صفحه 483 از 715 نخستنخست ... 383433473474475476477478479480481482483484485486487488489490491492493533583 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,821 تا 4,830 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پس جریان این وقت اضطراری چیه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط poooo47 نمایش پست ها
    بعد 20 دقیقه سایت (با ...شکن) باز شد و هیچ وقتی هم وجود نداشت!
    سیستم ویزای بلند مدت متاسفانه تغییر نکرده! :|
    امروز سایت باز نشد
    کسی تونسته باز کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط skymind نمایش پست ها
    باید یه کمپین تشکیل بدیم 50 60 نفر در سفارت اعتراض :| :|
    همین کار رو باید بکنیم و برای خود سفیر یه نامه بنویسیم . چون در همین فروم در سال2013 هم که این اتفاقات افتاده بچه ها جمع شدن و کمپین درست کردن و نامه به سفیر دادن با امضا و ... و گویا کارشون همه درست شده....
    باید دست به کار شد
    ویرایش توسط abbasvahedi : August 16th, 2016 در ساعت 02:43 PM
    You may delay, But Time will not
    ((Benjamin Franklin ))
    لطفا پیام خصوصی نگذارید....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abbasvahedi نمایش پست ها
    همین کار رو باید بکنیم و یه نامه بنویسیم برای خود سفیر چون در همین فروم در سال2013 هم که این اتفاقات افتاده بچه ها جمع شدن و کمپین درست کردن و نامه به سفیر دادن با امضا و ... و گویا کارشون همه درست شده....
    باید دست به کار شد
    بنده اعلام امادگی میکنم
    هر کار و همکاری هم لازم بود تو خصوصی یا همینجا بفرمایید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bollinger نمایش پست ها
    امروز سایت باز نشد
    کسی تونسته باز کنه؟
    سلام به همگی دوستان
    من که نتونستم باز کنم ولی دوستم که ار المان وارد شده گفت که پر بوده
    من پس از 2 ماه نشد وقت بگیرم کسی تونست امروز وقت بگیره ..؟؟ سوال دیگه این که تا کی این وضع ادامه داره ؟؟

Junior Member

من فقط تونستم فرم درخواست رو باز کنم (فرم وارد کردن اطلاعات شخصی)، در کمتر از 3 ثانیه کپچا رو وارد و فرم رو سابمیت کردم، ولی پیغام خطا داد که کل وقتها برای این تاریخ پر شده. و بعدش هم دیگه هیچ وقت خالی دیگه ای وجود نداشت. امروز ششمین هفته بود که این اتفاق افتاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    instumentation & automation

مشخصا این رقابت انسان با انسان نیست، آخه یه آدم چقد میتونه سریع باشه؟ من فرم رو کمتر از هفت ثانیه سابمیت کردم اما پر شده بود. یعنی واقعا مسخرست. خدا نگذره ازشون...واضحه که کارمندای سفارت که همون هموطنای عقده ای خودمون هستن دستشون با دلال ها توی یک کاسه هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jsvb89 نمایش پست ها
    من فقط تونستم فرم درخواست رو باز کنم (فرم وارد کردن اطلاعات شخصی)، در کمتر از 3 ثانیه کپچا رو وارد و فرم رو سابمیت کردم، ولی پیغام خطا داد که کل وقتها برای این تاریخ پر شده. و بعدش هم دیگه هیچ وقت خالی دیگه ای وجود نداشت. امروز ششمین هفته بود که این اتفاق افتاد
    سلام
    کسی هست که بدونه چطور میشه یک نامه در خصوص مشکلمون به دست سفیر آلمان رسوند؟ بدون تجمع و این حرفا ( میشه با تعدادی امضا از متقاضیان وقت مصاحبه اینکارو کرد ... مثلا بیست تا امضا)
    از طریق وزارت خارجه میشه اینکارو کرد؟ یا وزارت کشور؟ لطفا اگه اطلاعات دارید اینجا همفکری کنید تا به جای منتظر موندن واسه 5 ثانیه تو هر هفته حداقل یه اقدام عملی کرده باشیم.
    هر چی باشه امسال سال اقدام و عمل هست....

نقل قول نوشته اصلی توسط royasadeghi نمایش پست ها
    سلام .من متوجه نشدم یعنی چجوری باید وقت گرفت و تو کجا رفت ؟
    سلام. اوضاع فقط برای شنگن تغییر کرده و برای ویزای بلند مدت کماکان سیستم پرعیب قبلی ادامه داره. اگه برای شنگن منظورتونه که بعید میدونم روال به این شکل شده که فرم همیشه روسایت قسمت short term stay هست اونو پر کنید و بفرستید تا نیم ساعت بعد یک ایمیل میاد که نوشته شما درخواست وقت کردید و تمام. حالا ! چند هفته بعد ایمیل دومی بهمراه ۲تا لینک میاد که ذکر کرده فلان وقت مختص شماست برای مصاحبه، اگه وقت رو قطعی میخوایید روی لینک 'ثبت قطعی وقت' و اگر نمیخواید روی لینک 'کنسل کردن وقت' کلیک کنید
    این ایمیل دومی هم ۷روز اعتبار داره که اگر بهش جواب ندید بعد ۷روز اتوماتیک کنسل میشه و پروسه از اول باید طی بشه!
    ویرایش توسط Omid_es : August 16th, 2016 در ساعت 03:44 PM

برای دوستان دانشجو آرزو میکنم که هرچه زودتر بتونن وقت بگیرن.سرنوشت و آینده خیلیها اینجوری تغییر میکنه متاسفانه اون از اجبار برای همراه داشتن 8640 یورو هنگام ورود اینم از نحوه وقت دادنشون. تنها نقطه امید این میتونه باشه که این سیستم جدید برای شنگن طی یک پروسه کوتاه امتحان خودشو پس بده تا سفارت همین سیستمو برای ویزای بلند مدت هم اجرا کنه تا خیال خودشو همه رو راحت کنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)