صفحه 479 از 715 نخستنخست ... 379429469470471472473474475476477478479480481482483484485486487488489529579 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,781 تا 4,790 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

کاربران گرامی

لطفاً از انجام مکالمات شخصی در تاپیک خودداری نموده و از کلام مناسب‌تری در ارسال‌های خود استفاده نمایید.

تاپیک تا رسیدگی به پست های خلاف ارسال شده، بسته خواهد شد.

لطفاً یک بار دیگر مقررات فروم را مطالعه فرمایید.
    ممنون از همکاریتون
    مدیریت فروم ApplyAbroad

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

کاربران گرامی
    با سلام

پس از رسیدگی به پست های خلاف ارسال شده، تاپیک مجدداً باز شده است.

لطفاً در چارچوب قوانین فروم، مطالب خود را ارسال نمایید.

لطفاً یک بار دیگر مقررات فروم را مطالعه فرمایید.
    ممنون از همکاریتون
    مدیریت فروم ApplyAbroad

دوستان من این هفته تونستم واسه یه نفر وقت شنگن بگیرم. واسه شنگن هر هفته یه فیلد تازه به فرم اضافه میشه تا اونایی که از اتوفیل استفاده میکنن با مشکل روبه رو شن. نکته اینه که اصلا مهم نیست شما اون فیلد جدید رو درست پر کنین، فقط یه چیزی داخلش بنویسین که وقتتون گرفته نشه. صحتش چک نمیشه، فقط سریع پر کنین و برین سمت کپچا.

Junior Member

سلام. من دعوتنامه ام فردا (August 12) از آلمان پست میشه. قصد دارم هفته آینده (August 16) وقت مصاحبه برای اوایل سپتامر بگیرم.
    میخواستم بدونم شما اطلاع دارید که دعوتنامه چند روزه به دست من میرسه؟ اگر نامه برای روز مصاحبه نرسه میشه با نامه ایملی رفت مصاحبه (یه اسکن از دعوتنامه ام بارم ایمیل میشه)؟

کسی میدونه با ویزای توریستی و از طریق آژانس میشه رفت و بعدش برای اقامت اپلای کرد؟

Junior Member meam64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    هوش مصنوعی علوم و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein49 نمایش پست ها
    سلام. من دعوتنامه ام فردا (August 12) از آلمان پست میشه. قصد دارم هفته آینده (August 16) وقت مصاحبه برای اوایل سپتامر بگیرم.
    میخواستم بدونم شما اطلاع دارید که دعوتنامه چند روزه به دست من میرسه؟ اگر نامه برای روز مصاحبه نرسه میشه با نامه ایملی رفت مصاحبه (یه اسکن از دعوتنامه ام بارم ایمیل میشه)؟
    بستگی به پستش داره. نامه پذیرش من رو با پست معمولی فزستاده بودن که قابلیت پی گیری هم نداشت و وقتی که به دستم رسید انگار توی آب افتاده باشه چروک بود و مهرشم کلا رنگ داده بود به برگه و پاکت. با این وضع دو هفته ای به دستم رسید. اما من که مدارکمو پست می کردم از TNT استفاده کردم که پنج روزه رسید تازه قابلیت پیگیری هم داشت

Junior Member meam64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    هوش مصنوعی علوم و تحقیقات

آقا یه سوال!
    نمیشه وقت شینگن گرفت و وارد آلمان شد بعدش از همونجا درخواست ویزای دانشجویی داد؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط meam64 نمایش پست ها
    آقا یه سوال!
    نمیشه وقت شینگن گرفت و وارد آلمان شد بعدش از همونجا درخواست ویزای دانشجویی داد؟
    ویزای شنگن تو آلمان قابل تبدیل به هیچ نوع ویزایی نیست. فقط باید برگردین ایران و دوباره درخواست بدین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

یعنی توریستی از آژانس میشه رفت و موند؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط fafari نمایش پست ها
    یعنی توریستی از آژانس میشه رفت و موند؟
    منظورتون چیه رفت و موند؟!! معلومه که نمیشه. ویزای توریستی حداکثر سه ماه اعتبار داره. بعدش باید آلمان رو ترک کنین. وگرنه حتی یه روزش هم اقامت غیرقانونیه. اگر هم تو اون زمان کار پیدا کردین یا دانشگاه پذیرش گرفتین یا به هر شکلی، هر مدل ویزای دیگه ای لازمتون شد، نمی تونین ویزاتونو از آلمان تمدید کنین. باید برگردین ایران، از ایران دوباره درخواست اون مدل ویزایی که می خواین رو بدین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)