صفحه 412 از 715 نخستنخست ... 312362402403404405406407408409410411412413414415416417418419420421422462512 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,111 تا 4,120 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Member aremanamdige آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSCE - TUM

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

این منظورش چیه؟ چی باید ببریم؟
    Bitte bringen Sie zu Ihrem Termin unbedingt zwei ausgefüllte Exemplare des Antragsformulars auf Aufenthaltserlaubnis mit.

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

من دیروز با یک مشکل عجیبی رو به رو شدم. کادرهای کد (کپچاها) بعد از رفرش کردن به صورت یک مستطیل سیاه که هیچ چیز داخلش معلوم نبود نشون داده میشدن و هر چقدر رفرش میکردم بازم همون جوری بود. کسی تا حالا با همچین مورد مشابهی مواجه نشده یا راه حلی براش نداره؟

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rosita_z نمایش پست ها
    من دیروز با یک مشکل عجیبی رو به رو شدم. کادرهای کد (کپچاها) بعد از رفرش کردن به صورت یک مستطیل سیاه که هیچ چیز داخلش معلوم نبود نشون داده میشدن و هر چقدر رفرش میکردم بازم همون جوری بود. کسی تا حالا با همچین مورد مشابهی مواجه نشده یا راه حلی براش نداره؟
    مشکل نرم افزاری بود. برای من هم چند بازی اونطوری شد. فک کنم وقتی بار سایت رفت بالا یک بازه کوتاهی اینطوری شد. بعد از چند بار ریفرش درست شد برا من.

نقل قول نوشته اصلی توسط rosita_z نمایش پست ها
    منم مواجه شدم مرورگر رو عوض کردم اوکی شد

Junior Member

من 8 می برای ویزای شنگن اقدام کردم. به یه مشکل عجیبی بر خوردم که برام جای سوال بود که آیا برای سایرین هم این مشکل اتفاق افتاده یا نه، و اگر اتفاق افتاده چکار کردن.
    من با دو تا اینترنت و 4 تا لپ تاپ میخواستم وقت بگیرم، طبق راهنمایی های دوستان هم از 2 دقیقه قبل وارد سایت شدم و هر 15 ثانیه رفرش میکردم صفحه رو.
    ولی تا ساعت 2:40 وقتی رو ندیدم و هیچ تغییری تو صفحه اول ایجاد نشد، بعدش هم که وقتها ظاهر شد، تو هیچ کدومشون نمیتونستم برم، با اینکه به نظر جای خای داشتن.
    فقط یک دفعه تونستم وارد بشم و همه اطلاعاتم رو ثبت کنم، اون دفعه هم کپچای آخر رو هر کاری که کردم ظاهر نشد.
    کسی ایده ای داره که به چه دلیل این مشکل برای من پیش اومده؟ آیا فقط بخاطر شلوغی سایته، یا دلیل دیگه ای هست؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییاتون

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya85 نمایش پست ها
    من 8 می برای ویزای شنگن اقدام کردم. به یه مشکل عجیبی بر خوردم که برام جای سوال بود که آیا برای سایرین هم این مشکل اتفاق افتاده یا نه، و اگر اتفاق افتاده چکار کردن.
    من با دو تا اینترنت و 4 تا لپ تاپ میخواستم وقت بگیرم، طبق راهنمایی های دوستان هم از 2 دقیقه قبل وارد سایت شدم و هر 15 ثانیه رفرش میکردم صفحه رو.
    ولی تا ساعت 2:40 وقتی رو ندیدم و هیچ تغییری تو صفحه اول ایجاد نشد، بعدش هم که وقتها ظاهر شد، تو هیچ کدومشون نمیتونستم برم، با اینکه به نظر جای خای داشتن.
    فقط یک دفعه تونستم وارد بشم و همه اطلاعاتم رو ثبت کنم، اون دفعه هم کپچای آخر رو هر کاری که کردم ظاهر نشد.
    کسی ایده ای داره که به چه دلیل این مشکل برای من پیش اومده؟ آیا فقط بخاطر شلوغی سایته، یا دلیل دیگه ای هست؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییاتون
    به خاطر شلوغی سایت و کمی اشکالات فنی طراحی سایتشون هست. برا بقیه هم همینه فک کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوش مصنوعی علم و صنعت

دوستان من سوالم درباره ویزای اینترنشیپه.
    من با یه نفر توی TUM صحبت کردم، گفت یه پروژه داریم توی یه شرکت،اینترنشیپمون ربطی به TUM نداره. الان من برای اینترنشیپه ۵ ماهه باید ویزای کاری(employment/blue card) بگیرم؟یا student?
    کلا هم موقعیت خارج آلمان نداشتن، میگه من باید بگم چی لازم دارم. لطفا کمک کنید برای چه ویزایی باید وقت بگیرم؟
    ممنون

دوستان سلام. یک سوال امروز من تونستم برم و وقت رو انتخاب کنم اما وقتی اطلاعات رو وارد میکردم و سابمیت رو میزدم ارور میدید. به نظرتون وقت تونستم بگیرم؟ ایمیلش کی میاد؟

Junior Member

من همین الان (دوشنبه 27 اردیبهشت، ساعت 20:23) موفق به گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی شدم در حالی که سایت گفته بود فردا باز میشه. بچه ها حتما مرتب چک کنید وقت ها این طوری هم باز می شوند. البته به این موضوع در سایت هم اشاره شده. الان هم هنوز باید برای آخر می وقت باشه....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mandana_860 نمایش پست ها
    دوستان سلام. یک سوال امروز من تونستم برم و وقت رو انتخاب کنم اما وقتی اطلاعات رو وارد میکردم و سابمیت رو میزدم ارور میدید. به نظرتون وقت تونستم بگیرم؟ ایمیلش کی میاد؟
    بعد از زدن دکمه تایید ، صفحه جدیدی نشان داده می شود که شامل شماره ویزای شماست . اما به دلیل شلوغی سایت معمولا یک صفحه خالی می آید که در url کلمه thanks را می بینید. بعد از نیم ساعت یک ایمیل تایید ارسال میگردد .
    ضمنا اگر کسی برای گرفتن وقت سفارت برای ویزای شنگن کمک خواست به من پیغام خصوصی ارسال کند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)