفتم برای هشت مارس ،بعد از ایمیل تایید نیم ساعت بعد یک ایمیل دیگه هم که نوبت برای 12 مارس ثبت شده برام اومد!!!! و فاجعه بزرگ تر اینه که توی ایمیل اول شماره گذرنامه اشتباه بود و توی ایمیل دوم اسم پدرم به جای اسمم ثبت شده!!!

Junior Member

دوستان سلام. من یه وقت برای 5 مارچ گرفته بودم. ایا میتونم الان کنسل کنم یه نه باید حتما بذارم دو هفته مونده به این تاریخ؟؟
    یه سوال دیگه من ادرس میلی که باید ازشون بخوای نوبتتو کنسل کنم را هم نمی دونم؟ اگه میشه برام ادرسشو بگید خیلی سایت سفرتو گشتم ندیدم!!!

Junior Member pedramab آواتار ها

انشالا که وفت باز بشه بگیریم من که هر قدر سر میزنم سایت وقتها پر هستن یکشنبه هم هر چی رفتم باز نشد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط mojgandh نمایش پست ها
    دوستان سلام. من یه وقت برای 5 مارچ گرفته بودم. ایا میتونم الان کنسل کنم یه نه باید حتما بذارم دو هفته مونده به این تاریخ؟؟
    یه سوال دیگه من ادرس میلی که باید ازشون بخوای نوبتتو کنسل کنم را هم نمی دونم؟ اگه میشه برام ادرسشو بگید خیلی سایت سفرتو گشتم ندیدم!!!
    سلام دوست عزیز. بله الان هم می تونید کنسل کنید. ایمیل بخش ویزا توی سایت هست چطور ندیدید:
    visa-info@teheran.diplo.de

Junior Member

سلام دوستان من یه وقت گرفتم از سفارت اما به دلایلی میخوام عقب بندازمش الان هرچقد ایمیل میدم و بهشون میگم که آیا میشه برای من جابجا کنید ؟ جوابی نمیدن.چیکار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط khodayi نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه وقت گرفتم از سفارت اما به دلایلی میخوام عقب بندازمش الان هرچقد ایمیل میدم و بهشون میگم که آیا میشه برای من جابجا کنید ؟ جوابی نمیدن.چیکار کنم؟
    جابجا نمیشه شما باید کنسل کنید و دوباره مثل اول منتظر باشید و وقت بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cheeng نمایش پست ها
    جابجا نمیشه شما باید کنسل کنید و دوباره مثل اول منتظر باشید و وقت بگیرید.
    این احتمال هست که ممکنه در روزهایی که وقتا پرن,بازم باز شن و من بتونم وقت بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnaz84 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. بله الان هم می تونید کنسل کنید. ایمیل بخش ویزا توی سایت هست چطور ندیدید:
    visa-info@teheran.diplo.de
    اگه ایمیل بدیم و بگیم وقتمون رو کنسل کنن ایمیل خاصی از طرف سفارت واسه ما فرستاده میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط khodayi نمایش پست ها
    این احتمال هست که ممکنه در روزهایی که وقتا پرن,بازم باز شن و من بتونم وقت بگیرم؟
    بله احتمالش هست مثلا شما که کنسل کنید وقتتون باز میشه و یه نفر دیگه میتونه بگیره.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)