صفحه 5 از 715 نخستنخست 12345678910111213141555105505 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Junior Member memol27 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چجوری میشه از سفارت آلمان وقت گرفت

بچه ها کسی تازگی ها وقت گرفته؟ آخه تاریخ همه پست ها 2008 و 2009 !! من یک هفته است همه ساعتی زنگ زدم از 7 صبح گرفته تا 3 بعدازظهر.... یا اشغال یا جواب نمیده... چیکار کنم؟ میشه اونایی که وقت گرفتن. بگن چه ساعتی از روز زنگ زدن؟ اینجوری بگذره فکر کنم بیچاره شم!
    الان دیدم تاریخ فروم اشتباه امروز 5 اسفنده!

نقل قول نوشته اصلی توسط memol27 نمایش پست ها
    بچه ها کسی تازگی ها وقت گرفته؟ آخه تاریخ همه پست ها 2008 و 2009 !! من یک هفته است همه ساعتی زنگ زدم از 7 صبح گرفته تا 3 بعدازظهر.... یا اشغال یا جواب نمیده... چیکار کنم؟ میشه اونایی که وقت گرفتن. بگن چه ساعتی از روز زنگ زدن؟ اینجوری بگذره فکر کنم بیچاره شم!
    الان دیدم تاریخ فروم اشتباه امروز 5 اسفنده!
    دوست عزیز فعلا فقط با تلفن میشه وقت گرفت.شما کجا هستید؟اگه جایی غیر از تهران هستید حتما از همون ساعت 7 شروع کنید چون باید کد بگیرید کار یه کم مشکلتر هست.یه تلفن که شماره گیری اتومیاتیک سریع داره انتخاب کنید و دایم تماس بگیرید.اینکه خیلی وقتها گوشی رو بر نمیدارند عادی هست.همه ساعتی زنگ زدن مهم نیست،باید پشت سر هم تماس بگیرید تا بالاخره موفق بشید،ممکنه چند ساعت مداوم طول بکشه.همون اول بگید که وقت برای چه کاری میخواهید(مثلا بگید برای ویزای دانشجویی)،اسم و فامیلتون رو هم دقیق و شمرده بگید.انشالا دم در سفارت هم که رفتید پاسپورت دستتون باشه چون چک میکنند وراه میدهند(مواظب مدارکتون هم باشید)سعی کنید حتما دست کم نیم ساعت قبل از وقتی که به شما اعلام میکنند اونجا باشید.فکر میکنم الان برای نیمه دوم فروردین به بعد به شما وقت بدهند مگر اینکه خواهش کنید و وقت خالی ای قبلش داشته باشند که بعید میدونم.امیدوارم موفق بشید

Junior Member memol27 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iceberg نمایش پست ها
    دوست عزیز فعلا فقط با تلفن میشه وقت گرفت.شما کجا هستید؟اگه جایی غیر از تهران هستید حتما از همون ساعت 7 شروع کنید چون باید کد بگیرید کار یه کم مشکلتر هست.یه تلفن که شماره گیری اتومیاتیک سریع داره انتخاب کنید و دایم تماس بگیرید.اینکه خیلی وقتها گوشی رو بر نمیدارند عادی هست.همه ساعتی زنگ زدن مهم نیست،باید پشت سر هم تماس بگیرید تا بالاخره موفق بشید،ممکنه چند ساعت مداوم طول بکشه.همون اول بگید که وقت برای چه کاری میخواهید(مثلا بگید برای ویزای دانشجویی)،اسم و فامیلتون رو هم دقیق و شمرده بگید.انشالا دم در سفارت هم که رفتید پاسپورت دستتون باشه چون چک میکنند وراه میدهند(مواظب مدارکتون هم باشید)سعی کنید حتما دست کم نیم ساعت قبل از وقتی که به شما اعلام میکنند اونجا باشید.فکر میکنم الان برای نیمه دوم فروردین به بعد به شما وقت بدهند مگر اینکه خواهش کنید و وقت خالی ای قبلش داشته باشند که بعید میدونم.امیدوارم موفق بشید
    مرسیییییییییی. من تهرانم ولی هرچی تلاش کردم نشد کلا اگه بتونم تماس بگیرم چه چیزایی میپرسن؟ چیز خاصی هست بگم که بتونم زودتر وقت بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط memol27 نمایش پست ها
    مرسیییییییییی. من تهرانم ولی هرچی تلاش کردم نشد کلا اگه بتونم تماس بگیرم چه چیزایی میپرسن؟ چیز خاصی هست بگم که بتونم زودتر وقت بگیرم؟
    چیز خاصی نمیپرسن.فقط شماره پاسپورت رو اماده داشته باشین که اینم بعید میدونم بپرسن.الان دوباره فصل شلوغی در پیش هست برای مصاحبه و فکر نکنم زودتر از چیزی که میگن بتونید وقت بگیرید.به هر حال اگر به اندازه کافی تلاش کنید و حوصله داشته باشید حتما نتیجه میگیرید.(ممکنه چند روز مجبور باشید روزی چند ساعت مدام زنگ بزنید)

دوستان خوب يه سئوال دارم... براي رسيدن به كلاسهاي سپتامبر بهترين وقتي كه بايد اقدام كرد براي درخواست ويزا كي هست؟ آيا از اواخر خرداد زنگ بزنيم براي سفارت كه وقت بگيريم خوبه يا بايد زودتر زنگ زد؟

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

نقل قول نوشته اصلی توسط banijamali نمایش پست ها
    دوستان خوب يه سئوال دارم... براي رسيدن به كلاسهاي سپتامبر بهترين وقتي كه بايد اقدام كرد براي درخواست ويزا كي هست؟ آيا از اواخر خرداد زنگ بزنيم براي سفارت كه وقت بگيريم خوبه يا بايد زودتر زنگ زد؟
    سلام
    اصولا تابستون فصل شلوغی سفارته. شما از همین الآن اگه پذیرشتون تو دستونه زنگ بزنید و وقت بگیرید.
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

نقل قول نوشته اصلی توسط banijamali نمایش پست ها
    همونطور که دوست عزیزمون آقا رضا هم گفتند شما الان که تماس بگیری برای هفته اول اردیبهشت بتون وقت میدهند و هرچه به سمت تابستان بریم دیرتر وقت میدن.در این صورت میتونید برای اواخر خرداد رو ویزا حساب کنید که کمی برای شما زود هست.بستگی داره منظورتون از سپتامبر اولش باشه یا اخرش.شما اگه اواخر خردا زنگ بزنید که تازه موقع شروع کلاس به شما وقت مصاحبه میدن و تا دوماه هم ممکنه جواب ویزا طول بکشه که اینطوری اصلا به کلاستون نمیرسید.به هر حال به نظر من اگر پذیرش دستتون هست و از تاریخش مطمین هستید طوری با سفارت تماس بگیرید که بتون برای اواخر اردیبهشت وقت بدهند.عرف این هست که وقتی برای مصاحبه میرید بیشتر از سه ماه به تاریخ پذیرشتون نمونده باشه.من جای شما باشم در اولین روزهای بازگشایی سفارت بعد از عید که فکر میکنم سوم فروردین هست برای گرفتن وقت اقدام میکنم.

Banned

سلام. من الان تقریباً یک هفته است که به شماره های سفارت زنگ می زنم یا اشغال و چند مورد هم بر نداشتند. هم قبل عید و هم بعد عید. یک ایمیل هم به قسمت فرهنگی سفارت و یک آدرس ایمیل دیگه ای که بود زدم و شرایطم و توضیح دادم، از اونها هم خبری نشد. من دیگه موندم چی کنم؟ همیشه همین جوریه؟ راه دیگه ای به ذهنتون نمی رسه من انجام بدم و موفق شوم؟ ممنون می شوم اگر کسی تجربه ای دارد بگوید. من با شماره های 39991499 و 39991300 تماس گرفتم. ایمیل هم به اینا زدم: termin@tehe.auswaertiges-amt.de و ku-200@tehe.auswaertiges-amt.de

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    سلام. من الان تقریباً یک هفته است که به شماره های سفارت زنگ می زنم یا اشغال و چند مورد هم بر نداشتند. هم قبل عید و هم بعد عید. یک ایمیل هم به قسمت فرهنگی سفارت و یک آدرس ایمیل دیگه ای که بود زدم و شرایطم و توضیح دادم، از اونها هم خبری نشد. من دیگه موندم چی کنم؟ همیشه همین جوریه؟ راه دیگه ای به ذهنتون نمی رسه من انجام بدم و موفق شوم؟ ممنون می شوم اگر کسی تجربه ای دارد بگوید. من با شماره های 39991499 و 39991300 تماس گرفتم. ایمیل هم به اینا زدم: termin@tehe.auswaertiges-amt.de و ku-200@tehe.auswaertiges-amt.de
    راهش اینه که فقط در روزهای کاری سفارت با پشتکار هر چه بیشتر با همون شماره 1499 تماس بگیرید.پیشنهاد میدم حتما از سر ساعت 7 شروع کنید به تماس و از تلفنی استفاده کنید که سریع بتونید خط رو ازاد و دوباره شماره گیری کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    من هم كلافه شدم از بس به خط مخصوص گرفتن وقت مصاحبه آلمان زنگ زدم و نتيجه نگرفتم.
    از 7 تا 16 كلا اشغاله و اگه شانس بياري يك يا دو بار بگيري و بوق آزاد بزنه كسي جواب نميده!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)