صفحه 270 از 715 نخستنخست ... 170220260261262263264265266267268269270271272273274275276277278279280320370 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,691 تا 2,700 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

این ایمیلی که نوشتم به دو زبان بود...اول آلمانی و بعد فارسی....
    برای شما هم همین ایمیل اومده؟
    با خانم زنگنه به چه شماره ای تماس بگیرم؟

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط khodakiii1374 نمایش پست ها
    ایمیلی که برای من اومد آلمانی بود. خب طبق این ایمیل شما باید اسکن پاسپورت و ... ایمیل کنید براشون تا ثبت شه.
    اگه میخواین مطمئن شید به خانوم زنگنه ایمیل بزنید مشخصاتتونو بش بدین ایشون میگن وقتتون رزرو شده یا نه.
    به چه آدرسی به خانم زنگنه ایمیل بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samimi11 نمایش پست ها
    به چه آدرسی به خانم زنگنه ایمیل بدم؟
    ku-100@tehe.diplo.de

Junior Member ftn آواتار ها

سلام

دوستان من به تازگی یه وقت (26 می) برای ویزای دانشجویی گرفته بودم، الان میخوام reschedule یا کنسلش کنم (الان چک کردم فعلا وقتی باز نیست). چطور باید این کار رو بکنم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط ftn نمایش پست ها
    سلام

دوستان من به تازگی یه وقت (26 می) برای ویزای دانشجویی گرفته بودم، الان میخوام reschedule یا کنسلش کنم (الان چک کردم فعلا وقتی باز نیست). چطور باید این کار رو بکنم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
    وقت رو عوض نکن داستان میشه. سفارت گیر نمیده اگه اون لحظه نامه پذیرش نداشته باشی. فقط یه نامه از دانشگاه یا اونی اسیست نشون بده که برای پذیرش اقدام کردی. بعد از مصاحبه پذیرش که اومد نامه رو ببر باجه نقص مدارک تحویل بده.

Junior Member ftn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط merkava نمایش پست ها
    وقت رو عوض نکن داستان میشه. سفارت گیر نمیده اگه اون لحظه نامه پذیرش نداشته باشی. فقط یه نامه از دانشگاه یا اونی اسیست نشون بده که برای پذیرش اقدام کردی. بعد از مصاحبه پذیرش که اومد نامه رو ببر باجه نقص مدارک تحویل بده.
    خیلی ممنون از جوابتون. من نامه ی پذیرش دو ماهی میشه که دستم رسیده! ولی مسئله چیز دیگه ای هست، راستش برای یک سفارت دیگه وقت دارم که خیلی برام مهمتر هست.
    خواهشا بگید چطور میتونم کنسلش کنم، الان 10 روز مونده به وقت مصاحبه و در صورتی که دیر کنسل کنم، محروم میشم.

Junior Member

سلام چرا نمیشه وقت گرفت؟مشکل سایتشون بر طرف نشده؟راه دیگه ای هست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Iran U of Science & Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط masimaso نمایش پست ها
    سلام چرا نمیشه وقت گرفت؟مشکل سایتشون بر طرف نشده؟راه دیگه ای هست؟

سایت مشکلی نداره دوست عزیز. الان وقتی باز نیست که بتونید رزرو کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rokaal نمایش پست ها
    سایت مشکلی نداره دوست عزیز. الان وقتی باز نیست که بتونید رزرو کنید.
    ولی تو خود سایت ی توضیحاتی درباره اختلال تو سیستمشون نوشته.از کجا میشه فهمید تا چه روزهایی پر شده؟ در ضمن کی باز میشه؟ممنون از لطفتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Iran U of Science & Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط masimaso نمایش پست ها
    ولی تو خود سایت ی توضیحاتی درباره اختلال تو سیستمشون نوشته.از کجا میشه فهمید تا چه روزهایی پر شده؟ در ضمن کی باز میشه؟ممنون از لطفتون
    زمان مشخصی نداره. پیشنهاد می کنم زحمت بکشید صفحات قبل رو مطالعه کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)