صفحه 498 از 715 نخستنخست ... 398448488489490491492493494495496497498499500501502503504505506507508548598 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,971 تا 4,980 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط abbasvahedi نمایش پست ها
    سلام
    این مسیر رو من و دوستان دیگه ای چند هفته پیش رفتیم ولی جوابی نگرفتیم
    نکته ای که هست اینه که سیستم های اداری این کشور به شدت به سیستم خودشون اطمینان دارن و اینطور نیست که ما از اینجا بگیم مشکل داره و اونها هم پاشن به خاطر ما با وزارت امور خارجه اشون یا سفارتشون در بیفتن...ما تماس تلفنی با اداره بین الملل دانشگاه برقرار کردیم و موضوع رو کاملا بهشون شیر فهم کردیم ولی جوابی که گرفتیم پاراگرافی از سایت سفارتشون درایران بود که گفته تقاضا زیاده و زمان بر!!
    به هر حال نامه نوشتن خوبه ولی بهتره که به وزیر امورخارجه خودشون و ایران باشه ....من قبلا هم در یک پست دیگه گفتم که تو سال 2013 هم این وضعیت رو دانشجوهای اون موقع با نامه ای مستقیم به خود سفیر حل کردن ... گویا در بخش ویزا آقایی بوده و ایشون این پیشنهاد رو دادن....
    از دیگر مواردی که باید به اطلاعشون برسونیم همین مورد باز نشدن سایت به صورت عادی هست اینکه باید از ...شکن استفاده بشه امری کاملا غیر طبیعی است،(شاید نمی دونن همچین مسئله ای پیش اومده!!)
    ÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷ ÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
    دیروز من هم مثل همه به صورت کاملا صحیح و سالم وارد شدم ولی هیچ زمانی باز نبود گویا پر شده نمایش داده می شد.... این موارد فقط با یک نامه دسته جمعی به یک مرجع بالاتر و مسئول قابل پیگری هست..
    لطفا متن پتیشن رو بخونید، به موضوع محدود شدن دسترسی ایرانیها به سایت هم اشاره شده

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

بچه ها هنوز کسی هست که داره وقت می گیره؟ آخه من هرجور حساب کردم دیدم خودشون گفتند که حداقل 6 تا 10 هفته برای ویزا وقت لازمه ترم زمستان هم که اکتبر شروع می شه، من به این نتیجه رسیدم که دیگه وقت هم بگیرم، (که نمی شه گرفت) بازم به ویزای این ترم نمی رسم. برام سوال پیش اومد که هنوز امیدی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hadivan نمایش پست ها
    سلام
    دوستان بزارین یه چیزی به همتون بگم
    هیچ کسی وقت نگرفته این بازیه سفارت آلمان
    من وقت برام خیلی مهم بود به چند نفری داده بودم و خودمم پای سیستم بودم
    هیچ کسی وقت نگرفته اگه یکنفر گرفته اعلام کنه؟؟
    من چند هفته پیشم گفتم این کارهای شما جز دردسر انداختن همه هیچ جواب دیگه ای نداره
    سفارت آلمان بعد موضوع مستند بی بی سی لج کرده
    و همه اینها بازی سفارته

پس یادتون باشه کارو از این خرابتر نکنین که مثل توریستی ها منتطر باشیم تا ایمیل بیاد که بعضی ها 1 ماهه هنوز جوابی دریافت نکردن البته بعضی ها نه همه

پس هممون سرکاریم

راستی اینم بگم
    هیچ کس نتونه دیروز وقتهای

Residence permit family reunion and marriage

و

Students and Scientists

و

other Residence permits

رو بگیره
    هیچ کس نه دیده نه وقتی گرفته

قضاوت باشما

کارو از این خرابتر نکنیم یعنی چی دوست من ؟؟ اگه سیستمی مشکل داره باید عنوان بشه و مشکل حل بشه. اگه نامه زده بشه به وزارت امور خارجه ایران و واقعا پیگیر باشن ببین به چه سرعتی سیستم رو درست میکنن. اینجوریا هم نیست که فقط ما به اونها نیاز داشته باشیم و بترسیم از اینکه راهمون نمیدن تو خارج! منفعت 2 طرفست وگرنه فردای برجام با 500 نفر پا نمیشدن بیان ایران. اونها هم وظیفه دارن پاسخگو باشن، حالا به ما پاسخ نمیدن به وزارت امور خارجه ایران باید بدن !
    info@mfa.gov.ir این ایمیل روابط عمومیه وزارت امور خارجه ایرانه! ایمیل زدن به اینجا به تعداد زیاد توسط دوستان قطعا تاثیر گذاره

Junior Member

سلام. من هم شرایطم مثل شماست . فکر میکنم این ترم دیگه دیر شده چون الآن هم اگه مثلا این دوشنبه وقت بگیریم برای اواسط اکتبر وقت میدن از اون موقع تازه 4 تا 6 هفته .....

نقل قول نوشته اصلی توسط nazli_m_1366 نمایش پست ها
    بچه ها هنوز کسی هست که داره وقت می گیره؟ آخه من هرجور حساب کردم دیدم خودشون گفتند که حداقل 6 تا 10 هفته برای ویزا وقت لازمه ترم زمستان هم که اکتبر شروع می شه، من به این نتیجه رسیدم که دیگه وقت هم بگیرم، (که نمی شه گرفت) بازم به ویزای این ترم نمی رسم. برام سوال پیش اومد که هنوز امیدی هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_mettalle نمایش پست ها
    کارو از این خرابتر نکنیم یعنی چی دوست من ؟؟ اگه سیستمی مشکل داره باید عنوان بشه و مشکل حل بشه. اگه نامه زده بشه به وزارت امور خارجه ایران و واقعا پیگیر باشن ببین به چه سرعتی سیستم رو درست میکنن. اینجوریا هم نیست که فقط ما به اونها نیاز داشته باشیم و بترسیم از اینکه راهمون نمیدن تو خارج! منفعت 2 طرفست وگرنه فردای برجام با 500 نفر پا نمیشدن بیان ایران. اونها هم وظیفه دارن پاسخگو باشن، حالا به ما پاسخ نمیدن به وزارت امور خارجه ایران باید بدن !
    info@mfa.gov.ir این ایمیل روابط عمومیه وزارت امور خارجه ایرانه! ایمیل زدن به اینجا به تعداد زیاد توسط دوستان قطعا تاثیر گذاره

چه تاثیری؟؟ ما بیشتر از سه هفته است برای ویزای شینگن ثبت نام کردیم خبری از ایمیل دوم نیست. امروز که موفق شدم تماس بگیرم میگه 5 تا 7 هفته زمان میبره.هرچی توضیح میدم من تاریخ سفرم فلان تاریخه و با این مدتی که شما میگید جور در نمیاد. جواب میده نمیدونم!!!

Banned

خوب دوست عزیز چرا منتظری
    ایمیل بزن خبرشو به همه بده
    اکی
    چه مشکلی سیستم داره ؟
    سیستم هیچ مشکلی نداره سفارت آلمان مشکل داره
    یادتون باشه آلمانی ها آدمهای مغروری هستن هر یکبار ایمیل زدن و .... اوضاع بدتر میشه

یادتم باشه وزارت خارجه هم وقتشو برای این چیزا نمیزاره

الان کار سیستم توریستی به کجا کشیده شد ؟

میدونی چند نفر بیشتر از 1 ماهه منتطر وقتن ؟ که بعد 1 ماه وقتشونو کنسل میکنن در آخرشم مینویسن ما مشکوکیم به حرف اول پاسپورت و ......

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_mettalle نمایش پست ها

Banned

درکتون میکنم دوست عزیز
    آخرشم یه ایمیل میزنن وقتتونو کنسل میکنن میگن تاریخت گذشته یا حرف اول پاسپورتت اشتباه یا .................

نقل قول نوشته اصلی توسط jalin00s نمایش پست ها
    چه تاثیری؟؟ ما بیشتر از سه هفته است برای ویزای شینگن ثبت نام کردیم خبری از ایمیل دوم نیست. امروز که موفق شدم تماس بگیرم میگه 5 تا 7 هفته زمان میبره.هرچی توضیح میدم من تاریخ سفرم فلان تاریخه و با این مدتی که شما میگید جور در نمیاد. جواب میده نمیدونم!!!

بنده نظر کلیم رو گفتم، دوستانی هم بودن که توی صفحات قبل در نفی اعتراض میگفتن " اوضاع رو خراب نکنین بذارین همین 4 نفری که میتونن وقت بگیرن!"
    به عبارت دیگه بذاریم اونها هرکاری میخوان بکنن ما هم امیدوار باشیم مرحمتشون شامل حالمون بشه.
    1 ایمیل یا 2 ایمیل قطعا جواب نمیده اما اگه تعداد ایمیلها به "وزارت امور خارجه ایران" و نه سفارت آلمان یا "وزارت امور خارجه آلمان" بالا باشه امکان پیگیری خیلی بیشتره.
    این تفکر که بقیه رو ولش، من فقط کارم یه جوری درست بشه ممکنه برای شما جواب بده اما تاثیر بلند مدتی نداره.
    در رابطه با سیستم کارآمدتر برای وقت دهی هم بحث زیاد شده، قطعا این سیستم کارآمدترین نیست و خیلی جایگزین های بهتری براش هست، در هر صورت امیدوارم مشکل حل بشه به هر ترتیب و بعد از 7 خوان پذیرش دیگه مصاحبه ی ویزا مشکل اساسی نباشه.
    موفق باشید

Junior Member

ممنون بابت توضیحاتتون و اینکه توجه ما رو هم به این نکته ها جلب کردید.
    ولی من با این دیدگاه مخالفم که یک «سیستم» رو درست مثل یک «انسان» قضاوت کنیم، مثلا «لج میکنه،» یا «مغروره»

سفارت آلمان یک سیستم هست، و تصمیم گیریهاش اونطور که تقریبا همه هم عقیده هستن در موردش، عمدتا کاملا منطقی و حتی از این نظر خشک و بی احساس هست.
    پس اینکه تصور کنیم اگه ما بهشون تذکر میدیم، بهشون بر بخوره، یا عصانی بشن و لج کنن، به نظر من پیش بینی دقیقی نخواهد بود.

هر چقدر هم که افرادی که قراره این نامه رو مطالعه و پروسس کنن، از نظر احساسی، شخصا درگیر یا به چالش کشیده بشن، بازم نمیتونن راسا اقدام به تصمیم گیری کنند؛ یا غیر محتملتر اینکه احساستشون رو دخالت بدن در تصمیمی که قراره معرف پاسخ یک «سیستم» باشه.

برای من تصورش خیلی سخته که یک «نهاد دولتی» (اونم آلمانی) بخواد «لج» کنه یا بر اساس «لجبازی» تصمیم گیری کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط hadivan نمایش پست ها
    خوب دوست عزیز چرا منتظری
    ایمیل بزن خبرشو به همه بده
    اکی
    چه مشکلی سیستم داره ؟
    سیستم هیچ مشکلی نداره سفارت آلمان مشکل داره
    یادتون باشه آلمانی ها آدمهای مغروری هستن هر یکبار ایمیل زدن و .... اوضاع بدتر میشه

یادتم باشه وزارت خارجه هم وقتشو برای این چیزا نمیزاره

الان کار سیستم توریستی به کجا کشیده شد ؟

میدونی چند نفر بیشتر از 1 ماهه منتطر وقتن ؟ که بعد 1 ماه وقتشونو کنسل میکنن در آخرشم مینویسن ما مشکوکیم به حرف اول پاسپورت و ......

Junior Member

2:04 دقیقه بالاخره باز شد اما هیچ وقتی وجود نداره .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)