صفحه 444 از 715 نخستنخست ... 344394434435436437438439440441442443444445446447448449450451452453454494544 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,431 تا 4,440 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of konstanz-sports science

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_h نمایش پست ها
    من که بازم نتونستم وقت بگیرم.چندین بار موفق شدم وارد سایت بشم ولی هر بار میزنه کد امنیتی و اشتباه وارد کردی در صورتیکه درست تایپ کرده بودم .بر
    چطور امروز موفق نشدین ؟؟؟ امروز خیلی راحت بود خداکنه فردام اینطوری باشه واسه دانشجویی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master- HSE Management

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

منم امروز اطلاعات رو وارد کردم ولی وقتی کپچا رو وارد کردم و تموم شد Save رو که زدم رفت تو پیج server busy!

واقعا کار سختیه
    خیلی سایت شلوغ بود
    بازم نشد
    از یکشنبه ساعت 2 متنفرم
    آیا به اندازه ی آرزوهامون تلاش می کنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_h نمایش پست ها
    من که بازم نتونستم وقت بگیرم.چندین بار موفق شدم وارد سایت بشم ولی هر بار میزنه کد امنیتی و اشتباه وارد کردی در صورتیکه درست تایپ کرده بودم .بر
    الان هم وقت خالی هست مطئن باش ولی سایت در دسترس نیست که شما وقت رو پر کنید. من خودم وقت گرفتم برای فامیلم باز برگشتم صفحه اول تا 2.04 وقتها بود بعد کلا سایت از کار افتاد
    شما کد رو میزنید نباید enter بزنید باید روی send بزنید با موس.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ellie نمایش پست ها
    منم امروز اطلاعات رو وارد کردم ولی وقتی کپچا رو وارد کردم و تموم شد Save رو که زدم رفت تو پیج server busy!
    نقل قول نوشته اصلی توسط MK34 نمایش پست ها
    واقعا کار سختیه
    خیلی سایت شلوغ بود
    بازم نشد
    از یکشنبه ساعت 2 متنفرم

این پست رو بخونید دلیلش رو گفتم وقت گرفتن شنگن مشکلش زود تموم نشدن وقتها نیست مشکل از کار افتادن سایته
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2303569

به امید روزی که پاس ایرانی انقدر اعتبار داشته باشه که هر کسی هرجا خواست بتونه بره و نیاز به ویزا نباشه

دوستانی که امروز موفق به گرفتن وقت شینگن نشدن طبق این اطلاعیه میتونن سه شنبه از سفارت تلفنی وقت بگیرن
    http://m.teheran.diplo.de/Vertretung...__Visa__S.html

Junior Member

شما چجوری اطلاعات رو وارد میکنین؟ با autofill یا تایپشون میکنین یا کپی و پیست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rosita_z نمایش پست ها
    دوستانی که امروز موفق به گرفتن وقت شینگن نشدن طبق این اطلاعیه میتونن سه شنبه از سفارت تلفنی وقت بگیرن
    http://m.teheran.diplo.de/Vertretung...__Visa__S.html
    ببینید دوستان وقتی میگم ایمیل بزنید همه برای همینه مشکلتون رو باید به گوششون برسونید درست که بفهمن اشکال کار کجاست. الان وقتی بدونن که سایتشون به مشکل میخوره یه فکر دیگه می کنند.
    ممنون رزیتا جان بابت اطلاع رسانی

این بهترین فرصت برای شماست در صورت گرفتن وقت تلفنی تو همین تاپیک اعلام کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_sa نمایش پست ها
    شما چجوری اطلاعات رو وارد میکنین؟ با autofill یا تایپشون میکنین یا کپی و پیست؟
    معلومه autofill سرعتش از همه بالاتره به شرطه اینکه رو سایت کسی ترافیک ایجاد نکنه و به اصطلاح server busy نشه. من به نظرم یه چیزی دستگیر سفارت شده وگرنه وقت تلفنی نمیگذاشت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master- HSE Management

من باید 10 سپتامبر المان باشم. دیرترین تاریخی که میتونم وقت سفارت بگیرم کی هست؟

Junior Member

من باید 10 سپتامبر المان باشم. دیرترین تاریخی که میتونم وقت سفارت بگیرم کی هست؟
    به طور معمول اولین وقت برای 21 روز بعد از اون یکشنبه ای هست که وقت میگیرید مثلا 17/07/2016 امروز وقت گرفتم اولین وقت 07.08.2016 میشه 21 روز بعد باز اونهایی که ویزا گرفتن بیشتر میدو نند فکر کنم شما اگر مدارکت کامله بتونی وقت بگیری و اعتبار ویزات رو برای اون زمانی که می خوای سفر کنی تعیین می کنند. شما همین الان هم فکر کنم دیر شده و بعد از مصاحبه چند هفته طول میکشه تا ویزا بدن.
    الان چک کردم سایت درست شد ولی وقتها تموم شده!
    ویرایش توسط timehunter : July 17th, 2016 در ساعت 03:58 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)