صفحه 504 از 715 نخستنخست ... 4404454494495496497498499500501502503504505506507508509510511512513514554604 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,031 تا 5,040 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamsudagar نمایش پست ها
    دوست عزیز وقتهای دانشجویی هفته بعد از 4 الی 8 سپتامبر باز میشن . ما خوشحال میشیم شما بتونین به شخصی کمک کنید.
    سلام شما پيغام خصوصي زديد كه باكس من پر بوده احتمالا درمورد سفارت آلمان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط mesrbn نمایش پست ها
    ممنون. شما مصاحبه هم رفتید و اشتباه رو قبول کردن یا هنوز منتظر روز مصاحبه هستید؟
    بله رفتیم و مشکلی نبود.

Junior Member

سلام دوستان. من قصد دارم به همراه پدر و مادرم تاریخ 20 آذر به آلمان برم. به نظر شما الان درخواست ویزای شینگن رو ثبت کنم یا فعلا زوده؟ . سوال دومم اینه که آیا میتونم برای هر 3 نفر با ایمیل خودم درخواست بدم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

برای ویزای کاری چه روزی باید برای وقت آنلاین به سایت سفارت مراجعه کنم؟

Junior Member

دوستان من شنیدم که برای گرفتن وقت آنلاین یه نرم افزار وجود داره که اطلاعات مورد درخواست رو اتوماتیک پر میکنه. کسی این نرم افزار روسراغ داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad83m نمایش پست ها
    سلام دوستان. من قصد دارم به همراه پدر و مادرم تاریخ 20 آذر به آلمان برم. به نظر شما الان درخواست ویزای شینگن رو ثبت کنم یا فعلا زوده؟ . سوال دومم اینه که آیا میتونم برای هر 3 نفر با ایمیل خودم درخواست بدم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام. زود نیست از همین حالا اقدام کنید
    خیر، هرکسی جداگانه یک فرم و یک وقت

نقل قول نوشته اصلی توسط omidmoh نمایش پست ها
    دوستان من شنیدم که برای گرفتن وقت آنلاین یه نرم افزار وجود داره که اطلاعات مورد درخواست رو اتوماتیک پر میکنه. کسی این نرم افزار روسراغ داره؟
    نرم افزار اتوفیل. در صفحات گذشته بارها نحوه کار و دانلود این پلاگین توضیح داده شده
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadkhatari نمایش پست ها
    برای ویزای کاری چه روزی باید برای وقت آنلاین به سایت سفارت مراجعه کنم؟
    شما باید هرهفته از سایت سفارت آلمان پیگیری کنی که چه روزهایی سیستم وقت دهیشون برای روادید بلندمدت باز میشه تا بتونی ثبت فرم کنی. مثلا این هفته همین امروز(۱۳مهر)ساعت ۱۴بوقت ایران باز میشه.

ApplyAbroad Veteran

دوستان

کسی میدونه چرا Autofill در Chrome صرفا تو web page های مربوط به گرفتن وقت سفارت کار نمیکنه و چراغش خاموشه؟؟!!!

تو تمام آدرسهای دیگه چک ش کردم. همه جا On هست و اون علامت صاعقه زردرنگش روشنه. ولی تو سایت سفارت خاموشه!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_es نمایش پست ها
    شما باید هرهفته از سایت سفارت آلمان پیگیری کنی که چه روزهایی سیستم وقت دهیشون برای روادید بلندمدت باز میشه تا بتونی ثبت فرم کنی. مثلا این هفته همین امروز(۱۳مهر)ساعت ۱۴بوقت ایران باز میشه.
    ممنون. والا من امروزم ساعت 2:05 دقیقه رفتم تو سایت اما هیچ وقتی نبود و مثل روزای قبل بود. یعنی بخاطر اون 5 دقیقه دیرتر اینجوری شد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)