صفحه 487 از 715 نخستنخست ... 387437477478479480481482483484485486487488489490491492493494495496497537587 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,861 تا 4,870 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfattahi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ظاهرا نرم افزاری وجود داره که حین گرفتن وقت مصاحبه خودش سریع فرم رو پر میکنه تا بتونی وقتها گرفته نشده فرم خودت رو سابمیت کنی. کسی این نرم افزار رو داره؟ یا اسمشو میدونه؟
    احتمالا منظور شما افزونه ی Auto Fill هست. در همین مطلب درباره استفاده از این افزونه توضیح داده شده است. مطالب قبلی را مطالعه کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط surena_iran256 نمایش پست ها
    سلام
    من فردا میخوام اقدام کنم واسه گرفتن وقت سفارت، میخوام از چند نفر از دوستام هم کمک بگیرم، آیا اگه بیشتر از یک وقت بشه گرفت، خلاف قانون هست، یعنی مثلا هم من و هم یکی از دوستام بتونیم به اسم من وقت بگیریم؟
    و اینکه من قبلا نتونستم وارد بشم وقتی که میشد وقت گرفت. کسی کلیپی نداره از ثبت کردن وقت تا مراحل رو بتونیم درست ببینیم؟
    ممنون
    احتمالش خیلی کم هست که موفق بشید حتی یک وقت بگیرید! اما در مورد سیستم وقت گیری، چندین عکس از مراحل ثبت نام ویزای بلند مدت در همین قسمت از فروم و درنوشته های قبلی وجود دارد. مثلا این:
    لینک

سپاس از پاسختون دوستان
    امیدوارم همه بتونیم وقت بگیریم فردا
    و بسیار ممنون از لینکی که دادین، حداقل میدونم با چی روبرو میشم !

چندتا سوال دیگه ، فرم تعیین وقت محلی داره در مورد تاریخ ورود Date of entry
    این جا رو باید چطور پر کنم ؟
    من پذیرش دارم از دانشگاه، که تاریخ شروع کلاس 26 سپتامبر هست، اما تاریخ enrollment رو برام 15 نوامبر تعیین کردن.
    حالا موقع وقت گرفتن، اولا این تاریخ شروع کلاس با اون قانونی که میگه وقت سفارت باید 5 هفته پیش از شروع ترم باشه، ممکنه باعث ایجاد مشکل بشه یا تاریخ ثبت نام یا Enrollment حساب میشه ؟
    و با این تفاصیر تاریخ ورود را باید چه روزی بزنم؟
    سپاس

Junior Member

با وجود اینکه برای ویزای شنگن اعلام کردن که هربخواین می تونید ثبت نام کنید ولی من دیروز و امروز اقدام کردم ولی سایت بسته هست. کسی در این مورد اطلاعی داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط surena_iran256 نمایش پست ها
    سپاس از پاسختون دوستان
    امیدوارم همه بتونیم وقت بگیریم فردا
    و بسیار ممنون از لینکی که دادین، حداقل میدونم با چی روبرو میشم !

چندتا سوال دیگه ، فرم تعیین وقت محلی داره در مورد تاریخ ورود Date of entry
    این جا رو باید چطور پر کنم ؟
    من پذیرش دارم از دانشگاه، که تاریخ شروع کلاس 26 سپتامبر هست، اما تاریخ enrollment رو برام 15 نوامبر تعیین کردن.
    حالا موقع وقت گرفتن، اولا این تاریخ شروع کلاس با اون قانونی که میگه وقت سفارت باید 5 هفته پیش از شروع ترم باشه، ممکنه باعث ایجاد مشکل بشه یا تاریخ ثبت نام یا Enrollment حساب میشه ؟
    و با این تفاصیر تاریخ ورود را باید چه روزی بزنم؟
    سپاس
    منظور از تاریخ ورود تاریخی هست که شما میخواین وارد آلمان بشین. بعنوان مثال اگر تاریخ شروع کلاسهاتون 26 سپتامبر هست، شما می تونین چند روز قبل رو بعنوان تاریخ ورود ذکر کنید.
    وسواس بیجا به خرج ندید! تاریخ ورود شما میتونه در مراحل بعدی تغییر کنه. در ضمن خواهش می کنم مطالب قبلیو مطالعه کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_h نمایش پست ها
    با وجود اینکه برای ویزای شنگن اعلام کردن که هربخواین می تونید ثبت نام کنید ولی من دیروز و امروز اقدام کردم ولی سایت بسته هست. کسی در این مورد اطلاعی داره؟
    با ...شکن امتحان کردین؟ من همین الان امتحان کردم و مشکلی نداشت!
    ویرایش توسط Galaxy : August 22nd, 2016 در ساعت 09:56 AM دلیل: اشتباه تایپی

Junior Member

میشه لطفا بگید از کدوم لینک باید وارد بشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس مهندسي سواحل

خدایی من با اینکه دعوت نامه داشتم دو ماه نتونستم وقت بگیرم. آژانسها هم 600 هزار میخواستن که وقت بگیرند. منم قشنگ رفتم از سفارت فرانسه اقدام کردم توریستی بدون دعوت نامه، ویزام رو هم گرفتم. پولمم میرم اونجا خرج میکنم. اینام بشینن سیستم وقت گیریشون رو بفروشند با اون همه ادعای دیسیپلین و نظم و این مسخره بازیشون برای یه وقت دادن. انگار مردم بیچاره ما مجبورند برای وقت گرفتنم التماس اینا رو بکنند. همگی شاد باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_h نمایش پست ها
    میشه لطفا بگید از کدوم لینک باید وارد بشم
    منظورتون لینک خود سایت سفارت هست؟!
    توی این صفحه: http://www.teheran.diplo.de/Vertretu...timmungen.html
    سمت چپ صفحه گزینه "سیستم تعیین وقت آنلاین" را انتخاب کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of konstanz-sports science

بعد از 6 هفته بالاخره من موفق شدم بچه ها ! یه وقت گرفتم ! کسی دیگه موفق شد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)