صفحه 486 از 715 نخستنخست ... 386436476477478479480481482483484485486487488489490491492493494495496536586 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,851 تا 4,860 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamsudagar نمایش پست ها
    دوست عزیز شما اگر برای شنگن دادید(چون میگین آژاس گفته تا سه روز دیگه کانفرم میشه که خب داشجویی همچین چیزی نیست ولی شنگن اینطورا شده) کاملا اشتباه کردید که دادید آژانس بگیره چون سیستم وقت دهی برای شنگن این هفته تغییر کرده و کلا هروقت که شما بخوای هر ساعت از شبانه روز و هر ساعت از شبانه روز میتونین وارد سایت بشین و فرم مخصوص به شنگن رو پر کنید و اونها بعد از چند هفته(طبق مطلب درج شده در سایت سفارت) به شما ایمیلی میزنن و میگن که وقت مصاحبه ای که براتون در نظر گرفتن کی هست. یعنی عملا آژانس برای شما کاری نکرده و خودتون میتونستین هروقت خواستین در کمال آرامش برین فرم رو پر کنین. اینکه گفته سه روز طول میکشه کانفرم بشه هم بهمین دلیله البته 3 روز رو برای خوش کردن دل شما گفتن و خودشون اصلا هیچ اطلاعی ندارن که کی ایمیل کانفیرم میاد.
    نه من برای دانشجویی وقت می خواستم ولی بهم همچین جوابی دادند که به همین دلیل به شک افتادم! پس احتمالا نتونستند وقت بگیرند برام!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط nazli_m_1366 نمایش پست ها
    نه من برای دانشجویی وقت می خواستم ولی بهم همچین جوابی دادند که به همین دلیل به شک افتادم! پس احتمالا نتونستند وقت بگیرند برام!
    nazli_m_1366 من برای شما پیغام گذاشتم ولی ظاهرا inbox شما پر هست. لطفا چک کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein49 نمایش پست ها
    من دیروز بعد ازظهر به همین آدرس ایمیل زدم. دعوت نامه ، پاس و تائیدیه حقوقم را هم براشون فرستادم و گفتم که از اکتبر باید اونجا باشم. امروز ظهر بهم ایمیل زدن که برام وقت مصاحبه در نظر گرفته شده. به نظرم هر کس این مدارک را بفرسته و خوب بهشون بفهمونه که نمیتونه از سایت وقت بگیره کمکش میکنن.
    ان شاء الله که مشکل همه حل بشه.
    سلام
    منظورتون از تائیدیه حقوق چیه؟

Junior Member

سلام. میشه راهنمایی کنید با روند جدید چطور وقت سفارت برای ویزای شینگن گرفته میشه؟ چون لینکی کو در صفحه روادید قرار دادند (https://service2.diplo.de/rktermin/e...de=tehe)کار نمیکنه. متشکرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bollinger نمایش پست ها
    سلام
    منظورتون از تائیدیه حقوق چیه؟
    شما یا باید قرار داد داشته باشید که توش نوشته باشه شما حقوقتون توی آلمان چقدر هست. یا یه invitation letter و یه Letter of salary confirmation. یا اینگه اون 8000 یورو را داشته باشید. من نامه ای که توش حقوقم ذکر شده جدا از دعوت نامه ام هست.

Junior Member

سلام دوستان. من هفته پیش واسه ویزای شینگن تو سایت ثبت نام کردم. ولی هنوز ایمیل تعیین وقت سفارت (ایمیل دوم) نیومده/ کسی میدونه کی این ایمیل میاد؟ و معمولان چقدر طول میکشه؟

سلام دوستان
    ظاهرا نرم افزاری وجود داره که حین گرفتن وقت مصاحبه خودش سریع فرم رو پر میکنه تا بتونی وقتها گرفته نشده فرم خودت رو سابمیت کنی. کسی این نرم افزار رو داره؟ یا اسمشو میدونه؟

سلام
    من فردا میخوام اقدام کنم واسه گرفتن وقت سفارت، میخوام از چند نفر از دوستام هم کمک بگیرم، آیا اگه بیشتر از یک وقت بشه گرفت، خلاف قانون هست، یعنی مثلا هم من و هم یکی از دوستام بتونیم به اسم من وقت بگیریم؟
    و اینکه من قبلا نتونستم وارد بشم وقتی که میشد وقت گرفت. کسی کلیپی نداره از ثبت کردن وقت تا مراحل رو بتونیم درست ببینیم؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Basque country

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein49 نمایش پست ها
    من دیروز بعد ازظهر به همین آدرس ایمیل زدم. دعوت نامه ، پاس و تائیدیه حقوقم را هم براشون فرستادم و گفتم که از اکتبر باید اونجا باشم. امروز ظهر بهم ایمیل زدن که برام وقت مصاحبه در نظر گرفته شده. به نظرم هر کس این مدارک را بفرسته و خوب بهشون بفهمونه که نمیتونه از سایت وقت بگیره کمکش میکنن.
    ان شاء الله که مشکل همه حل بشه.
    بسیار عجیبه! چون من دقیقا مشابه شما بودم و با اینکه استادم هم به بخش فرهنگی و ویزا ایمیل زد اما جواب همگیشون منفی بود و گفتن فقط باید از طریق سایت اقدام کنید!تبریک میگم. بخت با شما یار بوده

نقل قول نوشته اصلی توسط surena_iran256 نمایش پست ها
    سلام
    من فردا میخوام اقدام کنم واسه گرفتن وقت سفارت، میخوام از چند نفر از دوستام هم کمک بگیرم، آیا اگه بیشتر از یک وقت بشه گرفت، خلاف قانون هست، یعنی مثلا هم من و هم یکی از دوستام بتونیم به اسم من وقت بگیریم؟
    و اینکه من قبلا نتونستم وارد بشم وقتی که میشد وقت گرفت. کسی کلیپی نداره از ثبت کردن وقت تا مراحل رو بتونیم درست ببینیم؟
    ممنون
    من از یکی از این موسساتی که وقت می گیرن همین سوال شما رو پرسیدم و گفتند به محض این که شماره ی پاسپورت شما ثبت بشه، دیگه کس دیگه ای نمی تونه با اون شماره وقت بگیره. امیدوارم فردا همه مون بتونیم وقت بگیریم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)