صفحه 402 از 715 نخستنخست ... 302352392393394395396397398399400401402403404405406407408409410411412452502 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,011 تا 4,020 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

اقا این مسخره بازی وقت گرفتن چیه دیگه
    بیایید یک نامه دست جمعی بفرستیم دکتر ظریف مشکل حل کنه. ایشون با وزیرخارجه آلمان رفیقه با یک تلفن حل میشه

یعنی چی آخه ملت این همه اذیت می شیم تا کی باید از این دردسرهای مسخره کشید. هرکس به فکر خودشه کاش یه بار دست جمعی مشکل حل کنیم!
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط sabiotechnolog نمایش پست ها
    سلام. دوستان عزیز می خواستم بدونم آیا با این ویزای اقامتی آلمان می شه به غیر از آلمان به کشور های دیگه عضو شسنگن هم رفت؟ آیا مثل ویزای شینگنه یا فقط جهت اقامت در آلمان هست؟ ویزای پیوستن به همسر چطور؟ مشلا همسر من با اون ویزا امکان سفر به کشور اروپایی دیگه رو داره؟ سپاس گزارم
    بله, من شخصا باویزای آلمان به کشورهای همسایه هم سفر کردم. فک میکنم به همه کشورهای عضو شنگن میشه سفر کرد.

ای خدااااااا من بازم نتونستم وقت بگیرم...فرم رو پر کردم تا تایید رو زدم وقتها پر شده بودآخه چیکار باید بکنیییییم؟؟؟؟

Junior Member

سلام من امروز بعد از يك ماه و نيم تونستم وقت بگيرم
    به خاطر اينكه اطلاعات از قبل ذخيره شده بود و من فقط با به كليد تب اونارو دوباره انتخاب كردم و ظرف ده ثانيه فرم رو سابميت كردم خودمم باورم نميشد كه تونستم بالاخره وقت بگيرم اين هفته هم اگر نميشد تصميم داشتم ٥٥٠ بدم به يه دفتر بيمه كه قبلا دوستم ازش وقت گرفته بود ولي خيلي زور داره اين همه پول دادن و الان خيلي شانس اوردم
    در هرصورت ريسك نكنيد و اگر از ددلاينتون ميگذره و مجبوريد بايد به همين دفتراي بيمه بسپاريد . واقعا خيلي سيستم وقت دهيشون افتضاحه و من كلي استرس كشيدم سر همين وقت گرفتن ساده حالا هم كه نوبت انتظار ويزا ميرسه واين استرس ها ادامه داره ...

وقت گرفتن در بعضی از فصول سال خیلی دشوار هست الان هم چون به تعطیلات عید نزدیک می شویم درخواست بالا هست و وقت گرفتن عملا غیر ممکن هست .خود من اردیبهشت سال آینده قصد مسافرت دارم ولی اول بهمن اقدام کردم و برای 15 بهمن وقت گرفتم .دوستان توجه داشته باشند همیشه اول وقت بگیرید و بعد برای سفر برنامه ریزی کنند.

Junior Member

سلام دوستان .
    پدر و مادر من دعوتنامه دارند برای المان و اسم هر دو نفر در یک دعوتنامه نوشته شده و هردو میخواهند با هم در یک تاریخ ویزا بگیرند و به المان بروند . ایا باید هر کدام جدا وقت بگیرند از سفارت یا اینکه هر دو می توانند با یک وقت سفارت ویزا بگیرند .
    گذرنامه هاشون جداست و با هم نیست البته . یعنی پاسپورت مادرم با پاسپورت پدرم نیست . ایا کسی تجربه ای داشته در این مورد ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط masud2 نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    پدر و مادر من دعوتنامه دارند برای المان و اسم هر دو نفر در یک دعوتنامه نوشته شده و هردو میخواهند با هم در یک تاریخ ویزا بگیرند و به المان بروند . ایا باید هر کدام جدا وقت بگیرند از سفارت یا اینکه هر دو می توانند با یک وقت سفارت ویزا بگیرند .
    گذرنامه هاشون جداست و با هم نیست البته . یعنی پاسپورت مادرم با پاسپورت پدرم نیست . ایا کسی تجربه ای داشته در این مورد ؟
    من فکر میکنم یک وقت کافیه تجربه ی مستقیم نداشتم ولی ازونجا که تو سفارت مادر پدر ها با هم دیگه و همزمان مصاحبه میکردن احتمالا همین طوره

نقل قول نوشته اصلی توسط masud2 نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    باید هر 2 وقت جداگانه بگیرند.پدر و مادر من هم یک دعوتنامه داشتند و وقت جداگانه گرفتند و مشکل این هست که احتمال اینکه بتوانید برای هر 2 در یک روز مشخص وقت بگیرید تقریبا محال هست .وقت پدر و مادر من 2 روز با هم فاصله داشتند.فقط توجه داشته باشید که دعوت نامه به اسم هر کسی که هست باید در روز مراجعه به سفارت اصل دعوتنامه را ارئه بدهد و شخص دوم هم کپی دعوتنامه.اگر پدر و مادر شما هر سال میان پیشنهاد می کنم اینبار درخواست ویزای مولتی بدهند هر سال نیاز به دعوتنامه و وقت و باقی ماجرا نباشد.

سلام
    من دارم واسه گرفتن وقت وبزای دانشجویی اقدام می کنم.
    سه هفته هس که دارم تلاش می کنم، هفته اول که وقت ها پر شد سریع.
    این هفته و هفته قبل این ارور رو داد
    This entry need to be unique.a different appointment with the same entry was already booked
    این ارور ینی یه نفر قبلا رزرو کرده چون دوستام هم کمکم هستن ولی واسه همشون این پیغام رو میده،من شنیدم اگه یه نفر واست رزرو کنه کسی دیگه ای نمیتونه رزرو کنه
    در حالی که هیچکدوممون موفق نشدیم رزرو کنیم و هیچ ایمیلی هم از طرف سفارت واسه من نیومده.
    به نظرتون مشکل چیه چون هیچ راه ارتباطی هم با سفارت نیس
    باید چکار کنم؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_3181 نمایش پست ها
    سلام
    من دارم واسه گرفتن وقت وبزای دانشجویی اقدام می کنم.
    سه هفته هس که دارم تلاش می کنم، هفته اول که وقت ها پر شد سریع.
    این هفته و هفته قبل این ارور رو داد
    This entry need to be unique.a different appointment with the same entry was already booked
    این ارور ینی یه نفر قبلا رزرو کرده چون دوستام هم کمکم هستن ولی واسه همشون این پیغام رو میده،من شنیدم اگه یه نفر واست رزرو کنه کسی دیگه ای نمیتونه رزرو کنه
    در حالی که هیچکدوممون موفق نشدیم رزرو کنیم و هیچ ایمیلی هم از طرف سفارت واسه من نیومده.
    به نظرتون مشکل چیه چون هیچ راه ارتباطی هم با سفارت نیس
    باید چکار کنم؟؟؟
    هیچکار دادین یه نفر قبلاً رزرو کرده باید ببینین تاییدیه به کدوم ایمیل رفته در غیر این صورت تا چند ماه نمیتونید بوک کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)