صفحه 365 از 715 نخستنخست ... 265315355356357358359360361362363364365366367368369370371372373374375415465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,641 تا 3,650 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

توجه
    نکته مهم درباره رزرو وقت مصاحبه!!!
    وقت های مصاحبه چندین بار در طول هفته در فواصل زمانی نامشخص آزاد می گردد. در این زمان ها، وقت هایی برای ماه سپتامبر قابل رزرو است. به علت تقاضای زیاد ممکن است وقت های مصاحبه در کوتاه ترین زمان اشغال شوند. درصورتی که زمان کوتاهی پس از آزاد شدن، همه ی وقت های مصاحبه رزرو شده باشند، باید منتظر آزاد شدن وقت در سری آینده بمانید. لطفا دراین فاصله از تقاضا برای وقت مصاحبه خوداری نمایید.
    لطفا توجه داشته باشید که رزرو وقت مصاحبه از طریق وبسایت سفارت رایگان است و می توانید آن را از طریق رایانه شخصی انجام دهید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شهرسازی دانشگاه شیراز

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت اضطراری از سفارت

دوستان من امروز از سفارت وقت ویزای دانشجویی گرفتم بعد هم به همون ایمیلی که تو سایت بود اسکن پاسپورت و تاریخ مصاحبم رو میل کردم ولی ایمیل تایید دیگه ای واسم نیومده کسی در جریان هست باید دوباره ایمیلی بیاد یا نه؟

سلام
    دوستانی که دیروز وقت رزرو کردن (ویزای دانشجویی)، ایمیل تایید از terminbuchung واسشون اومد بعد ارسال پاسپورت یا نه؟ واسه من که هنوزم نیومده! چیکار کنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaei69 نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که دیروز وقت رزرو کردن (ویزای دانشجویی)، ایمیل تایید از terminbuchung واسشون اومد بعد ارسال پاسپورت یا نه؟ واسه من که هنوزم نیومده! چیکار کنیم؟
    سلام. من هم دیروز فرستادم و هم دوباره همون ایمیل رو امروز براشون فرستادم اما برای من هم جواب نیومد. نگران بودم ولی حالا که می بینم برای بقیه هم نیومده یه کم خیالم راحت شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaei69 نمایش پست ها
    اگه ایمیلی اومد ممنون میشم همینجا خبر بدین.مرسی
    من هفته پیش که سایت باز شد وقت گرفتم اما بعد ارسال اسکن پاسپورتم ایمیل تایید دریافت نکردم. بعد از پرس و جو فهمیدم این مشکل برا چند نفر معدود قبلنا اتفاق افتاده و مشکلی نبوده. فقط ایمیل ثبت وقت و ارسال اسکن پاسپورت رو با تاریخش پرینت بگیرید. مشکل از سیستمشونه نگران نباشید. جایی هم نگفتن ایمیل تایید رو باید حتما دریافت کنیم. دو تا از آشناها برا ویزا توریستی ایمیل تاییدو دریافت نکردن هیچ مشکلی برا وقتشون پیش نیمده.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1991 نمایش پست ها
    من هفته پیش که سایت باز شد وقت گرفتم اما بعد ارسال اسکن پاسپورتم ایمیل تایید دریافت نکردم. بعد از پرس و جو فهمیدم این مشکل برا چند نفر معدود قبلنا اتفاق افتاده و مشکلی نبوده. فقط ایمیل ثبت وقت و ارسال اسکن پاسپورت رو با تاریخش پرینت بگیرید. مشکل از سیستمشونه نگران نباشید. جایی هم نگفتن ایمیل تایید رو باید حتما دریافت کنیم. دو تا از آشناها برا ویزا توریستی ایمیل تاییدو دریافت نکردن هیچ مشکلی برا وقتشون پیش نیمده.
    ممنون دوست عزیز
    آخه من باید اول دسامبر دانشگاه باشم و یک ماهه درگیر این وقت گرفتن مسخرم، گفتم کنسل نشه یوقتی (کنسلم بشه خبر نمیدن)!

Junior Member

سلام بچه ها م
    من الان سایت سفارتو چک کردم این پیغام و دیدم
    You can book an appointment between 19.09.2015 and 27.09.2015 . ​دیروز دوباره وقتا باز شده یعنی ؟؟؟

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط mary28 نمایش پست ها
    سلام بچه ها م
    من الان سایت سفارتو چک کردم این پیغام و دیدم
    You can book an appointment between 19.09.2015 and 27.09.2015 . ​دیروز دوباره وقتا باز شده یعنی ؟؟؟
    دوست عزیز،
    بله، این پیام به شما اطلاع میده که بین نوزده و بیست و هفتم سپتامبر میتونید وقت بگیری. البته وقتا تو همون روز اول و همون دو ساعت اول سریعا پر میشن و شما باید تو یه ساعت اول وقت مورد نظر رو رزرو کنین.
    موفق باشین.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Junior Member

پیش فرض وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    دوست عزیز،
    بله، این پیام به شما اطلاع میده که بین نوزده و بیست و هفتم سپتامبر میتونید وقت بگیری. البته وقتا تو همون روز اول و همون دو ساعت اول سریعا پر میشن و شما باید تو یه ساعت اول وقت مورد نظر رو رزرو کنین.
    موفق باشین.
    سلام
    ببخشید اینکه گفتید این معنیش اینه که بین 19 تا 27 ام می تونیم وقت بگیریم یعنی توی این بازه وقت باز می شه برای یه زمان دیرتر یا از الان به صورت تصادفی وقت باز می شه برای این بازه؟ بعد آیا می دونید احیانا این وقت کاملا تصادفیه یا اکثرا همون یکشنبه ها باز می شه؟

خیلی ممنون از کمکتون

سلام

من 26 آگوست برای ویزای دانشجویی (پذیرش دکتری دارم) 23 سپتامبر وقت رزرو کردم، بعد از اتمام مراحل ثبت نام، یه پیغام تو صفحش مبنی بر رزرو وقت با شماره پاسپورت من نشون داد و همین متن به ایمیلم هم اومد. بعد از ارسال عکس پاس به terminbuchung ایمیل یا پاسخ اتوماتیکی که نشون دهنده ی دریافت مدارکه واسم نیومد. تا جایی که اطلاع دارم قبلا ایمیل میومد (2بار به terminbuchung فرستادم و یبارم به visa-info میل زدم و جریانو توضیح دادم). حالا سوالم اینه، وقت من رزرو شده؟ کنسل نشه یوقت؟

این مشکل نیومدن ایمیل تایید واسه عکس پاسپورت از سیستم خودشونه پس؟ وقتمون سرجاشه و کنسل نشده یعنی؟ چجوری میشه اطمینان پیدا کرد از این قضیه؟ واقعا نمیدونم دوباره وقت رزرو کنم یا نه! دوستان هم که جوابی نمیدن!!

مرسی ممنون میشم راهنماییم کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)