صفحه 415 از 715 نخستنخست ... 315365405406407408409410411412413414415416417418419420421422423424425465515 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,141 تا 4,150 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Banned

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

من برای خودم و رفیقم وقت گرفتم سرعت عمل مهمه و اینکه قبلش تاریخ و حدس بزنید زمان تصمیم گیری محدوده عملا وقت آنچنانی برای فکر کردن نیست دوستان اگر بخوان میتونم راهنمایی کنم

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط Hitman908 نمایش پست ها
    من برای خودم و رفیقم وقت گرفتم سرعت عمل مهمه و اینکه قبلش تاریخ و حدس بزنید زمان تصمیم گیری محدوده عملا وقت آنچنانی برای فکر کردن نیست دوستان اگر بخوان میتونم راهنمایی کنم
    خوب دوست گرامی
    این دقیقا یعنی چی!!!؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA at WKU

این سیستم خودش یه لاتاریه! هی ریفرش کنی تا بلکه شانست بگیره صفحه لود بشه. بازم شانس بیاری کد CAPTCHA خوانا باشه!

سلام دوستان. من میخوام اول آگوست آلمان باشم.ویزای شنگن میخوام. دو هفته اس سعی کردم از سیستم آنلاین وقت مصاحبه بگبرم موفق نشدم. قضیه چیه؟ کسی جایی رو میشناسه وقت سفارت بگبرن؟کشورهای اطراف چطور؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش نمایش پست ها
    این سیستم خودش یه لاتاریه! هی ریفرش کنی تا بلکه شانست بگیره صفحه لود بشه. بازم شانس بیاری کد CAPTCHA خوانا باشه!
    ینی چی که هی رفرش کنیم؟

Junior Member

سلام
    من دیروز خیلی تلاش کردم وقت بگیرم. چند بار هم اطلاعاتمو وارد کردن ولی موقع سابمیت کردن یا پیام سرور بیزی می یومد و یا رانگ کپچا. می خوام اول اگوست اونجا باشم با شینگن توریستی.
    چند هفته ی دیگه وقت دارم خودم ترای کنم؟
    از کی به بعد بسپرم به اژانس؟ کجا؟ مزنه چند و چه قدر تضمینیه؟

Junior Member

دوستان من دیروز بالاخره موفق شدم وقت سفارت بگیرم. اینجا تجربه ام رو می گم شاید به دردتودن بخوره.

من قبلش با چند تا مرورگر مختلف (کروم٬ فایرفاکس و سافاری) امتحان کردم و نهایتاً تونستم از طریق کروم وقت بگیرم.

مشکل من هم دقیقاً مثل بقیه بود با این که سرعت اینترنت من ۴ مگه ولی باز هم می نوشت که سرور داون شده یا مشغوله دوباره امتحان کنید. من قبل از ساعت دو وارد بخش تعیین وقت سایت شدم. رسیدم به کپچا (همون کد امنیتی که باید وارد کنیم) کد رو وارد کردم

وقتی ساعت دو شد اینتر رو زدم. طبق انتظار سرور داون شد. از این جا به بعد هون صفحه رو فقط ریفرش می‌کردم. تا دوباره اون کپچا می آمد بعد وارد می کردم و ... این پروسه چند بار تکرار شد تا این که تونستم وقت‌هایی که آزاد هستن رو ببینم . یکی از وقت ها رو انتخاب کردم٬ اطلاعاتم رو وارد کردم وقتی اوکی زدم دوباره سایت داون شد. و دوباره رفرش ... بعد از مدتی دوباره همون صفحه‌ی تعیین وقت باز شد که اطلاعاتم توش نوشته شده بود و دیگه لازم نبود دوباره اطلاعاتم رو توی اون فرم وارد کنم من هم بالافاصله اوکی رو زدم و یه صفحه‌ی سفید نشون داد. یعنی به من نگفت که شما موفق شدید یا هر چیز دیگه ای اما حدود نیم ساعت بعدش ایمیل اتوماتیک از سفارت اومد که نشون می داد من تونستم وقت بگیرم.

ساعت ۲ بعدازظهر وقت ها باز شد اما من ساعت ۶ تونستم وقت بگیرم. یعنی ۴ ساعت این کار رو مکرراً انجام دادم. تازه اون موقع هم هنوز یه سری وقت‌ها آزاد بودن. با این حال ممکن شرایط یه جور دیگه پیش بیاد چون دفعه‌ی پیش که می‌خواستم وقت بگیرم همه‌ی وقت‌ها ساعت ۳/۵ تموم شده بود و نتونستم وقتی بگیرم. البته دفعه‌ی پیش به این شکل نرفتم و اشتباهآً پروسه رو از اول شروع می کردم ولی این سری فقط همون صفحه رو رفرش کردم که بالاخره جواب داد.

امیدوارم این روش کمکتون کنه و شما هم بتونید وقت بگیرید.

Junior Member

بچه ها پس چرا سایت وقت گرفتن کار نمیکنه فعال نیست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

من همین الان پشت سیستم هستم ،‌ و وقت گرفتم برای کسی ،‌شما هم اگر میخواین اطلاعاتتون رو پیام خصوصی بدید براتون امتحان کنم
    اگر نمی ترسیدی چکار می کردی ؟ این سوالی است که باید همواره در لحظه ی انتخاب از خودتون بپرسید .
    آنچه که از آن می ترسید ، هرگز به آن بدی که تصور می کنید نیست !
    ترس را پشت سر بگذار تا بتوانی احساس آزادی کنی !

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

دوستان من برای وقت مصاحبه گرفتن تقریبا دو ماه در گیر بودم و تو این دو ماه خیلی از رمز و راز های این کار رو یاد گرفتم . در کل منظورم اینه که قلق داره و باید اولش چند باری تجربه ی نا موفق داشته باشی و بعدش پی ببری کجا ها رو داری اشتباه میکنی و اصلاح کنی .
    اگر دوستانی که خیلی عجله دارند و خیلی حیاتیه براشون . من میتونم کمکشون کنم . ( پیام خصوصی بدید ) . چون دقیقا در حال حاضر من تو خونه نشستم و منتظر اومدن ویزام هستم .
    ویرایش توسط omid2015 : June 26th, 2016 در ساعت 11:35 AM دلیل: نظم
    اگر نمی ترسیدی چکار می کردی ؟ این سوالی است که باید همواره در لحظه ی انتخاب از خودتون بپرسید .
    آنچه که از آن می ترسید ، هرگز به آن بدی که تصور می کنید نیست !
    ترس را پشت سر بگذار تا بتوانی احساس آزادی کنی !

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)