صفحه 478 از 715 نخستنخست ... 378428468469470471472473474475476477478479480481482483484485486487488528578 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,771 تا 4,780 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام
    لطفا یک پیام خصوصی به من بدید یا صندوقتون رو خالی کنید. من نیاز فوری به وقت مصاحبه دارم...
    سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط Mustafa_Leader نمایش پست ها
    چشم ميگيرم منتها در حال حاضر با تصور بر اين كه متقاضي زياد در اين فروم داريند خب چند نفر واقعا نياز دارند ميخواهم بدونم كسي الان در اولويت.بر فرض نوبت گرفته شد سنجش اينجانب از دادن نوبت به فرد خاطي فقط از روي نوشته هاي خودش ميباشد.ميخوام بدونم فوري كي احتياج داره يا حداقل پيام بده ما آرزوي من بر اين هست كه سيستم اينقدر توسعه پيدا كنه كه هيچ كسي محتاج كس ديگري نباشد اصلا چه معني داره اينسيستم اينقدر ضعيف تعريف شده باشد حالا بگذريم.تا بعد خدانگهدار

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط abouzar10 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آخر فرم امروز یه گزینه اضافه شده بود به اسم Date !!!! اگه کسی منظورش رو فهمید به ما هم اطلاع بده. ممنون
    در ضمن امروز واسه من همه تاریخا باهم باز نشد! یعنی اول فقط وقتای یک روز اومد که همه هم پر بودن بعد بقیه روزا اومدن. کسی تجربه مشابه من رو داشته؟
    سلام دوست عزیز.
    تا جایی که دوستان گفتن مربوط میشه به تاریخ امروز.
    شما احتمالا ابتدا سپتامبر رو دیدی که یه روز بود و باید به صفحه ماه اگوست میرفتی تا بقیه رو میدیدی.

Junior Member Mustafa_Leader آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دكتري ژنتيك

نقل قول نوشته اصلی توسط royasadeghi نمایش پست ها
    سلام
    لطفا یک پیام خصوصی به من بدید یا صندوقتون رو خالی کنید. من نیاز فوری به وقت مصاحبه دارم...
    سپاس
    بله چشم.من صندوقم را پاك كردم وخيلي مسلط نيستم بر اين ابزارهاش اما سخت تر از برنامه نويسي كه نيست چشم.شما بفرستيند پيام هاتونو

رشته و دانشگاه
    دكتري ژنتيك

نقل قول نوشته اصلی توسط dm800pvr نمایش پست ها
    من یه بار دیگه وقت گرفتم برای بار دوم بگین چجوری! ...
    وقت های فوریه باز شده دوستان!
    امكانش هست شمابفرمائيند طريقه واگذاري وقت به چه صورته؟چون من قبلا براي آلمان در زمستان 94 موفق شدم منتها حالا ميخواهم وقت بگيرم و سيستم هاش را هم دارم اما شما فرض كن من به تعداد كافي وقت گرفتم حالا چه جوري انتقال بدم آيا انتقال نوبت وجود داره يا خير؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mustafa_Leader نمایش پست ها
    امكانش هست شمابفرمائيند طريقه واگذاري وقت به چه صورته؟چون من قبلا براي آلمان در زمستان 94 موفق شدم منتها حالا ميخواهم وقت بگيرم و سيستم هاش را هم دارم اما شما فرض كن من به تعداد كافي وقت گرفتم حالا چه جوري انتقال بدم آيا انتقال نوبت وجود داره يا خير؟؟
    دوست عزیز زمانیکه شما وقت میگیرید باید شماره پاسپورت رو داشته باشید و با هر شماره پاسپورت یک وقت میشه گرفت مگر اینکه به فرض با شماره ای که وقت گرفتید از تاریخ وقت بگذره تا دوباره بش با اون شماره وقت گرفت. بنابراین چندین وقت با چه شماره پاسپورتهایی میخواید بگیرید؟ حتی اگرهم بگیرید من یک جای فروم خوندم شخصی تونست وقت شنگن رو با مکاتبه با سفارت به شخص دیگه ای بده اما اینکه چندین وقت رو مکاتبه کنید و انتقال بدید فکر میکنم نه تنها امکان پذیر نیست بلکه شاید برای شماره پاسپورتهایی که براشون وقت فیک گرفته شده هم مشکل ایجاد میشه.
    در مجموع امکان انتقال وقت بطور عادی در سیستم وقت دهی وجود نداره.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Basque country

تجربه امروز من! از ابزارهای Autofill استفاده کردم و از سر ساعت دو تو سایت بودم.از یک وی پی ان هم استفاده کردم.راحت وارد سایت شدم و سریع هم وقت رو انتخاب کردم.تا اومدم کد تصویری رو بزنم وقت پر شده بود!یعنی فکر کنید حتا سه ثانیه هم طول نکشید این فرآیند!ای چهارمین هفته ای بود که من اقدام کردم و متاسفانه نتونستم!

رشته و دانشگاه
    دكتري ژنتيك

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamsudagar نمایش پست ها
    دوست عزیز زمانیکه شما وقت میگیرید باید شماره پاسپورت رو داشته باشید و با هر شماره پاسپورت یک وقت میشه گرفت مگر اینکه به فرض با شماره ای که وقت گرفتید از تاریخ وقت بگذره تا دوباره بش با اون شماره وقت گرفت. بنابراین چندین وقت با چه شماره پاسپورتهایی میخواید بگیرید؟ حتی اگرهم بگیرید من یک جای فروم خوندم شخصی تونست وقت شنگن رو با مکاتبه با سفارت به شخص دیگه ای بده اما اینکه چندین وقت رو مکاتبه کنید و انتقال بدید فکر میکنم نه تنها امکان پذیر نیست بلکه شاید برای شماره پاسپورتهایی که براشون وقت فیک گرفته شده هم مشکل ایجاد میشه.
    در مجموع امکان انتقال وقت بطور عادی در سیستم وقت دهی وجود نداره.
    __________________________________________________ ________
    ممنون مريم خانم بله كاملا متوجه هستم منتها فرض كنين دوستان لطف كردند مثلا يه فايل پي دي اف مشخصات فرستادند و من تك به تك رجيستر كردم منظورم بيشتر اين بود اگر نه بله سيستم خطا ميگيره واعتبار خودم خدشه دار ميشود

رشته و دانشگاه
    دكتري ژنتيك

نقل قول نوشته اصلی توسط naleshkin نمایش پست ها
    تجربه امروز من! از ابزارهای Autofill استفاده کردم و از سر ساعت دو تو سایت بودم.از یک وی پی ان هم استفاده کردم.راحت وارد سایت شدم و سریع هم وقت رو انتخاب کردم.تا اومدم کد تصویری رو بزنم وقت پر شده بود!یعنی فکر کنید حتا سه ثانیه هم طول نکشید این فرآیند!ای چهارمین هفته ای بود که من اقدام کردم و متاسفانه نتونستم!
    من امروز عصر تازه از اين تايپيك فهميدم چه بازار سياه و مافيايي شده اين وقت ولي قبلا يكبار تفريحي براي اقوامم در زمستان 94 اقدام كردم و به صراحت عرض ميكنم بنده راهش را ميدانم چه جور وعادي وخوب رزرو كنم فقط يه سئوال جوابش را نگرفتم هنوز از مريم خانم هم ميپرسم از شما هم ميپرسم فرض كنين نوبت با مشخصات خودم گرفتم خب حالا من كه نميخوام برم آلمان يه داوطلب و خواهانش ميخواهد برود آلمان حالا چيكار كنم انتقالش بدم يا اصلا مكاتبه كنم بگويم ايشون جاي من ميخواهد برود آلمان اصلا در اين مواقع رسم سفارت آلمان چه شكليه الان دوباره تو سايت رفتم و دارم بدقت مطالعه ميكنم چه سيستمي پياده كردند هر چند مسلطم ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of konstanz-sports science

دوستان نظرتون چیه برای یه اعتراض جمع بشیم جلوی سفارت ؟ حتی تو کشورا دیگه هم اینطوری اعتراض می‌کنن مشکلیم نداره ... شاید یه فرجی بشه. اگه دوستان از انجمنی دیگه هم اطلاع دارن یا کسایی دیگه رو میشناسن باهم هماهنگ کنیم خیلی‌ خوب می‌شه. من که خودم رسما با ۴ ۵ تا از دوستام پایه همچین کاری هستیم. واقعا کجای کار منطقیه که سیستم انلاین واسه همه باز باشه هرکی‌ از در وارد شد وقت بگیره؟ شاید یه دانشجو اصلا نمیتونست با سرعت این کارا رو انجام بده،این وقت گرفتنی که الان هست دکترا نرم افزار می‌خواد که یه رباط طراحی کنه واسه وقت گرفتن :| اگه نوبتی ثبت نام کنن خلاصه یا یجوری جز این سیستم انلاین همه چی‌ حله.

رشته و دانشگاه
    دكتري ژنتيك

نقل قول نوشته اصلی توسط skymind نمایش پست ها
    دوستان نظرتون چیه برای یه اعتراض جمع بشیم جلوی سفارت ؟ حتی تو کشورا دیگه هم اینطوری اعتراض می‌کنن مشکلیم نداره ... شاید یه فرجی بشه. اگه دوستان از انجمنی دیگه هم اطلاع دارن یا کسایی دیگه رو میشناسن باهم هماهنگ کنیم خیلی‌ خوب می‌شه. من که خودم رسما با ۴ ۵ تا از دوستام پایه همچین کاری هستیم. واقعا کجای کار منطقیه که سیستم انلاین واسه همه باز باشه هرکی‌ از در وارد شد وقت بگیره؟ شاید یه دانشجو اصلا نمیتونست با سرعت این کارا رو انجام بده،این وقت گرفتنی که الان هست دکترا نرم افزار می‌خواد که یه رباط طراحی کنه واسه وقت گرفتن :| اگه نوبتی ثبت نام کنن خلاصه یا یجوری جز این سیستم انلاین همه چی‌ حله.
    دوست خوبم نكن اين كارو فرض كن دوربين هاي امنيتي سفارت تصاوير چهر هاي شما را ثبت و ضبط كرد و موقع مثلا وقت سفارت اسكن فرستادي و مطابقت دادند اصلا ويزا ندادند ببين دوست گرامي من نميخواهم شما ترسو جلوه بدم اما من ميگويم نكن اين كارو..حالا صلاح ملك خويش خسروان دانند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)