صفحه 511 از 715 نخستنخست ... 11411461501502503504505506507508509510511512513514515516517518519520521561611 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,101 تا 5,110 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط skynight نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من تونستم برای ویزای دانشجویی وقت مصاحبه بگیرم اما الان متوجه شدم آدرس ایمیل رو اشتباه وارد فرم کردم و لی اسکن پاسپورت و تاریخ مصاحبه رو با ایمیل صحیح برای سفارت فرستادم. از دوستان کسی هست راهنمایی کنه من باید چیکار کنم؟لازمه با سفارت تماس بگیرم و بهشون اطلاع بدم؟
    بسیار ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

دوستان الان وقتی که من برای سفارت گرفتم لغو شده یا هنوز امیدی هست که وقتم رزرو شده باشه؟

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط skynight;[URL="tel:2361592"
    2361592[/URL]]دوستان الان وقتی که من برای سفارت گرفتم لغو شده یا هنوز امیدی هست که وقتم رزرو شده باشه؟
    شما بايد به سفارت زنگ ميزدين و براشون توضيح ميدادين كه همچين اشتباهي سده و براتون چك ميكردن

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

از دوستان دانشجویی کسی هست که برای این دوشنبه پیش رو ( ۱۷ آبان) شرایط خیلی حیاتی داشته باشه و این هفته اگر وقت نگیره زحماتش همه از بین میره؟ چون این روز ها دیگه فقط دانشجوهای کلاستهال و بوخوم هستن که وقت های این تاریخ ها به پذیرششون میخوره ! این دو تا دانشگاه هستن که هر دو ماه به دو ماه ، کورس جدید دارن
    اگر نمی ترسیدی چکار می کردی ؟ این سوالی است که باید همواره در لحظه ی انتخاب از خودتون بپرسید .
    آنچه که از آن می ترسید ، هرگز به آن بدی که تصور می کنید نیست !
    ترس را پشت سر بگذار تا بتوانی احساس آزادی کنی !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamsudagar نمایش پست ها
    شما بايد به سفارت زنگ ميزدين و براشون توضيح ميدادين كه همچين اشتباهي سده و براتون چك ميكردن
    با سفارت تماس گرفتم و گفتن که مشکلی نیست
    مرسی دوست عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط Ab0ozar نمایش پست ها
    از دوستان دانشجویی کسی هست که برای این دوشنبه پیش رو ( ۱۷ آبان) شرایط خیلی حیاتی داشته باشه و این هفته اگر وقت نگیره زحماتش همه از بین میره؟ چون این روز ها دیگه فقط دانشجوهای کلاستهال و بوخوم هستن که وقت های این تاریخ ها به پذیرششون میخوره ! این دو تا دانشگاه هستن که هر دو ماه به دو ماه ، کورس جدید دارن
    بنده برای فرصت مطالعاتی نیاز دارم که همین هفته حتما وقت بگیرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammedpour نمایش پست ها
    بنده برای فرصت مطالعاتی نیاز دارم که همین هفته حتما وقت بگیرم
    منم همینطور

Junior Member

سلام دوستان. کسانی که جدیدا برای گرفتن نوبت اقدام کردن. میدونن نزدیکترین زمانی که سفارت میده کی هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negin1231 نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسانی که جدیدا برای گرفتن نوبت اقدام کردن. میدونن نزدیکترین زمانی که سفارت میده کی هست؟
    البته تکمیل کنم که برای ویزای توریستی. و یه سوال دیگه هم دلرم اینه که بیشترین مدتی که ویزا میدن چند روزس؟ یعنی مثلا به توریست سه ماهه میدن؟

Junior Member

دوستان میشه لطفا راهنماییم کنین که کنسل کردن وقت مصاحبه از چه طریقی امکانپذیر هستش؟ وقتم برای 21 نوامبر هست، تا چند روز قبلش امکان کنسل کردن هست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط riraamiri نمایش پست ها
    دوستان میشه لطفا راهنماییم کنین که کنسل کردن وقت مصاحبه از چه طریقی امکانپذیر هستش؟ وقتم برای 21 نوامبر هست، تا چند روز قبلش امکان کنسل کردن هست؟
    اگر سوالتون در مورد وقت مصاحبه ی دانشجوئی هست ، که باید بگم کلا نمیشه کنسل کرد !!! فقط تنها راه چاره این هست که باید از روز مصاحبه تون بگذره ،و باز دوباره وقت جدید بگیرید ، اینکه مصاحبه رو نرید و قبلش هم خبر ندید ، هیچ مشکلی پیش نمیآد و جریمه نمیشید ، فقط و فقط زمانی جریمه میشید که قبل از اینکه روز مصاحبتون فرا برسه ، شما باز وقت جدید بگیرید !!!
    اگر نمی ترسیدی چکار می کردی ؟ این سوالی است که باید همواره در لحظه ی انتخاب از خودتون بپرسید .
    آنچه که از آن می ترسید ، هرگز به آن بدی که تصور می کنید نیست !
    ترس را پشت سر بگذار تا بتوانی احساس آزادی کنی !

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)