صفحه 500 از 715 نخستنخست ... 400450490491492493494495496497498499500501502503504505506507508509510550600 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,991 تا 5,000 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtaaab نمایش پست ها
    خوش به حالتون که حداقل دانشگاهتون موافقت کرده، میشه اسم دانشگاه رو بگید؟
    Jacobs University Bremen
    بهشون مشکل ویزا رو گفتم خودشون پیشنهاد دادن. شما هم درخواست بدید defer کنن شاید قبول کردن.
    ویرایش توسط amin6987 : September 13th, 2016 در ساعت 04:23 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط dg20 نمایش پست ها
    به نظرم باید مستقیمن به شخص اقای اشتاین مایر ایمیل بزنیم .. یک ایمیل رسمی ترجیحن به زبان المانی

اگر متنی مناسبی به ذهنتون میرسه قرار بدید تا به المانی برگردونیم ... امسال که گذشت حداقل سال دیگه این بسات رو نداشته باشیم
    من به وزارت خارجه اشون تو برلین ایمیل زدم و تنها کاری که کردن ابراز تاسف و معذرت خواهی بود!

نمونه ایمیل دوم حاوی زمان دقیق و لینک تایید وقت مصاحبه:

--Terminvergabesystem des Auswärtigen Amts--
    Betr.: Registrierung für die Beantragung eines Schengen-Visum für Aufenthalte unter 90 Tagen in Teheran - Mitteilung Ihres Termins

Guten Tag xxx xxxxx

wir freuen uns, Ihnen mitteilen zu können, dass Ihnen für die Referenz-Nummer xxxxxxx in Teheran der endgültige Termin zugeteilt werden konnte
    Der endgültige Termin ist am xx.xx.2016 zwischen xx:xx und xx:xx
    Bitte senden Sie NOCH HEUTE eine gescannte Kopie Ihres Reisepasses an die Adresse terminbuchung@tehe.diplo.de
    Bitte geben Sie dabei auch Ihre Referenznummer, das Datum und die Uhrzeit des Ihnen zugeteilten Termins an. Ihr Termin wird ansonsten in 7 Tagen storniert!
    Bitte beachten Sie, dass sofern die bei der Registrierung des Termins angegebene Passnummer – in Ihrem Fall die Passnummer Xxxxxxxxx – nicht vollständig mit der tatsächlichen Passnummer übereinstimmt, Sie keinen Zugang zu den Schalterräumen erhalten.
    Ihr Termin gilt nur für die Beantragung eines Schengen-Visums. Bitte beachten Sie weiter, dass pünktliches Erscheinen notwendig ist. Drucken Sie diese Mail aus und bringen Sie sie mit zu Ihrem Termin. Die Antworten auf die meisten Visa-Fragen finden Sie auf der Webseite der Botschaft: http://www.teheran.diplo.de/Vertretu...tartseite.html
    Dort finden Sie Merkblätter zum Visumverfahren, zur Höhe der Visumgebühren, zu den verschiedenen Arten von Visa und den erforderlichen Dokumenten sowie Hinweise zu unseren Öffnungszeiten und Antworten auf häufig gestellte Fragen. Die Webseite ist auf deutscher und persischer Sprache verfügbar. Bitte beachten Sie, dass Sie zurückgewiesen oder abgelehnt werden können, wenn Sie bei Ihrer Vorsprache unvollständige Unterlagen vorlegen. Sie müssen die in den Merkblättern genannten Unterlagen auch dann vorlegen, wenn Sie bereits öfters gereist sind. Informieren Sie sich daher jetzt sowie unmittelbar vor Antragstellung auf der Visaseite der Botschaft über Visumerfordernisse und mögliche Verfahrensänderungen (u.a. Öffnungszeiten, Höhe der Visumgebühren, erforderliche Dokumente für verschiedene Arten von Visa, Antworten auf häufig gestellte Fragen)
    Termine, die nicht innerhalb von 7 Tagen nach Erhalt der Terminmail bestätigt wurden, werden automatisch gelöscht! Sollten Sie den Termin nicht wahrnehmen können und deshalb stornieren, dann müssen Sie sich erneut registrieren!
    Wenn Sie diesen Termin stornieren möchten, klicken Sie bitte auf den Stornolink.
    Wenn Sie diesen Termin bestätigen möchten, klicken Sie bitte auf den Bestätigungslink.

Mit freundlichen Grüßen
    Deutsche Botschaft Teheran

سلام به همه دوستان درگير
    من از هر كسى كه ميپرسم، پيشنهاد ميده كه از طريق آژانسها اقدام كنم. كسى هست در اين مورد اطلاع داشته باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ed_7753_2002 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان درگير
    من از هر كسى كه ميپرسم، پيشنهاد ميده كه از طريق آژانسها اقدام كنم. كسى هست در اين مورد اطلاع داشته باشه؟
    سلام. چجور اطلاعاتی منظورتون هست؟! آزانس‌ها و افراد دیگه‌ای هستن که در ازای گرفتن پول براتون وقت می‌گیرن. اما اگه خودتون می‌خواین وقت بگیرین صفحات گذشته همین تاپیک رو بخونید دوست عزیز. راهنمایی‌های خیلی زیادی در این زمینه شده...

نقل قول نوشته اصلی توسط signal89 نمایش پست ها
    سلام. چجور اطلاعاتی منظورتون هست؟! آزانس‌ها و افراد دیگه‌ای هستن که در ازای گرفتن پول براتون وقت می‌گیرن. اما اگه خودتون می‌خواین وقت بگیرین صفحات گذشته همین تاپیک رو بخونید دوست عزیز. راهنمایی‌های خیلی زیادی در این زمینه شده...
    منظورم همين آژانسها هستند، من تا الآن ٤ بار اقدام كردم اما نتونستم وقت بگيرم. از طرفى شنيدم خيلى از آژانسها هم، كلاهبردارى ميكنند و وقت واقعى نميگيرند، فقط يك ايميل قلابى ميدن.

سلام،
    من در آلمان دانشجو هستم و میخوام برای مادرم درخواست ویزای شنگن بدم. من در سایت سفارت پیدا نکردم که چه روزی و چه ساعتی میشه وقت به صورت آنلاین گرفت ؟ کسی میتونه راهنمایی کنه من رو . متاسفانه چون خیلی پست در این تاپیک هست ، من وقت نکردم بخونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط vortex نمایش پست ها
    سلام،
    من در آلمان دانشجو هستم و میخوام برای مادرم درخواست ویزای شنگن بدم. من در سایت سفارت پیدا نکردم که چه روزی و چه ساعتی میشه وقت به صورت آنلاین گرفت ؟ کسی میتونه راهنمایی کنه من رو . متاسفانه چون خیلی پست در این تاپیک هست ، من وقت نکردم بخونم.
    ویزای شینگن دیگه نیازی به باز شدن وقت و این مسائل نداره. شما درخواست میدی، سفارت بعد از مدتی وقت میده بهتون: http://www.teheran.diplo.de/Vertretu...__Visa__S.html
    اینم لینک درخواست دادن: https://service2.diplo.de/rktermin/e...ationCode=tehe

موفق باشید

Junior Member

سلام كسي ميدونه سفارت سه شنبه اين هفته كه عيدغديره، تعطيله يا بازه؟توي سايت تعطيلا براي سال 2014 هست براي امسال نيست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh1363 نمایش پست ها
    سلام كسي ميدونه سفارت سه شنبه اين هفته كه عيدغديره، تعطيله يا بازه؟توي سايت تعطيلا براي سال 2014 هست براي امسال نيست
    معمولا با تعطيلات ما كاري ندارن و باز هستن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)