صفحه 362 از 715 نخستنخست ... 262312352353354355356357358359360361362363364365366367368369370371372412462 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,611 تا 3,620 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام
    مگه میشه جابجا کرد؟

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

دوستان من دانشجوی دکتری هستم و میخوا فرصت مطالعاتی برم. موقع انتخاب وقت ، اشتباها به جای ویزای متخصص مهمان از بخش ویزای بلند مدت دانشجویی، گزینه ویزای دانشجویی رو زدم.
    الان هر چی به ایمیل visa-info@ teheran.diplo.de ایمیل میزنم جوابی دریافت نمی کنم. استرس دارم که روز مصاحبه گیر بدن!!

دیگه نمی دونم چیکار کنم!! کسی می تونه راهنمائیم کنه؟

دوستان کسی اطلاعی داره که برای وقت سفارت میشه از سفارت آلمان توی کشور های دیگه مثل ارمنستان یا ترکیه اقدام کرد؟

نه نمیشه از کشور دیگه اقدام کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in Mechatronic Engineering - Politecnico di Torino

نقل قول نوشته اصلی توسط pardisjavaheri نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاعی داره که برای وقت سفارت میشه از سفارت آلمان توی کشور های دیگه مثل ارمنستان یا ترکیه اقدام کرد؟
    تنها در صورتیکه اقامت بلند مدت این کشورها رو داشته باشین میتونین از اونجا اقدام کنین

سه روزه جواب پذیرش من اومده ، همون لحظه ایمیل زدم بخش فرهنگی درخواست وقت کنم ، فردا صبحش زنگ زدن گفتن بخش فرهنگی الان کاری نمیتونه بکنه ، فقط از طریق سایت اقدام کنید. پرسیدم نمیشه از کشور دیگه اقدام کرد گفت مگه اقامت اونجا رو داشته باشی . پرسیدم، اگه تو اون تاریخ سایت به علت تقاضای زیاد داون بشه چی ؟ گفتن نمیدونیم. پرسیدم مگه نمیدونن تو این مقطع از سال درخواست زیاد میشه . چرا راه حل نمیدن ؟ بازم گفت نمیدونیم . ما بخش فرهنگی هستیم . عجیبه این رفتار سفارت!

Junior Member

سلام دوستان
    من نامه پذیرش دکترام هنوز نیومده و واقعیتش نمیدونم کی میاد. با استاد هم تماس گرفتم ولی هنوز جواب نداده. حالا با توجه به اینکه فردا وقت رزرو مصاحبه هستش، به نظر شما آیا می تونم وقت مصاحب بگیرم حداکثر برای آخر سپتامبر؟ اگه نامه پذیرشم تا اون موقع نیاد، آیاد می تونم تاریخ مصاحبم رو کنسل کنم و وقت مصاحبه دیگه بگیرم؟
    ممنون

Junior Member

سلام به دوستان
    آقا اینیکه تو سایت نوشته برا هر نفر یک وقت مصاحبه باید بگیریم، یعنی من برای خودم یک وقت و برا خانومم یک وقت بگیرم؟
    ممنون

سلام دوستان
    من امروز زنگ زدم به سه تا دفتر بيمه. بهشون گفتم من واسه ١١ هم كه وقتا داره باز ميشه يه وقت مصاحبه ميخوام. همشون هم گفتن اوكي مشكلي نداره وقتو براتون ميگيريم. ميگفتم چه خوب باشه پس يه وقت دانشجويي براي من بگيرين من بايد اكتبر آلمان باشم. همين كه ميگفتم وقتم دانشجويي يه هويي همشون ميگفتن نه نه نه وقت دانشجويي ما نميگيريم. شينگن بخواي مشكلي نداره ولي دانشجويي نه. گفتم وااا چراااا؟ ميگفتن دانشجويي رو سايت اروور ميده نميشه وقت گرفت!! خودتون بايد وقت بگيريد...
    گفتم يعني هيچ جا هيچ جوري نميشه وقت گرفت؟؟؟ ميگفتن نه متاسفيم!!!!!! دوستان فقط بگم كه داره درحق ماها اجحاف ميشه... اگر فردا راحت وقتا باز شد كه هيچي اگر دوباره به مشكل خورديم خواهشاً بياين يه همفكري كنيم... تا دير نشده...
    ویرایش توسط saranr : August 1st, 2015 در ساعت 11:15 AM

Junior Member saba22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business Management- University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط saranr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز زنگ زدم به سه تا دفتر بيمه. بهشون گفتم من واسه ١١ هم كه وقتا داره باز ميشه يه وقت مصاحبه ميخوام. همشون هم گفتن اوكي مشكلي نداره وقتو براتون ميگيريم. ميگفتم چه خوب باشه پس يه وقت دانشجويي براي من بگيرين من بايد اكتبر آلمان باشم. همين كه ميگفتم وقتم دانشجويي يه هويي همشون ميگفتن نه نه نه وقت دانشجويي ما نميگيريم. شينگن بخواي مشكلي نداره ولي دانشجويي نه. گفتم وااا چراااا؟ ميگفتن دانشجويي رو سايت ارووو ميده نميشه وقت گرفت!! خودتون بايد بگيريد...
    گفتم يعني هيچ جا هيچ جوري نميشه وقت گرفت؟؟؟ ميگفتن نه متاسفيم!!!!!! دوستان فقط بگم كه داره درحق ماها اجحاف ميشه... اگر فردا راحت وقتا باز شد كه هيچي اگر دوباره به مشكل خورديم خواهشاً بياين يه همفكري كنيم... تا دير نشده...
    حتما... فقط یک سوال، شما نامه رسمی پذیرشتون را دانشگاه براتون پست کرده یا اسکنشو فرستاده؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)