صفحه 439 از 715 نخستنخست ... 339389429430431432433434435436437438439440441442443444445446447448449489539 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,381 تا 4,390 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام کسی نسخه انگلیسی اون صفحه ای که باید مشخصات رو توش نوشت داره؟ آلمانیش هست اما انگلیسیش اگه باشه بهتره.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Systems Engineering

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط mapply2015 نمایش پست ها
    با سلام
    آیا از دوستان کسی میدونه که برای وقت گرفتن ویزای پیوست به خانواده چه اطلاعاتی رو توی سایت می خواد؟
    اگر کسی عکس از اون صفحه گرفته ممنون میشم اینجا قرار بده.
    این صفحه پیوست به خانواده هست: (فقط اون گزینهٔ انتخابی موقع عکس گرفتن باز نبود. ۳ تا گزینه داشت به ترتیب: Refugee Reunion و Family Reunion گزینه اول و دوم بودن. گزینه سوم رو ندیدم!)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of konstanz-sports science

نقل قول نوشته اصلی توسط signal89 نمایش پست ها
    این صفحه پیوست به خانواده هست: (فقط اون گزینهٔ انتخابی موقع عکس گرفتن باز نبود. ۳ تا گزینه داشت به ترتیب: Refugee Reunion و Family Reunion گزینه اول و دوم بودن. گزینه سوم رو ندیدم!)
    صفحه رو سیو داریدد؟؟؟

Junior Member

دوستان من بعد از سه هفته بالاخره وقت گرفتم. ولی چند نفری اقدام کردیم. در نهایت هم باز هم خودم نتونستم و یکی از دوستان تونست وقت بگیره. من دو بار از اتوفیل استفاده کردم هر دو بار هم خیلی سریع فیلدها رو پر کردم ولی نتونستم. دوستم هم بار دوم که کمک کرد از اتوفیل استفاده کرد ولی موفق شد. یک تفاوت اصلی به کد کپچا برمیگشت که برای من ارور داد ولی مال اون ساده بود و تونست سریع واردش کنه و سابمیت کنه. در هر حال بسیار سیستم مزخرفیه و جز این که بگم به شانس بستگی داره چیزی نمیشه گفت. دوستان میگن سرعت عمل داشته باشین. من فکر میکنم همه سرعت عمل لازم رو دارن. حداقل از بار دوم به بعد سرعت عمل لازم رو پیدا میکنن. چیزی که مؤثره شانسه و احتمال که مثلا کپچای راحت بهتون بخوره. یا مثلا روی زمانی کلیک کرده باشید که تقاضای کمی براش بوده یا اصلا نبوده. اگر میخواید احتمال جواب گرفتنتون بیشتر بشه با تعداد آدمای بیشتری اقدام کنید.

Junior Member

دوستان پیشنهاد میکنم در صورتی که نارضایتی دارید در خود google reviews اون رو ابراز کنید. اینجور خیلی اثر گذاره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط signal89 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از شما

Junior Member

با سلام
    دوستانی که موفق شدند وقت بگیرند ممکنه لطف کنند و اعلام کنند بعد از چند بار موفق به این کار شدند؟
    و اینکه آیا تنها اقدام کردند یا به کمک چند نفر از دوستانشان؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinn نمایش پست ها
    آدرسش هم هست noreply@diplo.de
    بعد تو قسمت سابجکت، قسمتیش به زبان فارسی نوشته : موضوع: تعیین وقت مصاحبه بقیه ش هم به زبان آلمانیه . میخوام مطمئن بشم واقعا از سفارت اومده؟
    بله همون ای میل هست.

با سلام
    ی سوال از دوستانی که تونستند وقت سفارت بگیرند:
    من وقت گرفتم و بعدش یک ایمیل برام اومد که صفحه اول پاسپورت رو به یک ادرسی باید ایمیل کنی
    بعد که من ایمیل کردم همون روز دیگه جوابی یا ایمیلی دریافت نکردم
    آیا الان وقت من سره جاشه و اوکیه؟
    چون دوستانم که حدود یک سال پیش وقت گرفتن بعد ارسال اسکن پاسپورت یک ایمیل به صورت خودکار دریافت کردند
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Informatik, Uni-Freiburg

دوتا سوال
    یکی اینکه شما برای لاگین کردن چکار کردید؟ چون امروز دیدم ساعت 2 شده بود ولی کپچا که میزدم لیست روزها رو برام نمیاورد و مثلا بعد از 3بار تلاش و ساعت هم یک دقیقه ای گذشته بود، تازه لیست روزها اومدن و 3تاش از 5تا پر شده بودند.
    دوم اینکه شما دقیقا چندنفر بودید برای تلاش؟
    ممنون و امیدوارم زود ویزاتون آماده شه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Darth نمایش پست ها
    دوستان من بعد از سه هفته بالاخره وقت گرفتم. ولی چند نفری اقدام کردیم. در نهایت هم باز هم خودم نتونستم و یکی از دوستان تونست وقت بگیره. من دو بار از اتوفیل استفاده کردم هر دو بار هم خیلی سریع فیلدها رو پر کردم ولی نتونستم. دوستم هم بار دوم که کمک کرد از اتوفیل استفاده کرد ولی موفق شد. یک تفاوت اصلی به کد کپچا برمیگشت که برای من ارور داد ولی مال اون ساده بود و تونست سریع واردش کنه و سابمیت کنه. در هر حال بسیار سیستم مزخرفیه و جز این که بگم به شانس بستگی داره چیزی نمیشه گفت. دوستان میگن سرعت عمل داشته باشین. من فکر میکنم همه سرعت عمل لازم رو دارن. حداقل از بار دوم به بعد سرعت عمل لازم رو پیدا میکنن. چیزی که مؤثره شانسه و احتمال که مثلا کپچای راحت بهتون بخوره. یا مثلا روی زمانی کلیک کرده باشید که تقاضای کمی براش بوده یا اصلا نبوده. اگر میخواید احتمال جواب گرفتنتون بیشتر بشه با تعداد آدمای بیشتری اقدام کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)